Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Wrzesień 25 2016 10:48:00
Witamy

Witamy na stronie internetowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 11 w Gliwicach łączącego
V Liceum Ogólnokształcące im. Andrzeja Struga w Gliwicach

oraz Gimnazjum z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 15 w Gliwicach.


Najbliższe wydarzenia

19 i 21 września 2016 r.

Wyjazdy integracyjne kl. I LO

23 września 2016 r.

Wyjazd integracyjny kl. I GM
Fundacja Edukacyjna
"Perspektywy"
potwierdza, że
V Liceum Ogólnokształcące
im. Andrzeja Struga w Gliwicach jest wśród 500 najlepszych liceów ogólnokształcących
w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2016".
Kontakt
ZSO nr 11
ul. Górnych Wałów 29
44-100 Gliwice

SEKRETARIAT
sekretariat@zso11.gliwice.eu


tel. (32) 231-07-93

zobacz na mapie
Noc Naukowców na Politechnice Śl.
Politechnika Śląska po raz jedenasty organizuje Noc Naukowców Politechniki Śląskiej. Tegoroczne przedsięwzięcie odbędzie się w sobotę 8 października na terenie kampusu uczelni w Gliwicach od godziny 15:00 do 22:00.
Noc Naukowców to niepowtarzalne święto nauki. Podczas jednego dnia w roku nauka wychodzi do zwykłych ludzi a naukowcy odkrywają przed uczestnikami swoje drugie ja. Każde z zaplanowanych wydarzeń udowadnia, że nauka nie musi być nudna i że każdy, choć na jedną noc, może zostać naukowcem.
Zapraszam serdecznie całą społeczność szkolną do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, którego bohaterami są przede wszystkim dzieci i młodzież. Specjalnie dla nich wiele tajemnic naukowych zostanie przedstawionych w łatwy i przyjemny sposób. Ta noc, to także wspaniała okazja do poznania naukowców z zupełnie innej strony.
W ramach „Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej” organizujemy również dwa konkursy.
ZOBACZ PLAKAT
ZOBACZ PROGRAM

Czytaj więcej

Światowy Dzień Turystyki.

Prezydent Miasta Gliwice zaprasza na obchody Światowego Dnia Turystyki w naszym mieście. Więcej szczegółów na PLAKACIE

Polecamy!

STYPENDIA: Śląskie. Inwestujemy w talenty – II edycja.
Zarząd Województwa Śląskiego wyznaczył termin naboru wniosków o przyznanie stypendium w ramach projektu "Śląskie. Inwestujemy w talenty – II edycja".

Termin naboru został ustalony na okres od 15 września 2016 r. do 21 października 2016 r.

Kryteria niezbędne do spełnienia, aby uzyskać stypendium to:
(kliknij: czytaj więcej)

Szkolny pokaz pierwszej pomocy na festynie charytatywnym.
4 września, w słoneczną i gorącą niedzielę, nieopodal naszej szkoły, w ogrodzie parafii Wszystkich Świętych odbył się XIII Festyn Charytatywny. Tematem przewodnim tegorocznego festynu było szeroko pojęte bezpieczeństwo, stąd można było obejrzeć na żywo wnętrze wozu strażackiego, posłuchać tematycznych pogadanek i wziąć udział w konkursach z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
Szczególnym punktem programu był instruktaż pierwszej pomocy przedmedycznej w wykonaniu p. Anity Cieślar oraz uczniów naszej szkoły, a następnie możliwość ćwiczenia tych umiejętności pod ich fachowym okiem. Za poświęcony czas oraz przekazane wiedzę i umiejętności w imieniu organizatorów serdecznie dziękuje p. Katarzyna Kłysik.

Joasia już studiuje!
Z radością informujemy, że Joanna Zając, uczennica obecnej kl. II LO o profilu medycznym, pomyślnie zdała pisemny test składający się z pytań z zakresu biologii, chemii i fizyki. Tym samym zakwalifikowała się do programu "Uniwersytet Licealisty" Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach na Wydziale Lekarskim z Oddziałem Lekarsko - Dentystycznym w Zabrzu w roku akademickim 2016/17.
Już wkrótce uczennica będzie uczestniczyła w cyklu seminariów oraz ćwiczeniach labolatoryjnych. Oczywiście Joasia może liczyć na wsparcie duchowe i dydaktyczne ze strony uczących ją nauczycieli: dr Beaty Zimnickiej z fizyki, mgr Elżbiety Sztokało z chemii oraz mgr Magdaleny Siekanowicz z biologii.
Życzymy powodzienia!
I spotkanie Szkolnego Koła Wolontariatu.
Pierwsze spotkanie Szkolnego Koła Wolontariatu zgromadziło ponad 80 osób. Każdy centymetr sali numer 7 był zajęty! Panie Ania, Beata i Dagmara nie ukrywały wzruszenia, jeżeli tak silna grupa osób wesprze działalność dobroczynną, to może uda się nam, choć trochę, zmienić świat na lepsze :).

Stałe spotkania wolontariuszy zostały ustalone na pierwsze czwartki miesiąca. Zapraszamy wszystkich, którzy mają energię, chęć, pomysły a przede wszystkim dobre serce.

Na pytania związane z działaniem wolontariatu chętnie odpowiedzą: p.Lamprecht,p. Zimnicka, p. Czerwinska-Wrobel, p. Białas, p. Katynska, p. Golasz, p.Droździak, p. Mazur, p.Golik-Skitał.


Międzyszkolne Koło Matematyczne dla Licealistów (I i II kl.)
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych licealistów kl. I i II zapraszamy na pierwsze spotkanie Międzyszkolnego Koła Matematycznego.

Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 26 września 2016 r. o godz. 15:15, w II LO (ul. Wróblewskiego 9) w sali nr 15.


Dodatkowych informacji udzielają nauczyciele matematyki oraz dyr. Florian Brom.

Zajęcia będą się odbywały naprzemiennie w I, II i V LO w Gliwicach.
Strona 1 z 98 1 2 3 4 > >>
W oczach uczniów:

ZOBACZ FILM
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Uczeń
Dziennik elektroniczny Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe Konsultacje Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Samorząd szkolny Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów LMaP Wyjazdy edukacyjne Wykłady/Warsztaty Konkurs plastyczny/Debaty Plastyka/Technika Innowacje Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Konkursy językowe Projekty uczniów Wieczór Talentów
Rekrutacja
Gimnazjum 2016/2017 Liceum 2016/2017
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny Doradca zawodowy Wszystko o rodzinie
Linki
CKE OKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Erasmus+

Projekt I - UPSTECHKEY Projekt II - Konstruktywizm w nauczaniu matematyki. Otwarte zasoby edukacyjne. Projekt III
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Harmonogram zajęć - rozkład sal
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło
1,411,474 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.