Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Maj 30 2016 04:51:24
Witamy

Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Gliwicach łączącego
V Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Struga w Gliwicach

oraz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 15 w Gliwicach.


Najbliższe wydarzenia

4-27 maja 2016 r. - Egzamin maturalny

24 maja 2016 r. -VI zebranie dla rodziców połączone z podaniem informacji o grożących ocenach niedostatecznych

27 maja 2016 - (piątek) po Bożym Ciele - dzień wolny od zajęć dydaktycznych


Fundacja Edukacyjna
"Perspektywy"
potwierdza, że
V Liceum Ogólnokształcące
im. Andrzeja Struga w Gliwicach jest wśród 500 najlepszych liceów ogólnokształcących
w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".
Kontakt
ZSO nr 11
ul. Górnych Wałów 29
44-100 Gliwice

SEKRETARIAT
sekretariat@zso11.gliwice.eutel. (32) 231-07-93


zobacz na mapie
Zwierzęta występujące w Quebuecu - warsztaty
Francuskojęzyczna część klas 1 liceum pod opieką p. Ewy Rasińskiej wzięła udział w warsztatach organizowanych w Kolegium Języków Obcych Politechniki Śląskiej. Tematem przewodnim zajęć były zwierzęta występujące w Quebuecu oraz kultura i tradycje Szwajcarii. Wysłuchaliśmy dwóch interesujących wykładów, dzięki którym dowiedzieliśmy się np. o istnieniu tajemniczego zwierzęcia o nazwie ouaouaron (zainteresowanych odsyłamy do słownika :)), różnicach między francuskim kanadyjskim, a francuskim używanym we Francji, jak również , że przeciętny Szwajcar zjada 12 kg czekolady rocznie. Warsztaty wszystkim bardzo się podobały i jeżeli nadarzy się okazja, z chęcią udamy się na kolejne.
Konkurs LWIĄTKO - sukces Krzysztofa
Krzysztof Rożałowski uczeń (już były) klasy 3C zajął 10 miejsce w kraju w konkursie fizycznym LWIĄTKO w kategorii uczniów klas III liceum. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na studiach.
Rekrutacja elektroniczna do gimnazjum.
Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że, podobnie jak w latach poprzednich, nabór do pierwszych klas gimnazjum będzie prowadzony drogą elektroniczną.

INSTRUKCJA REKRUTACJI ELEKTRONICZNEJ
Komisja Rekrutacyjna
UWAGA KANDYDACI DO KLASY DWUJĘZYCZNEJ!!!
Przypominamy, że test kompetencji językowych do klasy dwujęzycznej odbędzie się 23 maja (poniedziałek) o godz. 12.00 w auli szkolnej.
UNIWERSYTET LICEALISTY – REKRUTACJA NA NOWY ROK AKADEMICKI
Zachęcamy naszych uczniów, szczególnie tych, którzy zainteresowani są studiami medycznymi do udziału w programie Uniwersytet Licealisty. Zajęcia prowadzone są przez pracowników naukowo-dydaktycznych Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach i odbywają się w formie bloków tematycznych składających się z zajęć seminaryjnych i ćwiczeniowych, w trakcie których omawiane są i realizowane zajęcia praktyczne. Więcej informacji na stronie http://www.sum.edu.pl w zakładce: oferta edukacyjna/inne formy studiowania/uniwersytet licealisty

Czytaj więcej

Stypendia dla maturzystek
Informujemy, że Fundacja Edukacyjna Perspektywy oraz firma Intel ogłosiła nabór do II edycji programu stypendialnego „Nowe technologie dla dziewczyn”. Do programu mogą aplikować tegoroczne maturzystki, które wybierają się na studnia na jednej z 21 uczelni technicznych. Stypendystki otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe (stypendium w wysokości 12 000 zł). Więcej na stronie programu „Nowe technologie dla dziewczyn”.
STYPENDIA POMOSTOWE
Rozpoczęła się XV edycja Programu Stypendiów Pomostowych. Zachęcamy tegorocznych maturzystów do zapoznania się z informacjami dot. możliwości ubiegania się o stypendia na stronie: www.stypendia-pomostowe.pl
Strona 1 z 92 1 2 3 4 > >>
W oczach uczniów:

ZOBACZ FILM
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Uczeń
Dziennik elektroniczny Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe Konsultacje Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Samorząd szkolny Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów LMaP Wyjazdy edukacyjne Wykłady/Warsztaty Konkurs plastyczny/Debaty Plastyka/Technika Innowacje Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Konkursy językowe Projekty uczniów Wieczór Talentów
Rekrutacja
Gimnazjum 2016/2017 Liceum 2016/2017
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny Doradca zawodowy Wszystko o rodzinie
Linki
CKE OKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Erasmus+

O projekcie Strona główna projektu
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Harmonogram zajęć - rozkład sal
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło
1,256,705 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.