Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport · Szkocja 2015 Marzec 31 2015 02:13:05
Witamy

Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Gliwicach łączącego V Liceum Ogólnokształcące oraz Gimnazjum nr 15.


Najbliższe wydarzenia


Rekolekcje Wielkopostne
30.03-1.04
Zebrania z rodzicami 24.03
16.30 Gimnazjum
17.30 Liceum
Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że
V Liceum Ogólnokształcące
im. Andrzeja Struga w Gliwicach jest wśród 300 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2014 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2014"
Kontakt
ZSO nr 11
ul. Górnych Wałów 29
44-100 Gliwice
fbrom@vlo.gliwice.pl
strug@vlo.gliwice.pl
tel. (32) 231-07-93
zobacz na mapie
UWAGA KANDYDACI DO KLASY DWUJĘZYCZNEJ W GIMNAZJUM Nr 15!
Spotkania przygotowujące do sprawdzianu uzdolnień kierunkowych odbędą się w następujących terminach:
7 maja -czwartek
14 maja- czwartek
21 maja- czwartek

Zapraszamy w godz. 15.00-16.00 do sali nr 4.
Zainteresowanych udziałem w kursie prosimy o zgłoszenia telefoniczne do dnia 30 kwietnia. Tel. 32.2310793.
ZAJĘCIA W DNIACH 30.03-1.04.2015
Informujemy, że od poniedziałku do środy w godz. 8.00-9.45 na hali odbywać się będą zajęcia sportowe dla uczniów gimnazjum i liceum.
Ponadto w godzinach uzgodnionych z prowadzącymi nauczycielami odbędą się konsultacje dla uczniów poszczególnych klas oraz zajęcia powtórkowe przed egzaminem gimnazjalnym i maturalnym.
W godz. 10.00-11.15- gimnazjaliści , a od 11.15- 12.30- licealiści uczestniczą w rekolekcjach w kościele pw. Wszystkich Świętych.
10 KWIETNIA- DZIEŃ OTWARTY w ZSO nr 11
Serdecznie zapraszamy w piątek 10 kwietnia w godzinach 10.00-17.00
na dzień otwarty naszej szkoły.
Kandydaci do gimnazjum i liceum oraz ich rodzice będą mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami, zwiedzić szkołę , uczestniczyć w krótkich pokazach fizycznych , chemicznych,
biologicznych, językowych oraz podziwiać aktorskie talenty uczestników Koła Teatralnego.
Czynny będzie punkt konsultacyjny, w którym członkowie Szkolnej Komisji Rekrutacyjnej wyjaśniać będą wszelkie wątpliwości związane z procesem naboru do naszej szkoły.

Przyjdź, zapytaj i zostań naszym uczniem
Podziel się książką
ZSO 11 włącza się w powyższą akcję i prosi o dostarczanie książek do szkolnej biblioteki . Zebrane zbiory wspomogą przedsięwzięcie „Podziel się książką”
informacje
Praca mózgu, proces uczenia się języków obcych i niuanse gramatyki angielskiej...
We wtorek, 17 marca 2015r, młodzież naszego liceum miała okazję uczestniczyć w wykładach prowadzonych przez znakomitych wykładowców Uniwersytetu Śląskiego w języku angielskim. Prof. dr hab. Andrzej Łyda, Dyrektor Instytutu Języka Angielskiego, wygłosił niezwykle ciekawy wykład pt. „Why can’t you have an eat? Grammar and the context.” Natomiast tematem drugiego spotkania było „What happens in our brain when we speak.” Wykład poprowadzony został przez dr Arkadiusza Rojczyka, który również związany jest z Instytutem Języka Angielskiego na Uniwersytecie Śląskim. Uczniowie wykazali ogromne zainteresowanie tematyką spotkań i zapewne niejedna osoba została zachęcona, by bliżej przyjrzeć się tematom tj. praca mózgu, proces uczenia się języków obcych i niuanse gramatyki angielskiej. Dziękujemy bardzo wykładowcom i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz uda nam się spotkać.
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza
Poetyckie Gliwice 
Wiosna jest poezją? W Gliwicach na pewno.
Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach zaprasza w sobotnie popołudnie (21.03.2015 r.) do Centrum Handlowego Forum, gdzie na odwiedzających będzie czekać wiele poetyckich atrakcji, przygotowanych przez bibliotekę i współorganizatorów.
Kto pomoże przechadzającemu się po centrum poecie znaleźć rym, otrzyma w prezencie miłą niespodziankę! Impreza rozpocznie się o godzinie 12.00. O godz. 15.00 odbędzie się podsumowanie zabaw i konkursów.
O 16.00 zapraszamy wszystkich na wykład dr. Jacka Kurka. Kulturoznawca, historyk, eseista, poeta, wykładowca na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, człowiek wielu zainteresowań i licznych talentów, opowie o tym, że „Wszystko jest poezją”.
SUKCESY NASZYCH GIMNAZJALISTÓW
Zakończyły się już Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe dla uczniów gimnazjum organizowane przez Śląskiego Kuratora Oświaty. Laureatom dają one zwolnienie ze stosownej części egzaminu gimnazjalnego i prawo wyboru szkoły poza ogólnymi warunkami rekrutacji; finalistom- dodatkowe 10 pkt w procesie naboru.

Wśród laureatów i finalistów znajdują się ( jak co roku ) nasi uczniowie.
Oto ONI :
Marcin Goławski laureat z fizyki, chemii, WOS; finalista z historii, języka angielskiego
Damian Kordek laureat z geografii i finalista z matematyki
Joanna Rocznik laureatka z języka polskiego
Mateusz Szwaja laureat z historii
Krzysztof Gerc finalista z języka angielskiego

Serdecznie gratulujemy uczniom oraz nauczycielom, którzy przygotowali ich do konkursowych zmagań!.
Strona 1 z 66 1 2 3 4 > >>
Nawigacja
Strona Główna Artykuły archiwalne Aktualności liceum Aktualności gimnazjum
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Rekrutacja
Gimnazjum 2015/2016 Liceum 2015/2016
Uczeń
Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów Dziennik elektroniczny LMaP Samorząd szkolny Wyjazdy edukacyjne Wykłady/Warsztaty Konkurs plastyczny/Debaty Plastyka/Technika Innowacje Platforma moodle Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Konkursy językowe Projekty uczniów Wieczór Talentów
Linki
CKE OKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny/Doradca zawodowyWszystko o rodzinie
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Erasmus+

O projekcie Strona główna projektu
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Harmonogram zajęć - rozkład sal
STRUGaVka
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło
806,713 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.