Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Luty 08 2016 19:30:40
Witamy

Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Gliwicach łączącego
V Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Struga w Gliwicach

oraz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 15 w Gliwicach.


Najbliższe wydarzenia


15 stycznia 2016 r.:

KONIEC I semestru26 stycznia 2016 r.:

Zebrania z rodzicami

Gimnazjum - 16:30
Liceum - 17:30
Fundacja Edukacyjna
"Perspektywy"
potwierdza, że
V Liceum Ogólnokształcące
im. Andrzeja Struga w Gliwicach jest wśród 100 najlepszych liceów ogólnokształcących
w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2015".
Kontakt
ZSO nr 11
ul. Górnych Wałów 29
44-100 Gliwice

SEKRETARIAT
sekretariat@zso11.gliwice.eutel. (32) 231-07-93


zobacz na mapie
UWAGA - informacja!!!
Od poniedziałku tj.1 lutego nastąpiła niewielka zmiana godzin pracy szkolnego doradcy zawodowego. Prosimy sprawdzić w zakładce 'doradca zawodowy'.
Jak przebiegał Zimowy Kiermasz Ofert Pracy?
W piątek na zorganizowanym kiermaszu zainteresowani uczniowie liceum i gimnazjum mieli możliwość zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy sezonowej, które udostępnione zostały przez przedstawicieli Punktów Pośrednictwa Pracy z Gliwic, Zabrza i Pyskowic.
Koordynatorem przedsięwzięcia w naszej szkole była p. Barbara Ozga-Strzyż, dzięki której również możecie przekazać wypełnioną ankietę do jednostki pośrednictwa pracy w Gliwicach.
Na przyszłość życzymy uczniom, aby praca nie była jedynie źródłem dochodu, lecz jedną z wartości, dzięki której czerpać będziecie radość i satysfakcję.

Czytaj więcej

Wszechnica PAU zaprasza na wykład.
Wszechnica PAU w Gliwicach zaprasza na wykład pt. Kresy w historii, literaturze i nauce polskiej.
Wykład wygłosi Rektor Uniwersytetu Opolskiego Profesor Stanisław Nicieja.
Termin i miejsce: Czwartek, 28 stycznia 2016, Willa Caro, godz. 16.00
Wstęp wolny, ilość miejsc ograniczona.
Organizatorzy: Muzeum w Gliwicach, Polska Akademia Umiejętności, Stowarzyszenie Animatorów Wszechstronnego Rozwoju Młodzieży.
Wieczorny Maraton "Filmowe powtórki ze szkolnej lekturki"!
Zapraszamy do wzięcia udziału w corocznym filmowym maratonie lektur szkolnych dla uczniów klas trzecich gimnazjum (i nie tylko). Start: 5.02.2015 r. godz. 16:00, zakończenie: ok. godz. 22:00. Tradycyjnie między projekcją filmów odbędzie się turniej wiedzy o lekturach. Jak co roku, można także przygotować plakat na konkurs plastyczny, promujący dowolną lekturę „z gwiazdką” (o szczegóły dopytaj swojego polonisty).
Rozstrzygnięcie obu konkursów po zakończeniu imprezy. Uczniowie klas pierwszych i drugich także mile widziani. Nie zapomnij karimaty oraz swojego ulubionego kubka!
Zapisy u pani Małgorzaty Brydy lub pani Iwony Katyńskiej
WYKŁAD AKADEMICKI – WSZOP
Dnia 20.01.2015 r. uczniowie naszej szkoły mogli po raz kolejny posłuchać wykładu akademickiego. Tym razem uczestniczyli w nim uczniowie klas licealnych, głównie maturzyści. Swoją obecnością zaszczyciła nas p. Sylwia Duch z Wyższej Szkoły Ochrony Pracy w Katowicach, której tematem wykładu było uczenie się (a dokładnie: „Jak się uczyć, żeby się nauczyć, czyli podstawowe metody i techniki uczenia się i zapamiętywania”). Zadaniem wykładu było przybliżenie słuchaczom zasad działania pamięci i sposobów ułatwiających zapamiętywanie, a także rozpoznanie swojego indywidualnego stylu uczenia się i metod, które są z nim kompatybilne. Miejmy nadzieję, że uczniowie, a przede wszystkim maturzyści, wyciągną jakieś wnioski … i że wiedza wyniesiona z wykładu zaowocuje na maturze… i nie tylko.
Pojedzie na olimpiadę z historii!
Z wielką radością informujemy, że Maciej Kubiak uczeń klasy 2d przygotowywany przez panią prof. Annę Klozę zakwalifikował się do etapu centralnego Olimpiady Historycznej. Będziemy trzymać kciuki za jak najlepsze miejsce w finale.
Gratulujemy serdecznie!
WALNE ZEBRANIE RADY RODZICÓW.
W dniu 26 stycznia o godz. 17.00 w sali 21 odbędzie się walne zebranie Rady Rodziców.
Zapraszamy przedstawicieli poszczególnych klas.
Strona 1 z 83 1 2 3 4 > >>
W oczach uczniów:

ZOBACZ FILM
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Uczeń
Dziennik elektroniczny Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe Konsultacje Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Samorząd szkolny Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów LMaP Wyjazdy edukacyjne Wykłady/Warsztaty Konkurs plastyczny/Debaty Plastyka/Technika Innowacje Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Konkursy językowe Projekty uczniów Wieczór Talentów
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny Doradca zawodowy Wszystko o rodzinie
Linki
CKE OKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Erasmus+

O projekcie Strona główna projektu
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Harmonogram zajęć - rozkład sal
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło
1,117,654 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.