Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Maj 30 2017 07:17:25
Witamy

Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Gliwicach łączącego
V Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Struga w Gliwicach

oraz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 15 w Gliwicach.


Najbliższe wydarzenia
04-26.05.2017 r.
Matury 2017
23.05.2017 r. - wtorek
godz. 17:00


Spotkania z rodzicami
- konsultacje

Reforma Edukacji-BROSZURAFundacja Edukacyjna
"Perspektywy"
potwierdza, że
V Liceum Ogólnokształcące
im. Andrzeja Struga w Gliwicach jest wśród 500 najlepszych liceów ogólnokształcących
w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2017 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2017".
Kontakt
ZSO nr 11
ul. Górnych Wałów 29
44-100 Gliwice

SEKRETARIAT
sekretariat@zso11.gliwice.eu


tel. (32) 231-07-93

zobacz na mapie
Zatarty ślad - szlakiem zabytków żydowskich.
W niedzielę, 21 maja 2017 p. Anna Kloza – nauczyciel historii, oprowadzała Gliwiczan po cmentarzu żydowskim „Na Piasku”, przedstawiając jego historię i postacie znanych żydowskich mieszkańców Gliwic, tam pochowanych. Pomagały jej w tym uczennice klasy II A – gimnazjum.
Martyna Biegaj, Anna Kamińska, Marta Dobrzyniecka, Aleksandra Kupczak i Zuzanna Munzer jako wolontariuszki realizowały projekt: „Zatarty ślad – szlakiem zabytków żydowskich w Gliwicach.”
Uczennice gimnazjum mogły w praktyczny sposób poznać piękny, stary zabytkowy cmentarz - na co dzień niedostępny dla zwiedzających oraz poznać obyczaje pogrzebowe Żydów. Rozwijały też umiejętności społeczne spotykając się z ludźmi chcącymi zwiedzić miejsca ważne dla historii naszego miasta.Prośba o wypełnienie ankiety.

Klasa 2bg zwraca się do całej społeczności szkolnej z prośbą o wypełnienie anonimowej ankiety, która ma na celu zbadanie działalności ludzi, w różnych przedziałach wiekowych, w wolontariacie. Jest realizowana w ramach projektu gimnazjalnego pt.: ,,Pomagając innym, pomagasz sobie''.
Z góry dziękujemy za jej wypełnienie.
LINK DO ANKIETY
INDUSTRIADA 2017.
Informacje o dostępnych programach stypendialnych.
Rozpoczyna się „sezon na stypendia” – okres, w którym trwają nabory znacznej części polskich i zagranicznych programów stypendialnych. W związku z tym prezentujemy Państwu największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl.
Serwis skierowany jest przede wszystkim do uczniów i studentów poszukujących możliwości finansowania swojego rozwoju naukowego oraz do doktorantów, naukowców, artystów i sportowców. Odwiedzający znajdą w zasobach serwisu nie tylko bazę stypendiów i konkursów. Portal jest również źródłem wiedzy o regulacjach prawnych dotyczących pomocy finansowej dla uczniów i studentów, aktualnych informacji na temat projektowanych zmian oraz o badaniach dotyczących rynku stypendiów w Polsce. Posiada także aktualną bazę organizatorów programów stypendialnych.

Czytaj więcej

II D na rozprawie w Sądzie Okręgowym.
W zeszłym tygodniu klasa IID liceum udała się do Sądu Okręgowego na rozprawę kryminalną. Uczniowie naszej szkoły mieli okazję zobaczyć jak przebiega proces postępowania karnego od podszewki. Rozprawa ta, dotyczyła próby dokonania morderstwa przez pewnego młodego mężczyznę na kobiecie, która była jego wielką i niespełnioną miłością z lat szkolnych. Emocje były ogromne. W trakcie rozprawy uczniowie przysłuchiwali się zeznaniom świadków. Podczas rozprawy zostało również zaprezentowane nagranie wideo będące materiałem dowodowym. Postępowanie karne ostatecznie nie zostało jeszcze zakończone, gdyż konieczne jest przesłuchanie specjalistów w dziedzinie psychologii. Po rozprawie uczniowie mieli okazję zadać nurtujące ich pytania sędziemu przewodniczącemu tej sprawie, który bardzo chętnie rozmawiał z licealistami. Następnie młodzież udała się na zwiedzanie budynku sądu, czym zakończyła swoją niezwykle interesującą wycieczkę.


List MEN do Rodziców.

Minister Edukacji Narodowej p. Anna Zalewska kieruje do Rodziców list w sprawie reformy edukacji.
List można pobrać klikając TUTAJ

MISTRZOWIE PIŁKI NOŻNEJ NA PLAŻY.
Chłopcy z Gimnazjum nr 15 zdobyli I MIEJSCE W MISTRZOSTWACH GLIWIC SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH W BEACH SOCCER 2017. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Maksymilian Ćwik z 1cg, zaś najbardziej wartościowym zawodnikiem Baron Bartosz z 3cg. Gratulacje!!!
Skład drużyny:
1. Ćwik Maksymilian - bramkarz
2. Baron Bartosz
3. Wieczorek Filip
4. Iłczyk Andrzej
5. Młyńczak Jakub - kapitan
6. Solga Patryk
7. Wegrzyn Jan
8. Kierat Patryk

Opiekun: Tomasz Świątkowski
Strona 1 z 122 1 2 3 4 > >>
W oczach uczniów:

ZOBACZ FILM
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Uczeń
Dziennik elektroniczny Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe i konsultacje Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Samorząd szkolny Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów LMaP Wyjazdy edukacyjne Wykłady/Warsztaty Konkurs plastyczny/Debaty Plastyka/Technika Innowacje Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Legitymacja Konkursy językowe Projekty uczniów Wieczór Talentów
Rekrutacja
Liceum 2017/2018
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny Doradca zawodowy Wszystko o rodzinie
Linki
REFORMA EDUKACJICKEOKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Erasmus+

Projekt I - UPSTECHKEY Projekt II - Konstruktywizm w nauczaniu matematyki. Otwarte zasoby edukacyjne. Projekt III - EPEC
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Harmonogram zajęć - rozkład sal
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło
1,730,216 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.