Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Listopad 01 2014 08:55:16
Witamy

Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Gliwicach łączącego V Liceum Ogólnokształcące oraz Gimnazjum nr 15.


Najbliższe wydarzenia

We wtorek, 4 listopada 2014 odbędzie się zebranie z rodzicami
gimnazjum 16.30
liceum 17.30Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że
V Liceum Ogólnokształcące
im. Andrzeja Struga w Gliwicach jest wśród 300 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2014"
Kontakt
ZSO nr 11
ul. Górnych Wałów 29
44-100 Gliwice
fbrom@vlo.gliwice.pl
strug@vlo.gliwice.pl
tel. (32) 231-07-93
zobacz na mapie
Stypendium Prezydenta Miasta Gliwice
Z radością informujemy, że wśród stypendystów Prezydenta Miasta przyznawanych w ramach, "Miejskiego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży będących mieszkańcami Miasta Gliwice" znaleźli się, jak co roku, uczniowie naszej szkoły.

Czytaj więcej

Zaproszenie na tradycyjny kiermasz szkolny
Z przyjemnością informujemy Rodziców, Nauczycieli i Uczniów , że we wtorek 4 listopada 2014 na parterze szkoły przed oraz w trakcie spotkań z Rodzicami odbędzie się zgodnie z wieloletnią tradycją kiermasz szkolny wydawnictw edukacyjnych , albumowych i beletrystycznych przy współpracy z Hurtownią i Księgarnią Taniej Książki w Tuliszkowie . Zapewniamy niezwykle atrakcyjne ceny niższe niż hurtowe za pełnowartościowe pozycje. Hitem kiermaszu będą zapewne arcydzieła literatury polskiej z kolekcjonerskiej serii w skóropodobnej oprawie i ze złotą czcionką tytułu. Polecamy również cenne biografie ikon XX i XXI wieku w wyjątkowo niskich cenach.

Czytaj więcej

Laureatka kolejnej edycji Dyktanda dla Gimnazjalistów
Uczennica kl. 3ag URSZULA LESIK przygotowana przez p. Antoninę Dziuban została tegoroczną laureatką kolejnej edycji Dyktanda dla Gimnazjalistów , pokonując kilkudziesięciu uczestników z różnych szkół naszego regionu. Nagrodą dla Urszuli oraz czterech pozostałych laureatów / reprezentujących Ogólnokształcącą Szkołę Baletową w Bytomiu, Gimnazjum nr 1 w Brynku, Gimnazjum nr 3 w Gliwicach oraz ZSP w Gierałtowicach / jest całodniowa wycieczka do Warszawy we wtorek 4 listopada 2014 połączona ze zwiedzaniem Sejmu, spotkaniem z posłem Janem Kaźmierczakiem i obiadem w restauracji sejmowej. Gratulujemy !
Ogólnopolski Tydzień Kariery
W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, który w tym roku przebiegał pod hasłem "Jak zaprzyjaźnić się z rynkiem pracy? " uczniowie klas trzecich naszego gimnazjum pod opieką szkolnego doradcy zawodowego - pani Ewy Radlak wzięli udział w wycieczce zawodoznawczej do Centrum Kształcenia Praktycznego w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym. Wycieczka przybliżyła uczniom specyfikę kształcenia zawodowego.
WYJAZD EDUKACYJNY NA POŁUDNIE WŁOCH!! (30.05-06.06.2015r.)
Siena - Monte Cassino - Neapol - Capri - Pompeje - Wezuwiusz - Rzym
– szczegóły w zakładce Uczeń – wyjazdy edukacyjne
Stypendysta Prezesa Rady Ministrów
Miło nam poinformować, że Mateusz Rajczyk z klasy 2B otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2014/15.
Serdecznie gratulujemy i życzymy Mateuszowi dalszych sukcesów.
Czy los można wyliczyć ?

Zapraszamy na kolejny wykład Wszechnicy PAU, który odbędzie się 23.10.2014 r. o godz.17.00 w Centrum Edukacyjnym im.Jana Pawła II w Gliwicach ul. Jana Pawła II 5A .
Wykład pod tytułem „ Czy los można wyliczyć ?” wygłosi prof. Krzysztof ZANUSSI (Studio Filmowe TOR w Warszawie )

Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy

Strona 1 z 59 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
Strona Główna Artykuły archiwalne Aktualności liceum Aktualności gimnazjum
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Rekrutacja
Gimnazjum 2014/2015 Liceum 2014/2015
Uczeń
Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów Samorząd szkolny Wyjazdy edukacyjne Plastyka/Technika Innowacje Platforma moodle Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Konkursy językowe Projekty uczniów Wieczór Talentów
Linki
CKE OKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny/Doradca zawodowyWszystko o rodzinie
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Falochron

O projekcie Strona główna projektu
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Harmonogram zajęć - rozkład sal
STRUGaVka
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło
651,499 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.