Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Kwiecień 16 2014 09:21:27
Lista absolwentów 1961-1969

Rok szkolny 1960/61

Klasa XIa

  1. Acedańska Zofia Maria
  2. Bielanik Ewa
  3. Bohosiewicz Barbara Ewa
  4. Bruszko Iwona
  5. Herliczka Kazimiera Maria
  6. Iwanicka Alina Joanna
  7. Iwanowska Danuta Anna
  8. Iwicka Zofia Elżbieta
  9. Jach Bożena
  10. Janosz Marta Elżbieta
  11. Kiernicka Bogumiła
  12. Kotowicz Krystyna Maria
  13. Kłapkowska Elżbieta Jadwiga
  14. Kwaśniewska Zdzisława
  15. Langier Urszula Halina
  16. Łoboda Janina Maria
  17. Mandziej Lidia
  18. Mazepa Urszula Joanna
  19. Nowińska Jadwiga Anna
  20. Pająk Joanna
  21. Pajer Krystyna Maria
  22. Pankiewicz Zuzanna
  23. Parkoła Teresa Stanisława
  24. Starostecka Elżbieta
  25. Strządała Małgorzata Maria
  26. Wróbel Lidia

Klasa XIb

  1. Arendt Jerzy
  2. Błądek Marceli
  3. Bożek Marian
  4. Chorzewski Marek Bohdan
  5. Dąbek Włodzimierz
  6. Granica Wojciech
  7. Jackowski Stefan
  8. Karłowski Stanisław Marian
  9. Kanon Bogdan Jerzy
  10. Korbacz Wojciech
  11. Koschyk Gottfried
  12. Lendzion Roman
  13. Nikodem Waldemar
  14. Pietkiewicz Andrzej
  15. Płoński Jerzy
  16. Popławski Adam
  17. Smaguław Jacek Andrzej
  18. Sosiński Zbigniew
  19. Steinhoff Lech
  20. Strządała Jan
  21. Suchanek Adam Józef
  22. Szyposz Zbylut
  23. Winnicki Jacek Rudolf

Klasa XIc

  1. Balińska Alicja
  2. Sarjusz-Bielska Urszula
  3. Chromy Ewa Alicja
  4. Czapligo Henryka
  5. Czech Wanda Katarzyna
  6. Dreżniewska Urszula Dorota
  7. Dudwał Anna Teresa
  8. Dziuba Barbara Regina
  9. Dyszkiewicz Urszula Adela
  10. Frączek Józefa
  11. Hrywniak Maria Ewelina
  12. Kosmowska Barbara Helena
  13. Matowska Teresa
  14. Mrozik Krystyna
  15. Nasfeter Ewa Barbara
  16. Pawlas Jadwiga Kazimiera
  17. Prussak Teresa
  18. Roman Alina
  19. Sowa Alicja Renata
  20. Śmieszek Ingeborga Maria
  21. Wiszniewska Anna Maria
  22. Wusatowska Magdalena
  23. Zagajewska Barbara Maria
  24. Żurakowska Małgorzata

Klasa XId

  1. Ciaputa Matek
  2. Ficoń Felicja
  3. Filipska Elżbieta
  4. Goleń Andrzej
  5. Jachimowicz Bogdan
  6. Liefke Barbara
  7. Łuków Halina
  8. Łysko Maria
  9. Nawacki Andrzej
  10. Oleksiów Jadwiga
  11. Pasiecznik Krystyna
  12. Patryarcha Małgorzata
  13. Pelka Karin
  14. Pietkiewicz Danuta
  15. Pyc Krystyna
  16. Radlińska Maria
  17. Serwin Ryszard
  18. Smyk Anna
  19. Sokół Henryk
  20. Stawicka Jadwiga
  21. Szmigielska Bożena
  22. Szwajger Ewa
  23. Tetera Roman
  24. Towarnicka Teresa
  25. Uhorski Andrzej
  26. Waltenberger Andrzej
  27. Wencki Jerzy
  28. Winiarska Urszula
  29. Woźnica Andrzej
  30. Zachert Mieczysława

Rok szkolny 1961/62

Klasa XIa

  1. Będkowska Ewa
  2. Buchowska Ewa
  3. Bystrońska Krystyna
  4. Ćwiklicka Dorota
  5. Florian Ewa
  6. Garlicka Janina
  7. Jumpertz Urszula
  8. Krala Joanna
  9. Kraska Krystyna
  10. Kusek Krystyna
  11. Lendzion Joanna
  12. Markiewicz Bożena
  13. Pawlas Janina
  14. Pierożek Małgorzata
  15. Pilarska Elżbieta
  16. Pniak Barbara
  17. Podeszwicka Jadwiga
  18. Rębowska Krystyna
  19. Rudol Teresa
  20. Seweryn Maria
  21. Słońska Maria
  22. Szałajko Elżbieta
  23. Szyguła Anna
  24. Szymiczek Krystyna
  25. Wajda Maria
  26. Wojt Maria
  27. Wróblewska Lidia
  28. Ziach Wiesława

Klasa XIb

  1. Bratro Ewa
  2. Ciupka Edward
  3. Cwynar Krzysztof
  4. Dembska Józefa
  5. Derda Jerzy
  6. Fiur Andrzej
  7. Formiński Lech
  8. Gałażewski Andrzej
  9. Harcuła Andrzej
  10. Hatossy Andrzej
  11. Horoszowska Maria
  12. Jerie Bogusława
  13. Kiesielow Paweł
  14. Kotowicz Jan
  15. Lis Janina
  16. Lisiewicz Jacek
  17. Matejczyk Anna
  18. Namysł Urszula
  19. Ronikier Jerzy
  20. Rowiński Andrzej
  21. Senczyszyn Andrzej
  22. Strąg Lesława
  23. Swolkień Tadeusz
  24. Szejbal Wiesław
  25. Szlemiński Andrzej
  26. Szmeler Włodzimierz
  27. Umiński Jacek
  28. Wieczorek Jacek
  29. Wojnowicz Stanisław
  30. Wolanin Teresa
  31. Woyciechowska Halina
  32. Znamirowski Jerzy
  33. Żak Maria

Klasa XIc

  1. Bauer Katarzyna
  2. Bożek Ewa
  3. Chałupka Andrzej
  4. Dąbrowski Andrzej
  5. Diaków Wojciech
  6. Duda Krystyna
  7. Gnoińska Krystyna
  8. Hahn Elżbieta
  9. Janusz Maria
  10. Jóźwicka Bożena
  11. Kozłowski Anioł
  12. Łuczyńska Jadwiga
  13. Małkiewicz Anna
  14. Matula Teresa
  15. Miczkowska Alicja
  16. Mirska Ilona
  17. Mróz Maria
  18. Obrocki Andrzej
  19. Ossera Roland
  20. Pawlaczek Tadeusz
  21. Przybilla Hubert
  22. Raczek Jadwiga
  23. Ringler Alicja
  24. Roman Kazimierz
  25. Ropski Zbigniew
  26. Sikora Norbert
  27. Strawińska Elżbieta
  28. Węglarczyk Jacek
  29. Wilczek Helena

Klasa XId

  1. Czapla Marta
  2. Demianowski Jerzy
  3. Drozd Małgorzata
  4. Dzimira Teresa
  5. Gawol Jerzy
  6. Głodna Renata
  7. Goryl Halina
  8. Hatalski Wojciech
  9. Jabłoński Andrzej
  10. Jabłoński Michał
  11. Kępa Krzysztof
  12. Kosiak Janusz
  13. Kram Aleksandra
  14. Kruk Janusz
  15. Łabaziewicz Adam
  16. Lasko Maria
  17. Lessaer Wojciech
  18. Marciniszko Jerzy
  19. Matczyszyn Dobrosław
  20. Niewiadomski Wiesław
  21. Serwin Krystyna
  22. Skandy Joanna
  23. Sokalla Grzegorz
  24. Struzik Stanisława
  25. Szczepankiewicz Ewa
  26. Trmal Elżbieta
  27. Wiczyński Andrzej

Rok szkolny 1962/63

Klasa XIa

  1. Banaś Alina
  2. Białkowski Marian
  3. Bułat Wojciech
  4. Burg Stefan
  5. Deniszczuk Maria
  6. Franc Barbara
  7. German Janina
  8. Gromek Janusz
  9. Hałuszko Tadeusz
  10. Helemejko Bożena
  11. Hucuł Monika
  12. Kisiel Elżbieta
  13. Król Janina
  14. Kubiesa Elżbieta
  15. Kulczyk Jerzy
  16. Kurbiel Janusz
  17. Leśnikowski Marek
  18. Lewandowski Jerzy
  19. Lisiecka Elżbieta
  20. Łuków Kazimiera
  21. Madarasz Ryszard
  22. Michalkiewicz Eugeniusz
  23. Mistur Jacek
  24. Niewiadomski Wiesław
  25. Piątkowska Czesława
  26. Siłka Jacek
  27. Śliwak Józefa
  28. Staneczek Franciszek
  29. Stępień Małgorzata
  30. Szczepanowska Barbara
  31. Szeller Jerzy
  32. Szwestka Józef
  33. Szymański Wojciech
  34. Teichman Bogusław
  35. Tejszerski Jerzy
  36. Tomkiewicz Ewa
  37. Zięba Witold
  38. Żurawski Andrzej

Klasa XIb

  1. Bobrowska Ewa
  2. Borewicz Bożena
  3. Chwalibóg Andrzej
  4. Dąbrowska Grażyna
  5. Glenszczyk Andrzej
  6. Gletkier Maria
  7. Górka Maria
  8. Horodecki Krzysztof
  9. Kamiński Jan
  10. Klimczyk Kinga
  11. Kolano Lidia
  12. Kruk Eugeniusz
  13. Kwaśniewska Zofia
  14. Łojas Andrzej
  15. Mazurkiewicz Barbara
  16. Mozych Jolanta
  17. Oberaj Antoni
  18. Osuch Ewa
  19. Pieprzyk Helena
  20. Powierza Andrzej
  21. Pyzia Elżbieta
  22. Rabiej Bolesław
  23. Rewilak Barbara
  24. Sobolewski Marek
  25. Stachurska Ewa
  26. Szałajko Aleksandra
  27. Szeja Mieczysław
  28. Sznura Irena
  29. Szumański Wiktor
  30. Unicki Jerzy
  31. Urbaniec Barbara
  32. Wiczyńska Anna
  33. Zagajewski Marek

Klasa XIc

  1. Askoldowicz Halina
  2. Balicka Barbara
  3. Bojar Barbara
  4. Budzianowska Barbara
  5. Czabaj Julian
  6. Czerwiński Kazimierz
  7. Drobisz Teresa
  8. Ermich Stefan
  9. Gąsiecki Władysław
  10. Halpezn Lucyna
  11. Karłowska Barbara
  12. Kisielow Maria
  13. Koć Wojciech
  14. Kokowska Marta
  15. Kriegel Janusz
  16. Kusznir Maria
  17. Kwaśniewski Ryszard
  18. Lawrenz Maria Dorota
  19. Logay Grażyna
  20. Lukaj Jerzy
  21. Matulka Wiesław
  22. Mikuła Maciej
  23. Morliński Jacek
  24. Pietras Adam
  25. Pluskiewicz Wacław
  26. Rausz Ilona
  27. Spólnicki Grzegorz
  28. Szajnar Urszula
  29. Szpakow Monika
  30. Szymański Henryk
  31. Tokarska Krystyna
  32. Urban Andrzej
  33. Wallner Małgorzata
  34. Wamba Alicja
  35. Wąsowska Maria
  36. Wieczorek Ewa
  37. Zagajewski Adam
  38. Zarudzka Małgorzata
  39. Zych Irena

Rok szkolny 1963/64

Klasa XIa

  1. Bogacz Stanisława
  2. Bieliczyńska Grażyna
  3. Bogulska Izabela
  4. Dowejko Elżbieta
  5. Drzyzga Halina
  6. Demkowska Barbara
  7. Dacko Helena
  8. Jastrzębska Stanisława
  9. Juzwa Jadwiga
  10. Janosz Małgorzata
  11. Korczowska Jolanta
  12. Kwiatkowska Janina
  13. Kordowska Ewa
  14. Konopka Jadwiga
  15. Kraska Danuta
  16. Kotkowska Irena
  17. Kontek Bożena
  18. Kretek Monika
  19. Leja Irena
  20. Moroz Alicja
  21. Mróz Halina
  22. Małkiewicz Jadwiga
  23. Miazgowicz Zofia
  24. Niemców Jadwiga
  25. Ossera Maria
  26. Orzechowska Magdalena
  27. Obrocka Maria
  28. Rachel Małgorzata
  29. Rejman Cecylia
  30. Siemiec Maria
  31. Stachowicz Elżbieta
  32. Stelmaszczuk Teresa
  33. Uss Maria
  34. Wilanowicz Teresa
  35. Wałęga Halina
  36. Zombek Urszula
  37. Zając Marcelina

Klasa XIb

  1. Bednorz Krystyna
  2. Czerwiński Tadeusz
  3. Deja Adam
  4. Dubiel Jacek
  5. Dudarewicz Andrzej
  6. Ferenc Ewa
  7. Grzesiek Leszek
  8. Jaworski Marek
  9. Kogut Jerzy
  10. Łojewska Danuta
  11. Mazepa Grażyna
  12. Mieszczak Bronimira
  13. Mościńska Krystyna
  14. Migurska Magdalena
  15. Mosur Maria
  16. Noga Jadwiga
  17. Oficerska Elżbieta
  18. Poniński Andrzej
  19. Skórkowski Jerzy
  20. Steinhoff Janusz
  21. Szmyd Anna
  22. Smigiel Zbigniew
  23. Swięcka Agnieszka
  24. Stadyk Krzysztof
  25. Tusłanowska Ludmiła
  26. Wojtas Janina
  27. Zalewska Janina
  28. Zamojski Wit

Klasa XIc

  1. Banasik Janina
  2. Boźkiewicz Janina
  3. Cichowska Małgorzata
  4. Cwikliński Paweł
  5. Domański Marek
  6. Druźkowska Wanda
  7. Hot Maria
  8. Jaworski Leszek
  9. Kampka Ewa
  10. Kornhauser Julian
  11. Kwaśniewski Maria
  12. Pawlas Teresa
  13. Pietruczenia Anna
  14. Rogalski Bolesław
  15. Rowiński Wacław
  16. Rubinowski Józef
  17. Samolej Elżbieta
  18. Sawicki Bożysław
  19. Siutra Anna
  20. Stawiński Janusz
  21. Szafrański Leszek
  22. Ślusarczyk Barbara
  23. Urzyński Tadeusz
  24. Wittchen Tadeusz
  25. Wojciechowski Jerzy
  26. Zych Jerzy

Klasa XId

  1. Baczkowska Barbara
  2. Balicki Julian
  3. Bandura Łucja
  4. Biernacik Zygmunt
  5. Bohosiewicz Wojciech
  6. Fiałkowska Zofia
  7. Grach Jerzy
  8. Jasieniak Marek
  9. Kasprzyk Jerzy
  10. Kraski Jan
  11. Kuricki Adam
  12. Kostrzewska Barbara
  13. Kostecki Michał
  14. Lewicki Andrzej
  15. Ludera Teresa
  16. Łukajewicz Teresa
  17. Mazurkiewicz Ewa
  18. Małowski Sylwester
  19. Michalkiewicz Andrzej
  20. Muszyńska Magdalena
  21. Nowakowska Radomiła
  22. Pasiewicz Romana
  23. Pazdan Ryszard
  24. Plaskura Andrzej
  25. Plaskura Janina
  26. Polaczek Joanna
  27. Rozbicka Irena
  28. Rożek Barbara
  29. Rutkowski Jerzy
  30. Serwinowski Jacek
  31. Siodłak Elżbieta
  32. Sowiński Krzysztof
  33. Sobociński Wojciech
  34. Tarnowska Ludmiła
  35. Wojcikowska Ewa
  36. Winiarski Zygmunt
  37. Zając Tadeusz
  38. Szlachcic Krzysztof
  39. Schneider Zenon
  40. Świergoł Stefan
  41. Wróblewska Irena

Rok szkolny 1964/65

Klasa XIa

  1. Andrejew Anita
  2. Bargiel Małgorzata
  3. Bielak Czesława
  4. Bożek Grażyna
  5. Brzezińska Bożena
  6. Chałupka Barbara
  7. Cieśla Zdzisława
  8. Czaplicka Teresa
  9. Dalewska Jolanta
  10. Doryk Elżbieta
  11. Duliban Irena
  12. Gąsiecka Izabela
  13. Gold Fryderyka
  14. Hajok Maria
  15. Ilków Jolanta
  16. Kachel Małgorzata
  17. Księżopolska Urszula
  18. Kałamarska Hanna
  19. Kluk Jadwiga
  20. Kłodnicka Joanna
  21. Kosmowska Ewa
  22. Kurkowska Bożena
  23. Lamber Grażyna
  24. Landoch Anna
  25. Locher Katarzyna
  26. Łankowska Barbara
  27. Marczycka Teresa
  28. Mizgajska Ewa
  29. Ogal Barbara
  30. Pawlas Barbara
  31. Popławska Maria
  32. Repka Maria
  33. Sosińska Danuta
  34. Stradowska Elżbieta
  35. Syneńko Czesława
  36. Tkacz Jolanta
  37. Urbańska Bożena
  38. Wałach Barbara
  39. Wiszniewska Grażyna
  40. Wołoszyn Elżbieta
  41. Wróbel Irena
  42. Żerebecka Janina

Klasa XIb

  1. Dobrzański Leszek
  2. Dobrzyńska Jolanta
  3. Felbinger Barbara
  4. Folwarczny Augustyn
  5. Gajewski Marek
  6. Guzik Wiesława
  7. Grabowiecki Tadeusz
  8. Hehl Ewa
  9. Kwiatkowski Michał
  10. Kopczyk Bogdan
  11. Korniak Tadeusz
  12. Krupa Jerzy
  13. Kulczycki Krzysztof
  14. Langier Jarosław
  15. Ligus Janusz
  16. Łuczyńska Elżbieta
  17. Marno Zofia
  18. Mikołajków Wojciech
  19. Miśniakiewicz Krzysztof
  20. Nowicki Jan
  21. Pająk Jan
  22. Pomer Zygmunt
  23. Poźniak Krystyna
  24. Rozkrut Zbigniew
  25. Rajda Barbara
  26. Rejman Jerzy
  27. Rozłucki Wiesław
  28. Rzepkiewicz Marek
  29. Samotyj Marek
  30. Sokalski Krzysztof
  31. Stachurski Jerzy
  32. Szczepaniak Zenon
  33. Terkowski Janusz
  34. Till Lucyna
  35. Wusatowski Tadeusz
  36. Ziarko Tadeusz
  37. Błaszczyk Marek
  38. Roczek Teresa
  39. Rusin Krystyna
  40. Sęk Józef

Klasa XIc

  1. Antler Wieczysław
  2. Czumak Andrzej
  3. Dziulak Janusz
  4. Ergietowski Tadeusz
  5. Hatossy Piotr
  6. Jach Jerzy
  7. Kłoda Wiesław
  8. Król Adam
  9. Królikowski Włodzimierz
  10. Kulaga Kazimierz
  11. Kusznir Bogdan
  12. Łękawski Józef
  13. Margowniczy Włodzimierz
  14. Marcoń Janusz
  15. Mielcarek Bogdan
  16. Mianowski Andrzej
  17. Mistur Jan
  18. Ochoński Włodzimierz
  19. Paczkowski Maciej
  20. Paiecznik Bronisław
  21. Płaczek Jerzy
  22. Ringler Jan
  23. Sromek Józef
  24. Szwajger Andrzej
  25. Słomski Piotr
  26. Szmyd Andrzej
  27. Ukleja Jacek
  28. Waluga Henryk
  29. Werchoła Andrzej
  30. Zając Paweł
  31. Zalewski Jerzy
  32. Zarudzki Jacek

Klasa XId

  1. Bach Małgorzata
  2. Bośniacka Aleksandra
  3. Chrobok Irena
  4. Demarczyk Joanna
  5. Dynowska Elżbieta
  6. Gajewska Ewa
  7. Granica Barbara
  8. Grąbczewska Ewa
  9. Kaszowska Jolanta
  10. Klimaszewska Krystyna
  11. Koczarska Małgorzata
  12. Kołbut Elżbieta
  13. Kołodziej Irena
  14. Kowalska Alicja
  15. Kruk Elżbieta
  16. Łukasiewicz Małgorzata
  17. Męcik Barbara
  18. Mroczek Barbara
  19. Nirreńska Wanda
  20. Ożga Elżbieta
  21. Pender Halina
  22. Przybyłowska Teresa
  23. Rowińska Danuta
  24. Sitko Maria
  25. Słońska Joanna
  26. Sobolewska Zofia
  27. Sowa Gabriela
  28. Staszczyk Alicja
  29. Sulima Lidia
  30. Tatara Małgorzata
  31. Tomczyszyn Maria
  32. Trochanowska Irena
  33. Tyniów Grażyna
  34. Walczak Zuzanna
  35. Żychiewicz Marta

Rok szkolny 1965/66

Klasa XIa

  1. Albrecht Małgorzata
  2. Alret Stanisława
  3. Bogucka Natalia
  4. Ciupka Elżbieta
  5. Choina Krystyna
  6. Czerniawska Jadwiga
  7. Dąbrowska Grażyna
  8. Doryk Anna
  9. Drozd Ewa
  10. Kawecka Wiesława
  11. Konwińska Dorota
  12. Kowalska Alina
  13. Kurbiel Elżbieta
  14. Kuzel Elżbieta
  15. Kwiatkowska Teresa
  16. Łabno Maria
  17. Madej Barbara
  18. Matulka Anna
  19. Michalkiewicz Irena
  20. Odoj Janina
  21. Pawlik Bożena
  22. Retel Ludmiła
  23. Retel Lukrecja
  24. Rudzka Elżbieta
  25. Skiba Halina
  26. Sobota Janina
  27. Stanek Lucyna
  28. Stolarska Barbara
  29. Strońska Aleksandra
  30. Szczuka Urszula
  31. Sznura Krystyna
  32. Szymanowska Irena
  33. Śledziona Eulalia
  34. Śleziak Irena
  35. Śmigiel Bożena
  36. Tkaczewska Krystyna
  37. Wasilewicz Jadwiga
  38. Wieczorek Jadwiga
  39. Wieszała Krystyna
  40. Wieszała Maria
  41. Wojkowska Ewa
  42. Zadorecka Danuta

Klasa XIb

  1. Bartoszewicz Barbara
  2. Cikowski Marian
  3. Fałkowski Ryszard
  4. Fischer Adam
  5. Hajtałowicz Teresa
  6. Jarosz Bożena
  7. Kamińska Bogumiła
  8. Klepek Urszula
  9. Korczowski Adam
  10. Korniak Anna
  11. Krywalski Michał
  12. Kudelska Małgorzata
  13. Maksymowicz Aleksandra
  14. Malinowski Jerzy
  15. Matecki Wojciech
  16. Mandla Jerzy
  17. Miodyński Jerzy
  18. Myłyk Małgorzata
  19. Nowacki Lesław
  20. Nejman Ewa
  21. Nowak Anna
  22. Nowakowska Maria
  23. Paruzel Stanisław
  24. Penderecki Wacław
  25. Prochacka Barbara
  26. Rydzewska Aleksandra
  27. Sałuk Zdzisław
  28. Stobiecki Stanisław
  29. Śnieżek Jerzy
  30. Trojanowski Konrad
  31. Tylikowski Maciej
  32. Wojtowicz Jerzy
  33. Zatwardnicka Elżbieta

Klasa XIc

  1. Adamus Halina
  2. Bednarska Ewa
  3. Bereś Krzysztof
  4. Bilińska Elżbieta
  5. Bogacz Wiesław
  6. Brachaczek Andrzej
  7. Czekalski Jerzy
  8. Cyptor Maciej
  9. Czachowska Danuta
  10. Czapla Barbara
  11. Czech Stanisław
  12. Dramski Marian
  13. Dubis Ewa
  14. Ergietowska Maria
  15. Filipski Piotr
  16. Frotowicz Jolanta
  17. Gałażewska Ewa
  18. Garlicki Marek
  19. Gnoińska Teresa
  20. Grach Ryszard
  21. Hendel Jerzy
  22. Jastrzębska Zdzisława
  23. Kajl Bożena
  24. Krop Andrzej
  25. Kulesza Andrzej
  26. Linca Jerzy
  27. Lisiewicz Marta
  28. Łapińska Maria
  29. Małecka Ewa
  30. Mandrok Krzysztof
  31. Markiewicz Maria
  32. Martini Teresa
  33. Martyniak Wiesława
  34. Nawrot Henryk
  35. Obalik Barbara
  36. Ochoński Zbigniew
  37. Pietrzak Ignacy
  38. Piotrowska Krystyna
  39. Radwański Andrzej
  40. Stroceń Piotr
  41. Śnieg Piotr
  42. Wałach Andrzej
  43. Winiarski Janusz

Rok szkolny 1966/67

Klasa XIa

  1. Cebulska Mirosława
  2. Chrostek Wojciech
  3. Dobrzański Janusz
  4. Dramska Danuta
  5. Godecka Krystyna
  6. Grondziel Teresa
  7. Jabłonka Wojciech
  8. KielerBogusław
  9. Kotkowska Jolanta
  10. Kulaga Marta
  11. Laszczyk Jerzy
  12. Mucha Krystyna
  13. Nalezińska Janina
  14. Niemczynowicz Ewa
  15. Ostrowska Bogna
  16. Polak Wojciech
  17. Pozoniak Ewa
  18. Rzepka Bogdan
  19. Romańska Małgorzata
  20. Ryszka Aleksandra
  21. Strzyteski Lech
  22. Szczepańska Agnieszka
  23. Szczeponik Krzysztof
  24. Szczęsna Tamara
  25. Tabeńska Ewa
  26. Taradaj Marek
  27. Tryba Aleksandra
  28. Trzebieniak Zbigniew
  29. Wotek Wiktor
  30. Ziarko Bogdan
  31. Żuber Marek

Klasa XIb

  1. Bednorz Danuta
  2. Bryś Marek
  3. Budzianowski Janusz
  4. Czech Maria
  5. Flisak Alicja
  6. Frycz Stefan
  7. Frydel Grażyna
  8. Fugińska Jolanta
  9. Galas Maciej
  10. Gronowski Tadeusz
  11. Heyda Marek
  12. Hołody Ignacy
  13. Kałamarski Krzysztof
  14. Kleinrok Andrzej
  15. Krawczyńska Elżbieta
  16. Krztoń Elżbieta
  17. Lenart Małgorzata
  18. Matula Grzegorz
  19. Migielska Anna
  20. Owczarski Janusz
  21. Paradysz Jolanta
  22. Petrylak Maria
  23. Pomer Anna
  24. Ponińska Barbara
  25. Puchalik Antoni
  26. Pytlik Małgorzata
  27. Struzik Zdzisław
  28. Sygnarek Teresa
  29. Szeja Zbigniew
  30. Szyrajew Jacek
  31. Świda Maciej
  32. Targosz Krystyna
  33. Tatara Halina
  34. Tkacz Larysa
  35. Tyczewski Aleksander
  36. Werner Piotr
  37. Wójcikowska Krystyna
  38. Wierzbicka Iwona
  39. Wróbel Urszula
  40. Wrzosek Jerzy
  41. Zaleski Jerzy
  42. Zubek Irena

Klasa XIc

  1. Błahut Krystyna
  2. Bereza Marek
  3. Berger Henryk
  4. Bober Jan
  5. Bonczar Bogumił
  6. Borowski Andrzej
  7. Gędłek Krystyna
  8. Kopcińska Lidia
  9. Kotlińska Barbara
  10. Kozioł Antoni
  11. Krakowiak Izabela
  12. Linca Jolanta
  13. Markowski Rafał
  14. Meslin Krystyna
  15. Olszewska Grażyna
  16. Owadink Ewa
  17. Petryna Barbara
  18. Pietkiewicz Włodzimierz
  19. Pol Barbara
  20. Pruszyńska Bożena
  21. Pyzia Marek
  22. Skorupska Elżbieta
  23. Splecka Elżbieta
  24. Stacha Jan
  25. Stasiuk Zbigniew
  26. Stopa Maria
  27. Streker Andrzej
  28. SzczeszyńskiTadeusz
  29. Szymańska Halina
  30. Świstak Stanisława
  31. Twerdyk Ryszard
  32. Tomczyk Elżbieta
  33. Warda Bogusław
  34. Wierzbicka Krystyna
  35. Wijas Hanna
  36. Zarzycka Anna
  37. Ziniewicz Piotr
  38. Zroska Ilona

Rok szkolny 1967/68

Klasa XIa

  1. Bałka Irena
  2. Błaszczyszyn Maria
  3. Bugaj Ryszard
  4. Dębiec Jan Ryszard
  5. Dudarewicz Marek Adam
  6. Dynys Maria
  7. Eysymontt Andrzej
  8. Golczewska Ewa
  9. Hańska Jadwiga
  10. Jazowiecka Jadwiga
  11. Kabza Krystyna
  12. Karłaszewski Marek
  13. Knoll Roman
  14. Kuroszczyk Andrzej
  15. Kurska Jolanta
  16. Lewczyńska Bożena
  17. Logay Iwona
  18. Maźulis Jacek
  19. Miazgowicz Maria
  20. Ogłoza Ewa
  21. Pałac Jerzy
  22. Petrylak Elżbieta
  23. Puchowiak Leszek
  24. Rakowski Mirosław
  25. Rutkowska Elżbieta
  26. Serwin Lidia
  27. Tarwacki Roman
  28. Till Alicja
  29. Vorbrodt Małgorzata
  30. Wolak Danuta
  31. Wycisło Piotr
  32. Wyspiański Lesław
  33. Zachariasz Adam
  34. Zdanowicz Helena
  35. Znamirowska Iwona

Klasa XIb

  1. Bereś Jadwiga
  2. Berger Maria
  3. Bogucka Danuta
  4. Brodawska Bożena
  5. Brodziński Sławomir
  6. Choina Bogusław
  7. Ciozak Grażyna
  8. Czumak Jerzy
  9. Drozdowski Janusz
  10. Felczyńska Jolanta
  11. Gierczyński Andrzej
  12. Gurgul Helena
  13. Hliniak Jan
  14. Kwasek Benigna
  15. Ligus Jerzy
  16. Łopatko Ewa
  17. Malinowska Elżbieta
  18. Małecki Jacek
  19. Marczewska Grażyna
  20. Moszyński Władysław
  21. Nadachowski Adam
  22. Nehring Andrzej
  23. Nowakowska Anna
  24. Nowakowska Irena
  25. Pałczyński Marek
  26. Pancewicz Barbara
  27. Pawlas Elżbieta
  28. Pietrucha Joachim
  29. Ploch Maciej
  30. Rózewicz Kamil
  31. Sobota Jadwiga
  32. Stefanów Grażyna
  33. Uss Małgorzata
  34. Wieczorek Jan
  35. Witecki Piotr
  36. Wyszyńska Maria
  37. Zarudzki Maciej

Klasa XIc

  1. Abram Maria
  2. Bielewicz Krystyna
  3. Czajkowski Zbigniew
  4. Dobrzeniecka Barbara
  5. Duda Edward
  6. Dyczak Andrzej
  7. Dziadosz Krystyna
  8. Fiołka Aldona
  9. Gaertner Małgorzata
  10. Grzeszczuk Teresa
  11. Gruszkowski Andrzej
  12. Halska Bogdana
  13. Harlos Maria
  14. Jaworska Barbara
  15. Kaczówka Ryszard
  16. Kaszowska Ludmiła
  17. Krakowiak Jolanta
  18. Lipczyński Marian
  19. Lukus Maria
  20. Łukaszewicz Ewa
  21. Mazurek Józefa
  22. Osadzińska Barbara
  23. Owczarek Ceyclia
  24. Pawlik Irena
  25. Patryarcha Anna
  26. Piechuta Irena
  27. Piotrowska Bogusława
  28. Rudny Anna
  29. Skrzypek Teresa
  30. Smoliński Jerzy
  31. Soliński Janusz
  32. Sowa Marek
  33. Staniewska Bożena
  34. Strządała Leon
  35. Surma Janusz
  36. Szkurnik Ryszard
  37. Walter Gabriela
  38. Wasilewicz Andrzej
  39. Wiśniewski Wojciech
  40. Wizner Zbigniew
  41. Wójcik Barbara
  42. Zielińska Ewa
  43. Klasa XId

    1. Ciepłowski Józef
    2. Donabidowicz Krystyna
    3. Dziwisz Krystyna
    4. Hawryszków Jerzy
    5. Hilarowicz Marian
    6. Janiszewska Barbara
    7. Jarzina Urszula
    8. Jaromin Teresa
    9. Jonda Irena
    10. Karczmarczyk Barbara
    11. Krynicki Andrzej
    12. Krzos Joanna
    13. Kumaszka Paweł
    14. Kurowski Ryszard
    15. Kwiatkowska Halina
    16. Lech Zbigniew
    17. Maksymowicz Wiesława
    18. Małecki Jan
    19. Mandrak Zuzanna
    20. Marek Ewa
    21. Michalska Anna
    22. Miłosz Elżbieta
    23. Miśków Lesław
    24. Nałogowska Halina
    25. Robosz Ryszard
    26. Skiba Jerzy
    27. Smolińska Bożena
    28. Sokołowski Marian
    29. Stelmach Roman
    30. Szwach Renata
    31. Szwajger Jan
    32. Tabaczkiewicz Elżbieta
    33. Tabaczkiewicz Tomasz
    34. Wasiewicz Barbara
    35. Wasilewski Wodzisław
    36. Węgliński Piotr
    37. Wierzbicka Elżbieta
    38. Winiowski Andrzej
    39. Wójcik Andrzej
    40. Zubel Alicja
    41. Żurawski Tadeusz

    Rok szkolny 1968/69

    Klasa XIa

    1. Bajer Jerzy
    2. Bereś Leszek
    3. Biernacka Natalia
    4. Chwalibóg Andrzej
    5. Chwiłoc Andrzej
    6. Drygajło Andrzej
    7. Fahrenholz Krzysztof
    8. Guziorska Małgorzata
    9. Hebenstreit Janusz
    10. Jarosz Marek
    11. Jedlińska Magdalena
    12. Kostka Irena
    13. Kotowski Waldemar
    14. Krawet Wiesław
    15. Lipina Janusz
    16. Liszka Jacek
    17. Łącka Ewa
    18. Madejski Andrzej
    19. Mańko Andrzej
    20. Molędzki Tadeusz
    21. Myślak Zbigniew
    22. Niedbalska Anita
    23. Nowak Grzegorz
    24. Nowakiewicz Janusz
    25. Patzek Tadeusz
    26. Pyka Lucjan
    27. Siurek Ryszard
    28. Skowera Alicja
    29. Szałajko Jan
    30. Szczepanowska Grażyna
    31. Waligóra Jan
    32. Wesołowski Tadeusz
    33. Zielińska Teresa
    34. Zioło Janusz

    Klasa XIb

    1. Adamiec Ewa
    2. Antoniak Małgorzata
    3. Biegun Anna
    4. Borowska Teresa
    5. Chaj Barbara
    6. Dabińska Ewa
    7. Dercz Danuta
    8. Dworak Teresa
    9. Dzidowska Ewa
    10. Granowska Małgorzata
    11. Kisiel Sylwia
    12. Kowalczuk Krystyna
    13. Kulicka Izabela
    14. Kupka Barbara
    15. Małysa Anna
    16. Martini Krystyna
    17. Messner Bożena
    18. Messner Liliana
    19. Milach Grażyna
    20. Molenda Barbara
    21. Moskwa Ewa
    22. Niemczyk Grażyna
    23. Pajdak Elżbieta
    24. Pakońska Małgorzata
    25. Seweryn Barbara
    26. Szulc Lidia
    27. Szumny Bożena
    28. Szurma Halina
    29. Świącka Ewa
    30. Tkaczyk Bożena
    31. Tutak Danuta
    32. Wesołowska Katarzyna
    33. Woźniakowska Wanda
    34. Wójcikowska Jolanta

    Klasa XIc

    1. Baran Hanna
    2. Bielak Irena
    3. Bychowska Ewa
    4. Celka Zuzanna
    5. Cymbajew Bożena
    6. Chmurak Joanna
    7. Czaplińska Małgorzata
    8. Czemeres Jadwiga
    9. Dąbrowska Małgorzata
    10. Dienwiebel Anna
    11. Dunikowska Renata
    12. Duraj Bożena
    13. Fedas Bożena
    14. Firlejczuk Małgorzata
    15. Franik Regina
    16. Jacyszyn Grażyna
    17. Junga Dorota
    18. Kaim Barbara
    19. Kornhauser Aneta
    20. Kucharska Danuta
    21. Kuraś Ewa
    22. Kurska Ewa
    23. Łabaziewicz Magdalena
    24. Malina Maria
    25. Maliszewska Urszula
    26. Matyjaszek Barbara
    27. Milewska Krystyna
    28. Mydlarz Monika
    29. Paterak Helena
    30. Pietruszczyk Łucja
    31. Raida Ewa
    32. Serwińska Maria
    33. Skołucka Anna
    34. Szik Grażyna
    35. Tkaczewska Anna
    36. Weselska Elżbieta
    37. Woch Danuta

    Klasa XId

    1. Assarabowska Jolanta
    2. Bieniak Zofia
    3. Birkner Józef
    4. Błaszczyńska Mirosława
    5. Brychcy Zdzisława
    6. Chałupka Grażyna
    7. Czapla Witold
    8. Folwaczny Róża
    9. Górski Andrzej
    10. Grąbczewski Lesław
    11. Hampel Joachim
    12. Jarzębowicz Jerzy
    13. Jena Krystyna
    14. Johan Janusz
    15. Klimczak Danuta
    16. Król Henryk
    17. Lachowski Andrzej
    18. Lewandowska Anna
    19. Mielech Grażyna
    20. Miętus Małgorzata
    21. Olszańska Danuta
    22. Ostrowska Zofia
    23. Rożek Teresa
    24. Sebzda Teresa
    25. Senaczek Anna
    26. Styrylski Adam
    27. Śleziak Janusz
    28. Śliwa Janusz
    29. Śmiałkowska Ewa
    30. Śnieżek Andrzej
    31. Tabeński Andrzej
    32. Trzebieniak Barbara
    33. Tuźnik Elżbieta
    34. Warchoł Andrzej
    35. Warwas Ryszard
    36. Wiktor Zdzisława
    37. Wojciechowski Andrzej
    38. Wojtasik Wiesława
    39. Wyszyński Andrzej
    40. Zdanowicz Krzysztof

    Klasa XIe

    1. Bellon Maria
    2. Czerwińska Jadwiga
    3. Czumak Anna
    4. Daniec Grażyna
    5. Dąbrowski Mirosław
    6. Dziedzic Aleksandra
    7. Gorczyńska Joanna
    8. Granecka Aleksandra
    9. Janicki Andrzej
    10. Jeleński Lesław
    11. Kaczmarczyk Marian
    12. Kałaska Barbara
    13. Karwacka Iwona
    14. Kędzierawski Marek
    15. Kijanka Małgorzata
    16. Kogut Grażyna
    17. Krupa Jolanta
    18. Kułaczkowski Wiktor
    19. Leja Barbara
    20. Łubgan Teresa
    21. Łysik Ireneusz
    22. Malajka Barbara
    23. Malińska Jolanta
    24. Mańko Tadeusz
    25. Nejman Kamila
    26. Pal Jadwiga
    27. Pniewski Marek
    28. Rawecki Bogusław
    29. Robosz Anna
    30. Skrzynian Ryszard
    31. Szuszkiewicz Sylwia
    32. Szymańska Barbara
    33. Turek Joanna
    34. Werchoła Alicja
    35. Witek Andrzej
    36. Woźniak Ryszard
    37. Zarzycki Wojciech
Nawigacja
Strona Główna Artykuły archiwalne Aktualności liceum Aktualności gimnazjum
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Rekrutacja
Gimnazjum 2014/2015 Liceum 2014/2015
Uczeń
Wyjazdy edukacyjne new Innowacje Platforma moodle Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Sprawozdanie z VI edycji konkursu Niezapomniana podróż Projekty uczniów Wieczór Talentów
Linki
CKE OKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolnyWszystko o rodzinie
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Falochron

O projekcie Strona główna projektu
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Harmonogram zajęć - rozkład sal
STRUGaVka
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło




433,990 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.