Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Wrzesień 30 2014 13:48:23
Witamy

Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Gliwicach łączącego V Liceum Ogólnokształcące oraz Gimnazjum nr 15.


Najbliższe wydarzenia

Już 1 października o 15.30 rusza Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów
szczegóły w zakładce "Uczeń"Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że
V Liceum Ogólnokształcące
im. Andrzeja Struga w Gliwicach jest wśród 300 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2014"
Kontakt
ZSO nr 11
ul. Górnych Wałów 29
44-100 Gliwice
fbrom@vlo.gliwice.pl
strug@vlo.gliwice.pl
tel. (32) 231-07-93
zobacz na mapie
UWAGA!!!
Klasy I LO
Język francuski z panią Rasińską
jutro tj. 1.10.2014r - środa
ZMIANA PLANU
grupa podstawowa przychodzi na 2 lekcję
grupa kontynuacyjna przychodzi na 8 lekcję

0 Komentarzy

Gliwickie międzyszkolne koło matematyczne
           I LO           II LO            V LO
Serdecznie zapraszamy uczniów klas pierwszych gliwickich szkół ponadgimnazjalnych na zajęcia koła matematycznego.
Zajęcia prowadzą nauczyciele matematyki: Halina Husak, Florian Brom i Bolesław Mokrski.
Udział w zajęciach koła jest bezpłatny.
Serdecznie zapraszamy!

Czytaj więcej

I etap Dyktanda dla Gimnazjalistów
W dniu 15 września odbył się I etap Dyktanda dla gimnazjalistów, w którym wzięli udział : Joasia Gut z kl. 1a , Marta Kwiecień z kl. 1b ,Ala Wańczyk, Sandra Żołyniak, Kasia Mazur i Magda Dederko z kl. 1c , Olaf Bakalarz, Kuba Woźniczka , Marta Grela , Marysia Wolniak, Paweł Stępowski i Kuba Czyżykowski z kl. 2b , Urszula Lesik , Martyna Pietruszczyk, Julian Pogórecki, Łukasz Grodecki, Piotr Kulik i Angelika Ruparewicz z kl. 3a, Ania Trybus, Mateusz Szwaja, Joasia Zając i Damian Kordek z kl. 3b .
Najlepszy wynik osiągnęła URSZULA LESIK , która będzie reprezentować nasze gimnazjum w II etapie /miejskim/.
VI edycja stypendium w ramach projektu Nauka drogą do sukcesu na Śląsku
Rozpoczęła się realizacja VI edycji projektu Nauka droga do sukcesu na Śląsku. W imieniu Samorządu Województwa Śląskiego projekt realizuje Wydział Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Celem projektu jest przyznanie wsparcia stypendialnego 400 szczególnie uzdolnionym uczniom z naszego regionu, znajdującym się w sytuacji materialnej istotnie ograniczającej możliwości osobistego i naukowego rozwoju. W najbliższym czasie, tj. od 22 września do 31 października br. zostanie przeprowadzony nabór wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu.
Szczegółowe informacje zamieszczane są na stronie internetowej www.efs-stypendia.slaskie.pl
przeczytaj też informację dla szkół
Wrześniowa rocznica w muzeum
11 września 2014 uczniowie klas humanistycznych Id i IId uczestniczyli wraz z p. Anną Klozą w lekcjach muzealnych w Willi Caro p.t." Wojna polsko - niemiecka 1939 - 1945. Lekcje prowadził żołnierz AK Adam Popiel. Mimo, że ponad 94 letni - bohater wojny z ogromną pasją i zaangażowaniem opowiadał o wydarzeniach sprzed 75 lat. Pamięci do szczegółów i werwy mógłby mu pozazdrościć niejeden młody człowiek.

Czytaj więcej

Wyjazd integracyjny klas 1 lo
16 i 17 września klasy I liceum pojechały na wycieczkę na Górę św. Anny. Zwiedziliśmy tam klasztor, kaplicę, oraz amfiteatr. Oprócz tego uczestniczyliśmy w pokazie multimedialnym w Muzeum Powstań Śląskich, w którym to również mieściła się wystawa zwierząt z obszaru Śląska. Po zwiedzaniu przyszedł czas na trochę rozrywki! Mogliśmy upiec kiełbaski nad ogniskiem, pośpiewać, potańczyć, wziąć udział w przeciąganiu liny i kalamburach. Nie było czasu na nudę, a najlepiej bawił się ksiądz Robert, który śpiewał i tańczył wraz z młodzieżą.

Natalia W. kl 1b

Czytaj więcej

Narodowe Czytanie „Trylogii”
5 września w auli ZSO 11 odbyły się obchody akcji Narodowe Czytanie, zainaugurowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polski Bronisława Komorowskiego. Podstawowym celem przedsięwzięcia jest popularyzacja czytelnictwa, zwrócenie uwagi na bogactwo polskiej literatury, potrzebę dbałości o polszczyznę oraz wzmocnienie poczucia wspólnej tożsamości. W ubiegłym roku w ponad 700 miejscowościach w całej Polsce odbyło się wspólne czytanie dzieł Aleksandra Fredry. W tym roku wybór padł na „Trylogię” Henryka Sienkiewicza. Spośród trzech części wchodzących w jej skład poloniści z „jedenastki” zdecydowali się na lekturę „Potopu” - drugą z powieści tworzących „Trylogię”. Wybrani uczniowie wszystkich klas gimnazjum i liceum odczytali przygotowane wcześniej fragmenty opowieści o chorążym orszańskim Andrzeju Kmicicu i jego ukochanej Aleksandrze Billewiczównie.

Czytaj więcej

Strona 1 z 57 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
Strona Główna Artykuły archiwalne Aktualności liceum Aktualności gimnazjum
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Rekrutacja
Gimnazjum 2014/2015 Liceum 2014/2015
Uczeń
Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów Wyjazdy edukacyjne Plastyka/Technika Innowacje Platforma moodle Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Konkursy językowe Projekty uczniów Wieczór Talentów
Linki
CKE OKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny/Doradca zawodowyWszystko o rodzinie
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Falochron

O projekcie Strona główna projektu
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Harmonogram zajęć - rozkład sal
STRUGaVka
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło
619,075 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.