Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Styczeń 23 2017 17:44:49
Witamy

Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Gliwicach łączącego
V Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Struga w Gliwicach

oraz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 15 w Gliwicach.


Najbliższe wydarzenia

14-29.01.2017 r. - Ferie zimowe

Reforma Edukacji-BROSZURAFundacja Edukacyjna
"Perspektywy"
potwierdza, że
V Liceum Ogólnokształcące
im. Andrzeja Struga w Gliwicach jest wśród 500 najlepszych liceów ogólnokształcących
w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".
Kontakt
ZSO nr 11
ul. Górnych Wałów 29
44-100 Gliwice

SEKRETARIAT
sekretariat@zso11.gliwice.eu


tel. (32) 231-07-93

zobacz na mapie
Podziękowania dla Naszej Szkoły!
Olimpiada Biologiczna
Trzej uczniowie naszego liceum (na zdjęciu od lewej): Maciej Hapke z 3A, Marcin Goławski z 2A i Jakub Gawlik z 3B zostali zakwalifikowani do II etapu (okręgowego) Olimpiady Biologicznej. Aby to osiągnąć, musieli najpierw w październiku zdać pisemny test. Następnie przeprowadzili kilkutygodniowy eksperyment na wybrany przez siebie temat, na podstawie którego stworzyli wymagany w konkursie poster, a w nim zaprezentowali analizę danych i wnioski, które musieli skonfrontować w dyskusji z najnowszą literaturą naukową. W trakcie tych zmagań uczniowie mogli cały czas liczyć na wsparcie metodyczne
i merytoryczne swojego opiekuna i nauczyciela biologii Pani mgr Magdaleny Siekanowicz.
Całej czwórce serdecznie gratulujemy i życzymy chłopakom zdania kolejnego testu oraz dostania się do etapu centralnego! POWODZENIA!!!

Informacje o zagrożeniu smogiem.

Informacje związane z indeksem jakości powietrza, w tym zalecenia zdrowotne, znajdują się na stronie internetowej http://www.katowice.wios.gov.pl w zakładce: „System Prognoz Jakości Powietrza”.


ZNAKOMITE WYNIKI NASZEGO LICEUM W RANKINGU PERSPEKTYW!!! TYTUŁ „SREBRNEJ SZKOŁY”
Z wielką radością informujemy, że w tegorocznym rankingu miesięcznika edukacyjnego Perspektywy nasza szkoła uplasowała się na znakomitych miejscach. Szkoły oceniane są w kilku kategoriach.

RANKING SZKÓŁ OLIMPIJSKICH – 69 MIEJSCE W KRAJU
RANKING LICEÓW OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH – 124 MIEJSCE W KRAJU
RANKING MATURALNY - 131 MIEJSCE
W GLIWICACH ZAJMUJEMY BEZAPELACYJNIE 1 MIEJSCE,
W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM ZNALEŹLIŚMY SIĘ NA DOSKONAŁYM 11 MIEJSCU.


Zainteresowanych szczegółowymi danymi zachęcamy do odwiedzenia strony http://www.perspektywy.pl
I jeszcze o przedświątecznej działalności...
20 grudnia 2016 mimo świątecznego pędu uczniom klas 2A i 2C liceum udało zatrzymać się na moment i odwiedzić Szkołę Specjalną im. Św. Łukasza w Rudzie Śląskiej. Zagrali oni tam wyjątkowy koncert kolęd i pastorałek - klasycznych, narodowych, oraz tych zza oceanu. Akompaniowali temu muzykalni uczniowie naszej szkoły. Zaskakujące okazało się rozeznanie tamtejszej młodzieży w zagranicznych melodiach, przy których doskonale się bawili. Nie obyło się również bez skromnego poczęstunku i tańców, które zakończyły to wydarzenie. Całość koordynował dr Andrzej Zieliński.
Koncert dla przedszkolaków!
We wtorek 3 stycznia 2017 w auli naszej szkoły, jak co roku odbył się świąteczny koncert na który przybyło ponad 100 maluchów z Gliwickich przedszkoli. Uczniowie klas 2A i 2C liceum, przygotowani pod kierunkiem Pana dr. Andrzeja Zielińskiego oraz grupa wokalna Pani mgr Anny Lyszczyny zaśpiewali i zagrali mnóstwo adaptacji zarówno polskich oraz angielskich kolęd. Nie obyło się także bez wspólnych tańców oraz konkursów, w których to dzieciaki mogły pochwalić się swoją rozległą wiedzą dotyczącą świąt, a nawet talentem wokalnym. Chętnych do udziału nie brakowało. Jednak największą atrakcją tego spotkania okazało się być wspólne kolędowanie na scenie przy akompaniamencie Agnieszki Walentyńskiej. Małych uczestników pożegnał słodki poczęstunek.
„Zostań tłumaczem literatury”
20 listopada ukazały się w Polsce pierwsze dwa tomy kultowej we Francji serii dla młodzieży „U4”. Z tej okazji polski wydawca Polarny Lis zorganizował konkurs na tłumaczenie fragmentu współczesnej powieści dla młodzieży. Patronem konkursu było Stowarzyszenie Tłumaczy Literatury wraz z Institut Français de Varsovie.
Dnia 20 grudnia 2016 roku, został rozstrzygnięty konkurs „Zostań tłumaczem literatury”.
Ponad 70 uczniów szkół z całej Polski wysłało swoje tłumaczenia fragmentu francuskiej powieści Carole Trébor „Jules”. W jury zasiadł znany tłumacz literatury francuskiej i angielskiej pan Jakub Jedliński oraz redaktorzy wydawnictwa. Poziom literacki nadesłanych prac był bardzo wysoki. Jedno z trzech przyznanych wyróżnień otrzymała Alicja Roszkowska, uczennica klasy 2C o profilu matematyczno-fizycznym.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Strona 1 z 110 1 2 3 4 > >>
W oczach uczniów:

ZOBACZ FILM
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Uczeń
Dziennik elektroniczny Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe i konsultacje Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Samorząd szkolny Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów LMaP Wyjazdy edukacyjne Wykłady/Warsztaty Konkurs plastyczny/Debaty Plastyka/Technika Innowacje Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Konkursy językowe Projekty uczniów Wieczór Talentów
Rekrutacja
Gimnazjum 2016/2017 Liceum 2016/2017
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny Doradca zawodowy Wszystko o rodzinie
Linki
REFORMA EDUKACJICKEOKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Erasmus+

Projekt I - UPSTECHKEY Projekt II - Konstruktywizm w nauczaniu matematyki. Otwarte zasoby edukacyjne. Projekt III - EPEC
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Harmonogram zajęć - rozkład sal
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło
1,573,770 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.