Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport · Szkocja 2015 Listopad 26 2014 07:04:20
Witamy

Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Gliwicach łączącego V Liceum Ogólnokształcące oraz Gimnazjum nr 15.


Najbliższe wydarzenia

28 listopada 2014 o godz 17.00 zapraszamy na finał czwartej edycji Wieczoru TalentówFundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że
V Liceum Ogólnokształcące
im. Andrzeja Struga w Gliwicach jest wśród 300 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2014"
Kontakt
ZSO nr 11
ul. Górnych Wałów 29
44-100 Gliwice
fbrom@vlo.gliwice.pl
strug@vlo.gliwice.pl
tel. (32) 231-07-93
zobacz na mapie
Kolejny wykład Wszechnicy PAU
Zapraszamy na kolejny wykład Wszechnicy PAU, który odbędzie się 26.11.2014 r. o godz.16.00 w Centrum Edukacyjnym im.Jana Pawła II w Gliwicach ul. Jana Pawła II 5A .
Wykład pod tytułem „ Transplantacje szansą i nadzieją w ratowaniu życia i zdrowia" ” wygłosi prof. Marian Zembala (Śląski Uniwersytet Medyczny , Śląskie Centrum Chirurgii Serca w Zabrzu)

Czytaj więcej

CURLING NA PIĄTKĘ :)
14 listopada klasa 3C miała okazję wziąć udział w nietuzinkowej imprezie - turnieju curlingu "Gliwice Cup". Zawody te zorganizowano z okazji 10-lecia powstania sekcji curlingu przy KŚ AZS Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Wzięły w nim udział 24 drużyny z całej Polski. Nasi uczniowie nie tylko kibicowali swojej koleżance z klasy Marcie Plucie (Mistrzyni Polski 2012 - 2014r. w curlingu), ale również mogli spróbować swoich sił w tej oryginalnej dysyplinie sportowej.

Czytaj więcej

Wykład z cyklu „Ciekawa lekcja” (WSZOP)
W roku szkolnym 2014/2015 Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach przygotowała dla szkół ponadgimnazjalnych ofertę lekcji prowadzonych przez nauczycieli akademickich WSZOP. Celem zajęć jest przybliżenie uczniom specyfiki wykładu akademickiego w atrakcyjnej formie.

30.10.2014r. w naszej szkole odbył się wykład mgr Adama Andryska pt.
„Anonimowość w Sieci? Co wie o Tobie Internet”
.

Czytaj więcej

Wspólny list Ministra Edukacji Narodowej i Rzecznika Praw Dziecka
Szanowni Uczniowie, Dyrektorzy, Nauczyciele i Rodzice

W załączeniu przesyłam wspólny list minister edukacji narodowej Pani Joanny Kluzik-Rostkowskiej i rzecznika praw dziecka Pana Marka Michalaka w sprawie ustanowienia na dzień 20 listopada Ogólnopolskiego Dnia Praw Dziecka. W imieniu autorów uprzejmie proszę o przekazanie listu społeczności szkolnej. pobierz list
Z poważaniem
Anna Bogusz
Dyrektor Departamentu Informacji i Promocji
Nagroda w Dyktandzie dla Gimnazjalistów
4 listopada laureatka III Rejonowego Dyktanda dla Gimnazjalistów Urszula Lesik z kl. 3ag wraz ze swoją polonistką p.Antoniną Dziuban uczestniczyła w wycieczce do Warszawy, która była nagrodą za sukces w konkursie. Dyplom i wiele gadżetów Laureatka odebrała z rąk posła p.Jana Kaźmierczaka w pięknych wnętrzach Sejmu i Senatu RP.

Czytaj więcej

PIERWSZE W TYM ROKU SZKOLNYM SUKCESY RECYTATORÓW
Dzisiaj, tj. 6 listopada, odbył się III Konkurs Recytatorski OJCZYZNA W POEZJI. Tradycyjnie już nasi recytatorzy stanowili najsilniejszą grupę uczestników. Spośród 7 wyróżnionych uczniów aż 3 nagrody przypadły naszym gimnazjalistom i licealistom.

Czytaj więcej

SPOTKANIE DLA RODZICÓW
Zapraszam wszystkich zainteresowanych na kolejne z cyklu spotkań w ramach upowszechniania wiedzy pedagogicznej i podnoszenia kompetencji wychowawczych rodziców:
„ Konflikty między rodzicami i dziećmi -jak je rozwiązywać?”
Warsztat poprowadzą pracownice Zespołu ds. profilaktyki działającego w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gliwicach dr Ewa Golbik- Madej i mgr Elżbieta Wystep- Kolago. Spotkanie odbędzie się w naszej szkole dnia 20.01.2015r. (wtorek) o godz. 16.30. Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o zgłoszenie drogą e-mailową na adres: asiazso11@o2.pl.
Pedagog Iwona Katyńska
Strona 1 z 60 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
Strona Główna Artykuły archiwalne Aktualności liceum Aktualności gimnazjum
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Rekrutacja
Gimnazjum 2014/2015 Liceum 2014/2015
Uczeń
Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów LMaP Samorząd szkolny Wyjazdy edukacyjne Wykłady/Warsztaty Plastyka/Technika Innowacje Platforma moodle Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Konkursy językowe Projekty uczniów Wieczór Talentów
Linki
CKE OKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny/Doradca zawodowyWszystko o rodzinie
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Falochron

O projekcie Strona główna projektu
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Harmonogram zajęć - rozkład sal
STRUGaVka
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło
677,145 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.