Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport · Szkocja 2015 Grudzień 20 2014 01:47:02
Witamy

Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Gliwicach łączącego V Liceum Ogólnokształcące oraz Gimnazjum nr 15.


Najbliższe wydarzenia

konsultacje dla rodziców (zagrożenia ocenami niedost.)
16 grudnia 2014 r.

Godz.16.30-gim.
Godz.17.30-LOFundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że
V Liceum Ogólnokształcące
im. Andrzeja Struga w Gliwicach jest wśród 300 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2014"
Kontakt
ZSO nr 11
ul. Górnych Wałów 29
44-100 Gliwice
fbrom@vlo.gliwice.pl
strug@vlo.gliwice.pl
tel. (32) 231-07-93
zobacz na mapie
KONKURS JĘZYKOWY
Serdecznie zapraszamy uczniów klas licealnych do udziału w drugiej edycji: KONKURSU WIEDZY O HISTORII I KULTURZE STANÓW ZJEDNOCZONYCH: GO AMERICA!
Pierwszy etap to test pisemny, który uczestnicy piszą w szkole, w dniu 18 grudnia 2014r. na 3 lekcji (tj.9.35-10.30). Test przewidziano na 45 minut. Do drugiego etapu – ustnego - zakwalifikowanych zostanie 10 osób z najwyższą liczbą punktów. II etap odbędzie się w Kolegium dnia 19 lutego 2015r.
Zapraszamy również na stronę internetową Kolegium, gdzie widnieje oficjalna informacja o Konkursie:
http://www.polsl.pl/Wydzialy/RKJO/Strony/Witamy.aspx
Zgłoszenia u p.Procek
Zajęcia opiekuńczo- wychowawcze w okresie przerwy świątecznej
Szanowni Rodzice,
W związku z obowiązkiem zaplanowania dla naszych uczniów zajęć opiekuńczo- wychowawczych w okresie przerwy świątecznej (22.12-31.12.2014r.) oraz podczas dodatkowych dni wolnych ( 2 stycznia i 5 stycznia 2015 roku) prosimy o przekazanie do dnia 16 grudnia wychowawcom informacji , w których dniach Państwa dziecko będzie uczestniczyć w zajęciach organizowanych w szkole. Zdiagnozowanie potrzeb w tym zakresie pozwoli na odpowiednie działania pozwalające na właściwe przygotowanie opieki w tym czasie.
Dyrekcja

0 Komentarzy

Choinki Jedynki-Akcja Charytatywna
Wydział Kultury i Promocji Miasta zaprasza
15 Maraton Pisania Listów Amnesty International
Już od 8 do 16 grudnia w naszej szkole będzie można zaprotestować przeciwko łamaniu praw człowieka na całym świecie.
Wystarczy przyjść na Maraton Pisania Listów Amnesty International organizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu.
W tych dniach miliony osób na całym świecie przyłączą się do tej największej globalnej akcji w obronie praw człowieka. Co roku dzięki Maratonowi Pisania Listów udaje się realnie wpłynąć na poprawę sytuacji kilku bądź kilkunastu osób. Podczas tegorocznego Maratonu będziemy bronić chińskiej aktywistki Liu Ping uwięzionej za pokojowe protesty.

Czytaj więcej

Wykład z cyklu „Ciekawa lekcja” (WSZOP) 03.12.2014r.
Kolejny wykład z tego cyklu obejmował tematykę komputerową: poprowadził go Dr Tomasz Bielak - literaturoznawca, medioznawcza, wykładowca w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach oraz adiunkt w Katedrze Komunikacji Medialnej, Public Relations i Edukacji Językoznawczej (ATH w Bielsku-Białej). Zajmuje się historią mediów, komunikacją internetową, nowymi zjawiskami w telewizji, a także odmianami literatury popularnej i komiksem. W naszej szkole zaprezentował wykład zatytułowany: „Mroki Internetu - rynek anonimowy, cyfrowe używki, przemoc w sieci”.
27 listopada 2014 r. - Gala Wieczoru Talentów
W ubiegły piątek w przepięknie udekorowanej auli naszej szkoły odbył się finał IV edycji Wieczoru Talentów.Na widowni zgromadzili się licznie zaproszeni goście - Dyrekcja szkoły, członkowie Rady Rodziców, sponsorzy oraz uczniowie, rodziny i przyjaciele finalistów. W konkursie wzięło udział 10 solistów i zespołów wyłonionych w czasie eliminacji. Jury pod przewodnictwem pani Antoniny Dziuban w składzie : panie Magdalena Rozwadowska i Ewa Radlak oraz pan Przemysław Cholewa z uwagą oglądało i życzliwie komentowało popisy finalistów, którzy prezentowali swoje uzdolnienia wokalne, muzyczne, taneczne i fotograficzne.

Czytaj więcej

PLUSZACZKI - MISIACZKI V
Od dnia 01.12.2014 Klub Wolontariatu rozpoczyna już piątą akcję zbierania zabawek, maskotek, kolorowanek, kredek, książeczek dla dzieci z Centrum Onkologii w Gliwicach. Akcją kierują p. Dagmara Czerwińska - Wróbel i p. Ksenia Dobrowolska we współpracy z klasą 3Bg. Prosimy o przynoszenie jak największej ilości nowych zabawek, a w przypadku zabawek używanych o dokładne odkażenie ich. Dziękujemy w imieniu dzieciaków!
Strona 1 z 61 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
Strona Główna Artykuły archiwalne Aktualności liceum Aktualności gimnazjum
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Rekrutacja
Gimnazjum 2014/2015 Liceum 2014/2015
Uczeń
Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów LMaP Samorząd szkolny Wyjazdy edukacyjne Wykłady/Warsztaty Plastyka/Technika Innowacje Platforma moodle Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Konkursy językowe Projekty uczniów Wieczór Talentów
Linki
CKE OKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny/Doradca zawodowyWszystko o rodzinie
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Falochron

O projekcie Strona główna projektu
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Harmonogram zajęć - rozkład sal
STRUGaVka
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło
703,577 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.