Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Październik 10 2015 03:24:16
Witamy

Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Gliwicach łączącego
V Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Struga w Gliwicach

oraz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 15 w Gliwicach.


Najbliższe wydarzenia

PIĄTEK - 09 października 2015 r.:

Uroczyste obchody 70-lecia
V LO w Gliwicach

Szczegóły w newsie poniżej.


ŚRODA - 14 października 2015 r.:

Dzień Edukacji Narodowej.Fundacja Edukacyjna
"Perspektywy"
potwierdza, że
V Liceum Ogólnokształcące
im. Andrzeja Struga w Gliwicach jest wśród 100 najlepszych liceów ogólnokształcących
w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2015".
Kontakt
ZSO nr 11
ul. Górnych Wałów 29
44-100 Gliwice
fbrom@vlo.gliwice.pl
strug@vlo.gliwice.pl
tel. (32) 231-07-93
zobacz na mapie
Stypendysta Prezesa Rady Ministrów!
Mateusz Rajczyk uczeń klasy 3B naszego liceum otrzymał stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2015/2016. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Msza Św. z okazji Dnia Edukacji Narodowej.
DZIEŃ NAUCZYCIELA
14 października o godz.8.00 w kościele pw. Wszystkich Świętych odprawiona zostanie Msza Św. w intencji żyjących i zmarłych nauczycieli, uczniów, absolwentów i pracowników szkoły.
70-lecie Szkoły - poznaj historię naszej placówki!
Szanowni Państwo,
Dla wszystkich, którzy nie będą mogli świętować z nami jubileuszu istnienia szkoły, uczennica V LO Patrycja Zdybel pod opieką nauczyciela historii p. Anny Klozy przygotowała prezentację multimedialną podsumowującą historię 70 lat istnienia szkoły. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia tej prezentacji, którą można obejrzeć klikając: TUTAJ
Gimnazjalna środa w Krakowie.
23 września 2015 r. uczniowie gimnazjum wraz z nauczycielami wybrali się na wycieczkę do Krakowa. Młodzież zwiedziła Kazimierz, wysłuchała pasjonującego wykładu o historii jego mieszkańców. Kolejnym przystankiem był Kościół Na Skałce i Krypta Zasłużonych, a na zakończenie gimnazjaliści mogli podziwiać mistrzowską grę Andrzeja Grabowskiego w komedii Moliera „Chory z urojenia” w Teatrze im. Juliusza Słowackiego.

Doradca zawodowy w służbie maturzystom :)
Dnia 23 IX maturzyści naszej szkoły z klasy 3A, 3B i 3C wraz z opiekunami udali się do Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej w Gliwicach.Wzięli tam udział w kolejnym Śląskim Salonie Maturzystów PERSPEKTYWY 2015.
Centrum po raz dziewiąty gościło maturzystów z województwa śląskiego, którzy licznie przybyli na to wydarzenie. Następnie młodzież uczestniczyła w jednej z prezentacji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach oraz mogła zasięgnąć cennych informacji dotyczących tej uczelni oraz innych.
W gabinecie Doradcy zawodowego w sali 44 znajduje się aktualny Informator dla Maturzystów 2016 oraz wiele innych ulotek informacyjnych różnych wydziałów. Szkolny Doradca zawodowy - p. Barbara Ozga -Strzyż zaprasza młodzież nieobecną na Salonie Maturzystów: "Drogi maturzysto zapytaj, gdyż warto być dobrze doinformowanym zanim podejmiesz ostateczną decyzję. Trafny wybór dalszej edukacji i zawodu to taki, który jest zgodny z twoimi zainteresowaniami, umiejętnościami, stanem zdrowia i potrzebami rynku pracy."

Maturzysto! Przygotuj się lepiej!
Urząd Miasta oraz Politechnika Śląska po raz kolejny organizują zajęcia przygotowujące do Matury 2016 z matematyki, fizyki i chemii na poziomie rozszerzonym oraz matematyki na poziomie podstawowym, które rozpoczną się 5 października 2015 r. Zapisy uczniów do poszczególnych grup odbędą się 29 września 2015 r. w VLO w Gliwicach w godzinach 15.05 – 16.00 (obecność kandydatów obowiązkowa).
70-lecie V LO w Gliwicach!
Świętujemy jubileusz …i nie tylko!
9 października 2015 r. roku nasza społeczność świętować będzie wyjątkowo ważne wydarzenia: jubileusz 70-lecia szkoły oraz uroczystość odsłonięcia kompozycji upamiętniającej gliwicki okres twórczości wybitnego poety Tadeusza Różewicza, który w latach 1949-1968 mieszkał w naszym mieście w kamienicy przy ulicy Zygmunta Starego 28.


Program uroczystości przedstawia się następująco:
14.00 - 16.30 – spotkanie dyrekcji, byłych i obecnych pracowników szkoły z zaproszonymi gośćmi, koncert w wykonaniu uczniów i absolwentów.
16.45 – przejście uczestników spod V LO (ul. Górnych Wałów 29) na ulicę Zygmunta Starego 28.
17.00 - 17.20 – odsłonięcie kompozycji rzeźbiarskiej autorstwa Profesora Krzysztofa Nitscha na domu, w którym mieszkał Poeta.
18.00 - 20.00 – spektakl poetycko-muzyczny w siedzibie kina AMOK w wykonaniu artystów scen polskich – absolwentów V LO i ich przyjaciół oraz obecnych uczniów szkoły.

Honorowy patronat nad uroczystością objął
Prezydent Miasta Gliwice Pan Zygmunt Frankiewicz


Zaproszenia na spektakl w kinie AMOK można otrzymać w sekretariacie szkoły w godz. 8.00-15.00
Strona 1 z 75 1 2 3 4 > >>
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Uczeń
Dziennik elektroniczny Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe Konsultacje Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Samorząd szkolny Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów LMaP Wyjazdy edukacyjne Wykłady/Warsztaty Konkurs plastyczny/Debaty Plastyka/Technika Innowacje Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Konkursy językowe Projekty uczniów Wieczór Talentów
Rekrutacja
Gimnazjum 2015/2016 Liceum 2015/2016
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny Doradca zawodowy Wszystko o rodzinie
Linki
CKE OKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Erasmus+

O projekcie Strona główna projektu
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Harmonogram zajęć - rozkład sal
STRUGaVka
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło
990,482 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.