Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Wrzesień 16 2014 19:26:22
Witamy

Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Gliwicach łączącego V Liceum Ogólnokształcące oraz Gimnazjum nr 15.


Najbliższe wydarzenia

Już wkrótce rusza Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów
szczegóły w zakładce "Uczeń"

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że
V Liceum Ogólnokształcące
im. Andrzeja Struga w Gliwicach jest wśród 300 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2014"
Kontakt
ZSO nr 11
ul. Górnych Wałów 29
44-100 Gliwice
fbrom@vlo.gliwice.pl
strug@vlo.gliwice.pl
tel. (32) 231-07-93
zobacz na mapie
XIV Zabrzańskie Szosowe Wyścigi Rowerowe Niezrzeszonych - ZAPRASZAMY!

Nasza katechetka p. Katarzyna Kłysik wraz katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży, UM Zabrze oraz UKS Zabrze Makoszowy po raz czternasty organizują, cieszące się wielkim zainteresowaniem, wyścigi rowerowe w Zabrzu.W zeszłym roku gościliśmy prawie 300 startujących w wieku od 2 do 75 lat! Jak co roku odbędą się one w ostatnią niedzielę września tj. 28. 09. 2014 r.

Czytaj więcej

koncert "MATKA I SYN ODCHODZĄ"
Zapraszamy uczniów gimnazjum i liceum oraz ich rodziców do udziału we wspaniałej imprezie pt. MATKA I SYN ODCHODZĄ / koncert poświęcony pamięci najwybitniejszego poety współczesnego , Honorowego Obywatela Gliwic -Tadeusza Różewicza- i jego matki Stefanii. Utwory Poety są lekturą obowiązkową na III i IV etapie edukacyjnym. To wyjątkowe spotkanie z poezją Różewicza odbędzie się 27 września 2014 r. o godz. 18,00 w Gliwickim Teatrze Muzycznym . Serdecznie zapraszamy.Szczegóły przedsięwzięcia na stronie internetowej GTM.
Narodowe czytanie Trylogii
5 września w auli naszej szkoły odbędą się obchody akcji Narodowe Czytanie, zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Bronisława Komorowskiego. W ubiegłym roku w ponad 700 miejscowościach w całej Polsce odbyło się wspólne czytanie dzieł Aleksandra Fredry, w tym także w Gliwicach, w naszej szkole czytaliśmy wspólnie Śluby panieńskie. W bieżącym roku jest to Trylogia Henryka Sienkiewicza. Spośród trzech części wchodzących w skład Trylogii wybór szkoły padł na Potop.

Czytaj więcej

SZKOLNY KIERMASZ PODRĘCZNIKÓW UŻYWANYCH

Informujemy, że w dniach 3-9. września w naszej szkole będzie trwał kiermasz używanych podręczników. Będzie się odbywał w bibliotece na parterze codziennie w godzinach 14:30 – 15:30. Każdy uczeń może przynieść podręczniki celem ich sprzedaży. Zachęcamy do skorzystania z tej możliwości, ponieważ jest ona korzystniejsza niż sprzedawanie książek w antykwariacie, który naliczy również swój zysk. Zapraszamy więc do sprzedaży i kupowania podręczników na naszym szkolnym kiermaszu. Wszelkie informacje, regulamin i umowę komisu znajdziecie w załączonym dokumencie, który można odebrać także w bibliotece, w wersji papierowej.
ZAPRASZAMY SPRZEDAJĄCYCH I KUPUJĄCYCH!
umowa komisu
Rządowy program pomocy uczniom w 2014r. „WYPRAWKA SZKOLNA”
W roku szkolnym 2014/2015 istnieje możliwość dofinansowania zakupu podręczników. Więcej informacji w pliku
INFORMACJA O STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA DLA UCZNIÓW
Prezydent Miasta Gliwice ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium Prezydenta Miasta Gliwice dla uczniów w 2014 r.

ZASADY UDZIELANIA STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA DLA UCZNIÓW
Stypendia mogą uzyskać wybitnie uzdolnieni uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych oraz artystycznych zamieszkali na terenie miasta Gliwice.
Wniosek o przyznane stypendium może zostać złożony dla ucznia, który uzyskał w wyniku ostatniej klasyfikacji rocznej średnią ocen co najmniej 4,0 i ocenę z zachowania co najmniej dobrą oraz legitymuje się osiągnięciami naukowymi lub artystycznymi na szczeblu międzynarodowym, krajowym lub wojewódzkim.

Czytaj więcej

Ważna wiadomość dla Rodziców i uczniów klas I LO w sprawie nauczania języka niemieckiego
Dyrekcja ZSO NR 11 w Gliwicach uprzejmie informuje, że istnieje możliwość wprowadzenia od września bieżącego roku nauczania języka niemieckiego w zakresie rozszerzonym dla zainteresowanych uczniów klas pierwszych liceum.
Zajęcia odbywać się będą w formie dodatkowej, obowiązkowej nauki języka niemieckiego prowadzonej w systemie międzyoddziałowym w wymiarze:
3 godz. w klasie I
4 godz. w klasie II
3 godz. w klasie III
W związku z powyższym, prosimy o rozważenie możliwości uczestnictwa Państwa syna/córki w proponowanych zajęciach i złożenie załączonego wniosku do dnia 25 sierpnia 2014r. w sekretariacie szkoły.
Więcej informacji w pliku.
Strona 1 z 57 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
Strona Główna Artykuły archiwalne Aktualności liceum Aktualności gimnazjum
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Rekrutacja
Gimnazjum 2014/2015 Liceum 2014/2015
Uczeń
Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów Wyjazdy edukacyjne Plastyka/Technika Innowacje Platforma moodle Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Konkursy językowe Projekty uczniów Wieczór Talentów
Linki
CKE OKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny/Doradca zawodowyWszystko o rodzinie
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Falochron

O projekcie Strona główna projektu
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Harmonogram zajęć - rozkład sal
STRUGaVka
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło
598,289 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.