Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Październik 24 2017 06:02:35
Wykaz finalistów i laureatów olimpiad przedmiotowych
Lp. Olimpiada Rok Uczeń Lokata Nauczyciel
1. Olimpiada Matematyczna 1951 Tadeusz Żuczkiewicz 6 mgr Stanisława Pankiewicz
2. Olimpiada Matematyczna 1955 Zdzisław Bubnicki Finalista mgr Zdzisław Żerebecki
3. Olimpiada Matematyczna 1956 Michał Ferenc Finalista mgr Lubomira Matula
4. Olimpiada Chemiczna 1963 Maria Wąsowska Finalistka mgr Julia Wieczorek
5. Olimpiada Astronomiczna 1964 Zygmunt Biernacik Finalista Jan Guzik
6. Olimpiada Astronomiczna 1964 Jerzy Kasprzyk Finalista Jan Guzik
7. Olimpiada Astronomiczna 1964 Jan Kraski Finalista Jan Guzik
8. Olimpiada Astronomiczna 1964 Wojciech Sobociński Finalista Jan Guzik
9. Olimpiada Fizyczna 1965 Tadeusz Grabowiecki Finalista Jan Kiecor
10. Olimpiada Fizyczna 1965 Krzysztof Sokalski Finalista Jan Kiecor
11. Olimpiada Astronomiczna 1969 Jolanta Wójcikowska Finalistka Jan Guzik
12. Olimpiada Chemiczna 1972 Marek Szymonik Finalista mgr Stefania Bodnar
13. Olimpiada Matematyczna 1972 Tomasz Jękot Finalista mgr Adelajda Adamek
14. Olimpiada Biologiczna 1972 Ewa Rajpert Finalista mgr Janina Kwaśna
15. Olimpiada Biologiczna 1973 Janusz Kmiciński Finalista mgr Janina Kwaśna
16. Olimpiada Geograficzna 1975 Bolesław Domański 1 mgr Edward Maleta
17. Olimpiada Geograficzna 1976 Roman Jakubiec Finalista mgr Edward Maleta
18. Olimpiada Fizyczna 1978 Marek Lewandowski Finalista mgr Krystyna Hnatków
19. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego 1980 Roman Majeran Finalista mgr Ludmiła Golenia
20. Olimpiada Języka Rosyjskiego 1980 Sergiusz Karweta Finalista mgr Krystyna Moszyńska
21. Olimpiada Wiedzy o Polsce Współczesnym 1984 Dariusz Kołoczek Finalista
22. Olimpiada Artystyczna-Plastyczna 1984 Gabriela Cegielska Finalistka mgr Andrzej Majda
23. Olimpiada Języka Angielskiego 1985 Joanna Grajecka Finalistka mgr Danuta Biskup
24. Olimpiada Języka Angielskiego 1985 Beata Kułaczkowska Finalistka mgr Danuta Biskup
25. Olimpiada Języka Angielskiego 1985 Roman Miller Finalista mgr Danuta Biskup
26. Olimpiada Języka Angielskiego 1985 Maciej Górnicki Finalista mgr Grażyna Supkowska
27. Olimpiada Historyczna 1985 Rafał Kunaszyk Finalista mgr Maria Szuro
28. Olimpiada Artystyczna – Plastyczna 1985 Leszek Jodliński 8 mgr Andrzej Majda
29. Olimpiada Artystyczna-Plastyczna 1985 Gabriela Cegielska Finalistka mgr Andrzej Majda
30. Olimpiada Języka Rosyjskiego 1986 Iwona Mudyś 3 mgr Urszula Żywioł
31. Olimpiada Historyczna 1988 Jarosław Kadyło Finalista mgr Krystyna Kwodawska
32. Olimpiada Języka Rosyjskiego 1988 Anna Radomska Finalistka mgr Urszula Żywioł
33. Olimpiada Biologiczna 1988 Jacek Szeliga Finalista mgr Janina Kwaśna
34. Olimpiada Matematyczna 1988 Jacek Mazur Finalista mgr Krystyna Majewska
35. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym 1988 Maciej Zawieracz Finalista mgr Bolesław Adlof
36. Olimpiada Języka Rosyjskiego 1989 Natalia Urban Finalistka mgr Urszula Żywioł
37. Olimpiada Wiedzy Społeczno-Prawnej 1989 Monika Gurdak 7 mgr Bolesław Adlof
38. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego 1990 Natalia Urban Finalistka mgr Wojciech Mikołajków
39. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego 1990 Agnieszka Warchulska Finalistka Mgr Lucyna Chroszcz
40. Olimpiada Języka Angielskiego 1990 Katarzyna Kapias Finalistka mgr Ewa Demianowska
41. Olimpiada Historyczna 1990 Natalia Urban Finalistka mgr Krystyna Kwodawska
42. Olimpiada Geograficzna 1990 Jarosław Piekar 3 mgr Edward Maleta
43. Olimpiada Literatury i Języka Polskiego 1991 Agnieszka Warchulska Finalistka mgr Balbina Chroszcz
44. Olimpiada Języka Angielskiego 1991 Piotr Pawlicki 14 mgr Alicja Wileńska
45. Olimpiada Języka Angielskiego 1991 Jarosław Ciura 16 mgr Alicja Wileńska
46. Olimpiada Historyczna 1991 Krzysztof Prokop Finalista mgr Maria Szuro
47. Olimpiada Geograficzna 1991 Jarosław Piekar 3 mgr Edward Maleta
48. Olimpiada Języka Rosyjskiego 1992 Izabela Kulec Finalistka mgr Urszula Żywioł
49. Olimpiada Języka Angielskiego 1992 Maria Markiewicz 6
50. Olimpiada Języka Angielskiego 1992 Katarzyna Tarnawska Finalistka mgr Ewa Demianowska
51. Olimpiada Języka Angielskiego 1992 Małgorzata Kachel Finalistka mgr Alicja Wileńska
52. Olimpiada Języka Rosyjskiego 1993 Izabela Kulec Finalistka mgr Urszula Żywioł
53. Olimpiada Języka Rosyjskiego 1993 Aleksandra Trochimowicz finalistka mgr Maria Rawłuszewicz – Prynda
54. Olimpiada Języka Angielskiego 1993 Bartłomiej Pietrzyk 15 mgr Andrzej Głuszczyszyn
55. Olimpiada Języka Angielskiego 1993 Joanna Głuszczyszyn Finalistka mgr Andrzej Głuszczyszyn
56. Olimpiada Historyczna 1993 Izabela Nitka Finalistka mgr Krystyna Kwodawska
57. Parlamentaryzm w Polsce 1993 Anna Kociuba Finalistka mgr Krystyna Kwodawska
58. Olimpiada Biologiczna 1993 Grzegorz Rudol Finalista mgr Ewa Ziemlińska
59. Olimpiada Języka Angielskiego 1994 Maria Markiewicz 7
60. Olimpiada Języka Angielskiego 1994 Bartłomiej Pietrzyk 13 mgr Andrzej Głuszczyszyn
61. Olimpiada Biologiczna 1994 Grzegorz Rudol 2 mgr Ewa Ziemlińska
62. Olimpiada Języka Rosyjskiego 1995 Katarzyna Kijowska Finalistka mgr Urszula Żywioł
63. Olimpiada Geograficzna 1995 Krzysztof Wiedermann Finalista mgr Edward Maleta
64. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym 1995 Anna Buchta 5 dr Andrzej Zieliński
65. Olimpiada Geograficzna 1996 Krzysztof Wiedermann 5 mgr Edward Maleta
66. Olimpiada Historyczna 1997 Marian Czepelak 4 mgr Krystyna Kwodawska
67. Olimpiada Historyczna 1997 Marcin Szkółka 6 mgr Krystyna Kwodawska
68. Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka 1997 Monika Szajkowska 30 mgr Anna Kloza
69. Olimpiada Języka Rosyjskiego 1997 Krzysztof Michalak Finalista mgr Maria Rawłuszewicz – Prynda
70. Olimpiada Języka Rosyjskiego 1998 Krzysztof Michalak Finalista mgr Maria Rawłuszewicz – Prynda
71. Olimpiada Artystyczna – Plastyczna 1998 Karolina Krzywicka Finalistka
72. Olimpiada Języka Angielskiego 1999 Karolina Harazim Finalistka mgr Anna Skałbania
73. Olimpiada Języka Rosyjskiego 1999 Julia Bogusz Finalistka mgr Maria Rawłuszewicz – Prynda
74. Olimpiada Geograficzna 1999 Barbara Palewicz Finalista mgr Piotr Dolnicki
75. Olimpiada Biologiczna 2000 Barbara Kubarska Finalistka mgr Halina Staruszkiewicz
76. Olimpiada Parlamentaryzm w Polsce 2000 Piotr Kuziak 3 mgr Krystyna Kwodawska
77. Olimpiada Historyczna 2000 Piotr Kuziak 2 mgr Krystyna Kwodawska
78. Olimpiada Języka Rosyjskiego 2000 Julia Bogusz Finalistka mgr Maria Rawłuszewicz – Prynda
79. Olimpiada Języka Rosyjskiego 2001 Julia Bogusz 7 mgr Maria Rawłuszewicz – Prynda
80. X Międzynarodowa Olimpiada Języka Rosyjskiego w Moskwie 2001 Julia Bogusz Dyplom III stopnia oraz brązowy medal mgr Maria Rawłuszewicz – Prynda
81. Olimpiada Biologiczna 2001 Barbara Kubarska Finalistka mgr Halina Staruszkiewicz
82. Olimpiada Biologiczna 2001 Dorota Wagner Finalistka mgr Halina Staruszkiewicz
83. Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej 2001 Piotr Kuziak Finalista dr Andrzej Zieliński
84. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym 2001 Piotr Kuziak Laureat dr Andrzej Zieliński
85. Olimpiada Języka Rosyjskiego 2002 Roman Bogusz Finalista mgr Maria Rawłuszewicz – Prynda
86. Olimpiada Języka Rosyjskiego 2003 Roman Bogusz Laureat mgr Maria Rawłuszewicz – Prynda
87. Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2003 Barbara Bąk Finalistka mgr Aleksandra Szczurowska
88. Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2004 Marcin Wloka Finalista mgr Halina Staruszkiewicz
89. Olimpiada Języka Niemieckiego 2005 Roland Ludwig Laureat mgr Jolanta Gokiert
90. Olimpiada Języka Łacińskiego 2006 Radosław Grabowski Finalista mgr Małgorzata Dzietczyk
91. Olimpiada Historyczna 2006 Marcin Senderski Laureat mgr Krystyna Kwodawska mgr Przemysław Cholewa
92. Olimpiada Historyczna 2006 Krzysztof Sokół Finalista mgr Krystyna Kwodawska mgr Anna Kloza
93. Olimpiada Historyczna 2007 Mateusz Zeifert Finalista dr Andrzej Zieliński
94. Olimpiada Języka Łacińskiego 2007 Radosław Grabowski Finalista mgr Małgorzata Dzietczyk
95. Olimpiada Jęz. Niemieckiego 2007 Karolina Ceglarska Finalistka mgr Monika Połap
96. Olimpiada Matematyczna 2007 Tomasz Kociumaka Finalista mgr inż. Florian Brom mgr Joanna Mazur
97. Olimpiada Wiedzy Ekologicznej 2007 Dominika Cichońska Finalistka mgr Halina Staruszkiewicz
98. Olimpiada Matematyczna 2008 Tomasz Kociumaka Laureat mgr inż. Florian Brom
99. Olimpiada Matematyczna 2008 Szymon Gut Finalista mgr inż. Florian Brom
100. Olimpiada Informatyczna 2008 Tomasz Kociumaka Laureat mgr inż. Florian Brom
101. Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej 2008 Artur Skrzyszowski Laureat dr Andrzej Zieliński
102. Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka 2008 Marta Schmidt Finalistka dr Andrzej Zieliński
103. Olimpiada Biologiczna 2008 Dominika Cichońska Finalistka mgr Halina Staruszkiewicz
104. Olimpiada Wiedzy Ekolog. 2008 Dominika Cichońska Finalistka mgr Halina Staruszkiewicz
105. Olimpiada Biologiczna 2008 Iwona Misztal Finalistka mgr Magdalena Siekanowicz
106. Olimpiada Lit. i Jęz. Polskiego 2008 Justyna Kaletka Finalistka mgr Katarzyna Czaplicka
107. Olimpiada Matematyczna 2009 Tomasz Kociumaka 2 dr inż. Florian Brom
108. Olimpiada Matematyczna 2009 Szymon Gut Finalista dr inż. Florian Brom
109. Olimpiada Informatyczna 2009 Tomasz Kociumaka 1 dr inż. Florian Brom
110. Olimpiada Informatyczna 2009 Szymon Gut Finalista dr inż. Florian Brom
111. Olimpiada Informatyczna 2009 Michał Trybus Finalista dr inż. Florian Brom
112. Olimpiada Teologii Katolickiej 2009 Bartłomiej Malik Finalista mgr Anna Lyszczyna
113. Olimpiada Teologii Katolickiej 2010 Bartłomiej Malik Laureat mgr Anna Lyszczyna
114. Losy Polaków na Wschodzie 2010 Katarzyna Pałka Finalistka mgr A. Mądry
115. Olimpiada Języka Niemieckiego 2010 Claudia Tulasch Finalistka mgr Joanna Gokiert
116. Olimpiada Historyczna 2011 Tomasz Korandy Laureat mgr Anna Kloza
117. Olimpiada Języka Niemieckiego 2011 Helena Szewiola Laureatka mgr Gabriela Szewiola
118. Olimpiada Języka Niemieckiego 2011 Claudia Tulasch Finalistka mgr Jolanta Gokiert
119. Olimpiada Biologiczna 2011 Maria Cybularz Finalistka mgr Halina Staruszkiewicz
120. Olimpiada Lit. i Jęz. Polskiego 2011 Anna Majewska Finalistka mgr Agnieszka Smołka
121. Olimpiada Wiedzy o Integracji Europejskiej (Lublin) 2011 Bartłomiej Malik Finalista mgr Przemysław Cholewa, dr Andrzej Zieliński
122. Olimpiada Wiedzy o Prawach Człowieka 2011 Paulina Kowalska Finalistka dr Andrzej Zieliński
123. Olimpiada Języka Niemieckiego 2012 Helena Szewiola Laureatka mgr Jolanta Gokiert
124. Olimpiada Języka Niemieckiego 2012 Adam Szewiola Laureat mgr Jolanta Gokiert
125. Olimpiada Języka Niemieckiego 2012 Klaudia Tulasch Finalistka mgr Jolanta Gokiert
126. Olimpiada Języka Angielskiego 2012 Maja Gwóźdź Finalistka mgr Aleksandra Starak
127. Olimpiada Teologii Katolickiej 2012 Natalia Łomnicka Finalistka mgr Anna Lyszczyna
128. XI Olimpiada Lingwistyki Matematycznej 2013 Michał Mazur Laureat  
129. LXII Olimpiada Fizyczna 2013 Michał Mazur Finalista mgr Dagmara Czerwińska-Wróbel
130. XXXVII Olimpiada Języka Angielskiego 2013 Maja Gwóźdź Laureatka mgr Aleksandra Starak
131. XXXVI Olimpiada Języka Niemieckiego 2013 Adam Szewiola Laureat mgr Jolanta Gokiert
132. XXXVI Olimpiada Języka Niemieckiego 2013 Sara Kapek Laureatka mgr Bożena Buławska
133. XXXVI Olimpiada Języka Niemieckiego 2013 Linda Zagaska Finalistka mgr Katarzyna Kubica/ mgr Ewelina Mrózek
134. XLII Olimpiada Biologiczna 2013 Leszek Szendzielorz Finalista mgr Halina Staruszkiewicz
135. XLIII Olimpiada Literatury i Języka Polskiego 2013 Aleksandra Sobota Finalistka mgr Agnieszka Smołka
136. XXIII Olimpiada Teologii Katolickiej 2013 Natalia Łomnicka Finalistka mgr Anna Lyszczyna
137. XXIII Olimpiada Teologii Katolickiej 2013 Patryk Klos Finalista mgr Anna Lyszczyna
138. XXVIII Olimpiada Ekologiczna 2013 Laura Dymarz Laureatka mgr Halina Staruszkiewicz
139. XXXVII Olimpiada Języka Niemieckiego 2014 Sara Kapek Laureatka mgr Bożena Buławska
140. XXXVII Olimpiada Języka Niemieckiego 2014 Adam Szewiola Laureat mgr Jolanta Gokiert
141. XLIII Olimpiada Biologiczna 2014 Dominika Madaj Laureatka mgr Ewa Ziemlińska
142. XL Olimpiada Geograficzna 2014 Mateusz Rajczyk Laureat mgr Ksenia Dobrowolska
143. XXXVIII Olimpiada Języka Angielskiego 2014 Agnieszka Serdyńska Laureatka  
144. XLIV Olimpiada Literatury i Języka Polskiego 2014 Anna Gwadera Finalistka mgr Lucyna Chroszcz
145. XLI Olimpiada Geograficzna 2015 Mateusz Rajczyk Laureat mgr Ksenia Dobrowolska
146. II Olimpiada Bałtycka (Łotwa) 2015 Mateusz Rajczyk Laureat mgr Ksenia Dobrowolska
147. XXXIX Olimpiada Języka Niemieckiego 2016 Katarzyna Siwiec Laureatka mgr Jolanta Gokiert
148. LXII Olimpiada Chemiczna 2016 Marcin Goławski Finalista mgr Elżbieta Sztokało
149. XLII Olimpiada Historyczna 2016 Maciej Kubiak Finalista mgr Anna Kloza
150. XLII Olimpiada Geograficzna 2016 Mateusz Rajczyk Finalista mgr Ksenia Dobrowolska
151. XL Olimpiada Języka Angielskiego 2016 Alicja Tomeczek Finalistka mgr Joanna Golik-Skitał
152. Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy o Państwie i Prawie 2016 Grzegorz Wawrzesta Finalista dr Andrzej Zieliński
153. XLVI Olimpiada Biologiczna 2017 Jakub Gawlik Laureat mgr Magdalena Siekanowicz
154. 63 Olimpiada Chemiczna 2017 Marcin Goławski Laureat mgr inż. Elżbieta Sztokało
155. XLIII Olimpiada Historyczna 2017 Maciej Kubiak Finalista mgr Anna Kloza
W oczach uczniów:

ZOBACZ FILM
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Uczeń
Dziennik elektroniczny Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe i konsultacje Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Samorząd szkolny LMaP Wyjazdy edukacyjne Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Legitymacja Wieczór Talentów Ubezpieczenie NNW
Rekrutacja
Liceum 2017/2018
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny Doradca zawodowy Wszystko o rodzinie
Linki
REFORMA EDUKACJICKEOKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Erasmus+

Projekt I - UPSTECHKEY Projekt II - Konstruktywizm w nauczaniu matematyki. Otwarte zasoby edukacyjne. Projekt III - EPEC
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło




1,884,472 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.