Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Październik 21 2014 02:29:43
Lista absolwentów 1971-1980

Rok szkolny 1970/71

Klasa IVa

  • Babiński Włodzimierz
  • Banaś Ewa
  • Bator Małgorzata
  • Bojarska Ewa
  • Charłamp Halina
  • Chmielewska Ewa
  • Coghen Krystyna
  • Duda Grażyna
  • Gąska Jadwiga
  • Gurgul Andrzej
  • Hess Jolanta
  • Juraszczyk Elżbieta
  • Karanter Beata
  • Korczowska Małgorzata
  • Lipczyński Marek
  • Lipski Krystian
  • Malec Małgorzata
  • Medyńska Ewa
  • Michalkiewicz Jerzy
  • Minc Ewa
  • Miodyńska Barbara
  • Nagaj Ewa
  • Nowak Krzysztof
  • Ptak Danuta
  • Pytlik Andrzej
  • Ross Ewa
  • Rzepkiewicz Barbara
  • Sapeta Beata
  • Sęga Helena Teresa
  • Sierantowicz Urszula
  • Sobieraj Jolanta
  • Staniek Jan
  • Swieczak Jolanta
  • Tołłoczko Barbara
  • Węcławek Danuta
  • Węgrowska Anna
  • Wilczyńska Marta
  • Zajcew Anna
  • Zgoda Marek
  • Zakrzewska Ewa
  • Ziarko Bożena

Klasa IVb

  • Adamczyk Grażyna
  • Biegun Maciej
  • Błocka Ludmiła
  • Ciepłowska Wanda
  • Cieślak Elżbieta
  • Cudek Janusz
  • Firlejczyk Wojciech
  • Gliński Adam
  • Jasińska Grażyna
  • Jastrzębski Janusz
  • Johan Wojciech
  • Kieszniewska Małgorzata
  • Kosowicz Aleksandra
  • Kowalczyk Andrzej
  • Krzewniak Małgorzata
  • Kuczkowicz Teresa
  • Lamber Joanna
  • Ładowska Elżbieta
  • Markucik Lidia
  • Musiał Elżbieta
  • Mydlarz Małgorzata
  • Pater Ewa
  • Pietrzak Ewa
  • Pniewski Jarosław
  • Podsiadło Alicja
  • Radziszewska Elżbieta
  • Rębowska Anna
  • Seweryn Jerzy
  • Sieklucka Barbara
  • Skoczeń Stanisław
  • Smagała Danuta
  • Sterczewski Marek
  • Sulimowska Irena
  • Szargut Piotr
  • Tomczyk Krystyna
  • Trojanowska Anna
  • Walęga Bousława
  • Wilk Mirosław

Rok szkolny 1971/72

Klasa IVa

  • Bienia Mariola
  • Dobrzańska Grażyna
  • Dowejko Maria
  • Falkowski Janusz
  • Gajewska Grażyna
  • Gołębiowski Jerzy
  • Hański Stanisław
  • Jaworski Lech
  • Kłosowska Bożena
  • Kosecki Wiktor
  • Krawczyńska Krystyna
  • Krawet Adam
  • Kuczkowicz Barbara
  • Kukliński Jarosław
  • Kurnatowska Zofia
  • Maksymowicz Janusz
  • Mażulis Anna
  • Morawiec Henryk
  • Motak Beata
  • Nabzdyk Adam
  • Namysł Anna
  • Pacuła Ewa
  • Patzek Maria
  • Płotnicka Ewa
  • Romaniszyn Anna
  • Rudnicki Krzysztof
  • Sobieraj Małgorzata
  • Stan Kazimierz
  • Staniek Jadwiga
  • Stwora Izabela
  • Swięcka Anna
  • Szczepański Jacek
  • Tabeńska Jolanta
  • Targosz Małgorzata
  • Vorbrodt Andrzej
  • Waleczek Kazimierz
  • Wasilewska Barbara
  • Woźniakowska Zofia
  • Kieszniewska Małgorzata
  • Wilk Mirosław

Klasa IVb

  • Antoniak Danuta
  • Bień Elżbieta
  • Cebula Krzysztof
  • Celewicz Tomasz
  • Duma Lidia
  • Dydacka Anita
  • Goszyk Andrzej
  • Jakubowski Jacek
  • Jękot Tomasz
  • Kot Roman
  • Kucharz Janusz
  • Kula Maria
  • Madej Maria
  • Madejska Urszula
  • Mathais Lidia
  • Matusz Alicja
  • Mazurek Ewa
  • Mokrosz Grażyna
  • Nosowicz Ewa
  • Pilecka Grażyna
  • Piotrkowska Grażyna
  • Płaczek Andrzej
  • Pusz Zofia
  • Ratyński Lech
  • Rebol Barbara
  • Rylik Paweł
  • Szarowicz Grażyna
  • Topolski Artur
  • Truszkowski Lesław
  • Tyczyński Jacek
  • Wilk Ewa
  • Więckowski Marek
  • Zubel Henryk

Klasa IVc

  • Barańska Regina
  • Bieniek Grażyna
  • Bochniak Grażyna
  • Bojarski Zbigniew
  • Brąszewska Danuta
  • Brzoza Joachim
  • Czudek Renata
  • Daniec Zdzisław
  • Duliban Lucyna
  • Einchhorn Justyna
  • Gazda Grażyna
  • Goleń Marek
  • Kluczak Ewa
  • Kostyra Urszula
  • Kotiuszko Anna
  • Kuchlewska Ewa
  • Marchwicki Mirosław
  • Matlok Danuta
  • Piotrkowski Jacek
  • Porębska Elżbieta
  • Salamon Mirosław
  • Skoczeń Wojciech
  • Skrzydło Andrzej
  • Śnieg Tomasz
  • Waligóra Janusz
  • Wójcik Barbara
  • Zamojska Maria
  • Zmysłowska Elżbieta

Klasa IVd

  • Assarabowska Aleksandra
  • Biegun Maria
  • Borowska Barbara
  • Borysowska Maria
  • Cieślok Krystyna
  • Czapla Maria
  • Eismontt Zbigniew
  • Gołębiowski Wojciech
  • Hawranek Wojciech
  • Hawryszków Jan
  • Kalinowski Witold
  • Kędzior Ryszard
  • Kłaka Teresa
  • Kosowicz Zbigniew
  • Kuźma Andrzej
  • Maciaszek Bogusław
  • Mirecka Bożena
  • Nowak Lidia
  • Olejarz Leszek
  • Orwat Krzysztof
  • Pawełek Bogusława
  • Piotrkowski Witold
  • Rowecka Iwona
  • Rubińska Barbara
  • Stojowska Barbara
  • Szwestka Monika
  • Szymonik Marek
  • Śliwa Joanna
  • Tomczak Ryszard
  • Trachimowicz Grażyna
  • Trojanowska Ewa
  • Winiarska Krystyna
  • Wolak Józef
  • Wyszyński Roman
  • Zadorożna Barbara
  • Zadorożna Małgorzata
  • Zdanowicz Krystyna
  • Kosowicz Aleksandra

Rok szkolny 1972/73

Klasa IVa

  • Bajer Zbigniew
  • Balikowska Małgorzata
  • Baranowski Jerzy
  • Beliczyńska Anna
  • Białecka Grażyna
  • Bukartyk Elżbieta
  • Chrupek Paweł
  • Cienciała Jan
  • Ciesielska Nelly
  • Czechowska Grażyna
  • Ciszer Piotr
  • Ceryń Ewa
  • Góral Halina
  • Gurgul Krystyna
  • Józków Ewa
  • Kowalewski Ryszard
  • Kowalska Maria
  • Krakowiak Lidia
  • Krupka Krystyna
  • Kwiatkowski Marek
  • Magiera Brygida
  • Misiak Marek
  • Mydlarz Jerzy
  • Pszoniak Aldona
  • Rajpert Ewa
  • Rajpert Hubert
  • Rudnicka Małgorzata
  • Ruta Andrzej
  • Siarzewska Anna
  • Sidzińska Ewa
  • Sikorski Janusz
  • Szałajko Maria
  • Szarowicz Grzegorz
  • Swida Krzysztof
  • Taniewska Maria
  • Wołoszyn Ewa
  • Wójcik Tadeusz
  • Zwierzchowska Bożena

Klasa IVb

  • Burek Urszula
  • Cerowski Przemysław
  • Chłądzyński Janusz
  • Czplewska Małgorzata
  • Dołszkiewicz Tomasz
  • Duszyk Bogumiła
  • Foit Krystyna
  • Grochol Brygida
  • Kaszowska Ilona
  • Konieczna Aldona
  • Kulczuk Zbigniew
  • Kwolek Ryszard
  • Marska Elżbieta
  • Matulka Krystyna
  • Miller Renata
  • Mrozik Sylwia
  • Mossakowska Teresa
  • Pałczyński Benedykt
  • Oasierbek Iwona
  • Rabsztyn Maciej
  • Rebka Elżbieta
  • Romanów Maria
  • Ronikier Jadwiga
  • Staszak Teresa
  • Szczuka Monika
  • Szlązak Krzysztof
  • Szmeja Maria
  • Szpila Wojciech
  • Sztenc Lidia
  • Taraszkiewicz Andrzej
  • Wesołowska Teresa
  • Wocka Jadwiga
  • Skotnicka Alicja

Klasa IVc

  • Anyż Henryk
  • Baluch Jadwiga
  • Bartold Włodzimierz
  • Cudek Bogdan
  • Chodorski Zbigniew
  • Dzierżęga Ryszard
  • Golec Andrzej
  • Grzebieluch Tadeusz
  • Gurdek Ewa
  • Holiczer Anna
  • Jaworski Marek
  • Kaczmarczyk Ewa
  • Kajl Agnieszka
  • Klepek Małgorzata
  • Kluger Magdalena
  • Kmiotczyk Włodzimierz
  • Kochaj Wojtek
  • Kompowski Adam
  • Kosińska Anna
  • Kowalewski Ryszard
  • Kurach Wiesław
  • Kwasek Izabela
  • Lenartowicz Mirosław
  • Lenga Maria
  • Łach Irena
  • Łęcka Danuta
  • Machura Marzena
  • Michalak Henryka
  • Michalska Maria
  • Miemiec Małgorzata
  • Migurski Wojciech
  • Mitak Elżbieta
  • Mróz Elżbieta
  • Popielarz Anna
  • Rudny Stefania
  • Sierakowska Bogumiła
  • Sobolewski Wiesław
  • Strach Grażyna
  • Straszewska Maria
  • Szczepański Bogusław
  • Tarnawski Andrzej
  • Wiśniowska Anna
  • Witomska Grażyna
  • Wojnarska Janina
  • Wrońska Jolanta
  • Wrukowska Krystyna
  • Zmysławska Anna

Klasa IVd

  • Assarabowska Barbara
  • Bober Małgorzata
  • Böhm Krystian
  • Bremer Jerzy
  • Brzezińska Grażyna
  • Cichoń Grażyna
  • Ciszek Ilona
  • Czepelak Maria
  • Dąbrowska Jolanta
  • Dębska Agnieszka
  • Dubiecka Zdzisława
  • Firlejczyk Katarzyna
  • Folwarczny Magdalena
  • Giemza Urszula
  • Janicki Jcek
  • Jękot Rafał
  • Johan Maria
  • Kaszek Henryk
  • Klein Grażyna
  • Koczewska Krystyna
  • Kopczyk Janina
  • Labusek Gabriela
  • Lukoszek Eleonora
  • Miarecka Urszula
  • Możejko Barbara
  • Mura Ewa
  • Oleksy Jolanta
  • Pędzich Janusz
  • Rasała Anna
  • Skarżyńska Jadwiga
  • Springer Sylwia
  • Świtała Grażyna
  • Waszczewski Marek
  • Włodarczyk Marcin
  • Zamojski Marek
  • Zdobylak Anna
  • Zygmunt Krystyna

Rok szkolny 1973/74

Klasa IVa

  • Adamiok Joanna
  • Andrejew Halina
  • Antoniak Jarosław
  • Białek Izabella
  • Bródkowski Wojciech
  • Chorąży Iwona
  • Czapla Anna
  • Dębiec Halina
  • Frycz Stanisław
  • Fugińska Elżbieta
  • Gablankowska Jolanta
  • Gabryś Danuta
  • Golczewska Małgorzata
  • Kipta Ewa
  • Kipta Ewa
  • Kmiciński Janusz
  • Koncewicz Elżbieta
  • Krztoń Janusz
  • Krzyżanowska Aleksandra
  • Kurnatowska Aleksandra
  • Latta Barbara
  • Marzec Anna
  • Maszewska Marzena
  • Miazgowicz Anna
  • Nagaj Krystyna
  • Napora Grażyna
  • Niemczyk Krzysztof
  • Pacześniowska Małgorzata
  • Pierzyka Elwira
  • Pilch Ryszard
  • Piwoń Krystyna
  • Procyk Małgorzata
  • Rattka Andrzej
  • Sidziński Zbigniew
  • Siewierski Bogdan
  • Szozda Ryszard
  • Szwarga Hanna
  • Średniawa Ewa
  • Wilk Iwona
  • Wojtkowski Ryszard

Klasa IVd

  • Baran Danuta
  • Bukartyk Kazimierz
  • Ciupka Ewa
  • Donabidowicz Jacek
  • Drozdowska Izabela
  • Dziurzyński Ryszard
  • Felczyńska Anna
  • Herba Aleksandra
  • Janiczek Jerzy
  • Jarniewska Anna
  • Jaromij Bogusław
  • Kamińska Eleonora
  • Kozioł Michał
  • Krasoń Józef
  • Kruczkowska Alicja
  • Kurzawa Danuta
  • Łach Andrzej
  • Łaski Jerzy
  • Marski Andrzej
  • Musielski Wojciech
  • Noras Jolanta
  • Nowak Elżbieta
  • Orych Danuta
  • Owczarski Andrzej
  • Piątkowska Anna
  • Pusz Iwona
  • Rędzioch Anna
  • Seweryn Magdalena
  • Stankiewicz Barbara
  • Szczerbiński Piotr
  • Sztenc Jacek
  • Święcka Monika
  • Walczak Iwona
  • Walter Ilona
  • Wilczak Grażyna
  • Wizner Lech
  • Wyrębek Jolanta

Klasa IVc

  • Błaszczyk Irena
  • Borysko Zofia
  • Budzińska Wiesława
  • Foit Lidia
  • Gawron Kalina
  • Jastrząb Ewa
  • Kaszek Jadwiga
  • Kotowska Bożena
  • Kuraś Elżbieta
  • Kuźma Iwona
  • Kwiatkowska Magdalena
  • Linek Maria
  • Łacisz Barbara
  • Majnusz Kunegunda
  • Mucha Teresa
  • Mulczyk Jolanta
  • Oktabińska Jadwiga
  • Paszula Joanna
  • Paździor Teresa
  • Piotrowiak Irena
  • Sikora Lidia
  • Sokołowska Bożena
  • Sterczewska Anna
  • Subiel Teresa
  • Szymańska Maria
  • Truszkowska Anna
  • Warzecha Ewa
  • Wróbel Ewa
  • Ziemiec Mieczysława
  • Ziniewicz Irena

Klasa IVd

  • Barańska Halina
  • Bąk Ewa
  • Bijański Andrzej
  • Brewczyński Wacław
  • Choina Mariusz
  • Ciepłowska Wanda
  • Cypcar Bogdan
  • Dzierżęga Elżbieta
  • Dyndat Irena
  • Falińska Małgorzata
  • Fiedeń Carmen
  • Gierlotka Marek
  • Górka Waldemar
  • Grochla Jerzy
  • Gruszecki Marcin
  • Kuczyński Mirosław
  • Kuźma Danuta
  • Lebek Joachim
  • Łapińska Małgorzata
  • Malec Aleksandra
  • Miszta Bronisław
  • Nabiałek Lucyna
  • Nałogowska Krystyna
  • Pełka Aleksandra
  • Piecha Edeltrauda
  • Piela Katarzyna
  • Popławski Jacek
  • Rusinowska Bogusława
  • Semik Aleksander
  • Siódmak Wojciech
  • Sokołowski Krzysztof
  • Sokół Zbigniew
  • Sowiński Wojciech
  • Stanek Krzysztof
  • Szubert Teresa
  • Świątek Jolanta
  • Tracki Mirosław
  • Urbanek Alfred
  • Widera Jacek
  • Wilk Zofia
  • Woźniczka Barbara
  • Zalewski Jerzy
  • Zydroń Halina
  • Żukrowski Waldemar

Klasa IVe

  • Blajerski Eugeniusz
  • Bogucka Alicja
  • Brósz Elżbieta
  • Bujwid Barbara
  • Dubik Adam
  • Gertner Maria
  • Gierula Bożena
  • Gilner Łucjan
  • Głomb Gizela
  • Grynkiewicz Andrzej
  • Hupka Renata
  • Imiołek Maria
  • Keil Bożena
  • Kobylińska Monika
  • Kuzian Grażyna
  • Macioł Gabriela
  • Martyniak Janusz
  • Niemiec Sylwia
  • Nowak Dariusz
  • Pancewicz Tomasz
  • Pasiecznik Elżbieta
  • Pawlik Andrzej
  • Pietrzyk Alicja
  • Piotrowska Joanna
  • Przywara Zbigniew
  • Rykiert Dorota
  • Skowrońska Ewa
  • Sośnierz Teresa
  • Steffek Ewelina
  • Stelmach Małgorzata
  • Stęplewska Barbara
  • Tarłowski Marek
  • Wojcieszek Marek
  • Woźniak Barbara

Rok szkolny 1974/75

Klasa IVa

  • Andrzejewska Wanda
  • Augustyn Lesław
  • Biczysko Marek
  • Buczkowska Anna
  • Buraczyńska Małgorzata
  • Gąsior Tomasz
  • Kaznowska Anna
  • Kielar Andrzej
  • Klauzińska Iwona
  • Klimas Wojciech
  • Kokiel Anna
  • Kominek Urszula
  • Koncewicz Maria
  • Kosiński Bogdan
  • Kozłowska Bożena
  • Krupa Maria
  • Kwiatkowska Hanna
  • Lenartowicz Grażyna
  • Łaszcz Barbara
  • Marzec Janusz
  • Miarecka Danuta
  • Mucha Elżbieta
  • Mokrosz Małgorzata
  • Nowak Magdalena
  • Perlmutter Róża
  • Piekarska Monika
  • Piotrkowski Andrzej
  • Pokryszko Beata
  • Poplicka Jerzy
  • Różycha Dagmara
  • Ruta Ewa
  • Sinicki Marek
  • Soja Marian
  • Starczyk Joanna
  • Stępień Bożena
  • Wasilewski Janusz
  • Widecka Iwona
  • Wierzyński Jacek
  • Wilczek Maria
  • Woźniak Bożena
  • Wróbel Anna
  • Zakrzewska Beata
  • Zalewski Marek
  • Zygadłowicz Stella

Klasa IVb

  • Andrzejewski Andrzej
  • Białek Jolanta
  • Cienciała Andrzej
  • Drożż Barbara
  • Hawro Dorota
  • Jenkner Waldemar
  • Kaim Joanna
  • Kędzior Ewa
  • Kosiol Juta
  • Krasoń Iwona
  • Kwasecka Anna
  • Magiera Gabriela
  • Mamcarz Maria
  • Marchwicka Jolanta
  • Marek Ingwelda
  • Maszewska Elżbieta
  • Mizerska Dorota
  • Młyńczyk Ewa
  • Naglik Jadwiga
  • Orynycz Wiesława
  • Pałczyński Krzysztof
  • Pieczarka Wiesława
  • Piekarczyk Beata
  • Pisarski Janusz
  • Pollak Renata
  • Reich Andrzej
  • Siebiec Aniela
  • Sosna Joachim
  • Stolarska Maria
  • Ślusarczyk Jerzy
  • Struzik Bożena
  • Sworowska Maria
  • Treffler Tadeusz
  • Wilczyńska Bożena
  • Wiśniewska Iwona
  • Wołczański Jan
  • Wydra Roman
  • Zaremba Witold

Klasa IVc

  • Anyż Jerzy
  • Bień Joanna
  • Broszko Ryszard
  • Cenkalik Danuta
  • Chodurska Urszula
  • Darnikiewicz Małgorzata
  • Dąbrowska Ewa
  • Domański Bolesław
  • Frauc Edward
  • Gałka Mirosław
  • Ginter Regina
  • Grala Leszek
  • Jurków Anna
  • Kacprzak Bożena
  • Koczupanda Joanna
  • Koneczna Hanna
  • Kowalczyk Andrzej
  • Krywalska Marianna
  • Krzyżanowski Jerzy
  • Kuczera Mariola
  • Lenart Marek
  • Leszczyński Aleksander
  • Mach Maria
  • Macioszek Bożena
  • Mijas Andrzej
  • Pietrzyk Jolanta
  • Pisarek Danuta
  • Podgórnik Ewa
  • Rąbalski Sławomir
  • Rączka Krzysztof
  • Rembiesa Barbara
  • Rudna Janina
  • Szczyra Michał
  • Wajerowicz Tomasz
  • Wilczek Marek
  • Wilk Bożena
  • Wiorek Roman
  • Zarzycki Janusz
  • Żytecki Tomasz

Klasa IVd

  • Biegun Marta
  • Bilczewska Małgorzata
  • Bilewska Ewa
  • Birkner Ryszard
  • Bodnar Jolanta
  • Cieślak Danuta
  • Dębski Aleksander
  • Domagała Iwona
  • Dubiel Jerzy
  • Dziduszko Janina
  • Dziuba Eryka
  • Dziukiewicz Danuta
  • Fahrenholz Maria
  • Faryniarz Ewa
  • Gardy Dorota
  • Gazda Bożena
  • Gralik Anna
  • Grzanka Ilona
  • Hawryszków Barbara
  • Jarzina Helena
  • Kowalska Barbara
  • Kozak Józef
  • Krajka Małgorzata
  • Król Maria
  • Kukiewicz Jerzy
  • Lewardowska Małgorzata
  • Ludera Anna
  • Michalak Władysław
  • Miłkowska Barbara
  • Pawlik Izabela
  • Rawecka Danuta
  • Rusz Andrzej
  • Rudzińska Jolanta
  • Rosa Anna
  • Rydel Ewa
  • Skołucka Ewa
  • Steuer Barbiela
  • Szyja Teresa
  • Sybilski Marek
  • Tomaka Piotr
  • Truchanowska Halina
  • Van der Coghen Rita
  • Wojciechowska Aldona
  • Womela Wojciech

Rok szkolny 1975/76

Klasa IVa

  • Bauer Jan
  • Biłuńska Anna
  • Bogusz Jerzy
  • Bosakowska Bogumiła
  • Bujakowski Stefan
  • Cieślak Aleksandra
  • Ciszewski Janusz
  • Chamera Monika
  • Chrupek Marta
  • Chudańska Maria
  • Franczyk Małgorzata
  • Grzebielichowska Beata
  • Giermańska Małgorzata
  • Jarosz Przemysława
  • Józków Hanna
  • Kaczor Marek
  • Kędzia Anna
  • Kobielski Roman
  • Kolasiński Bogdan
  • Kozij Ewa
  • Kukurba Piotr
  • Łyda Zbigniew
  • Matejczyk Maria
  • Nabzdyk Jolanta
  • Nowakowska Jolanta
  • Olszoński Zygmunt
  • Paczosińska Elżbieta
  • Paszenda Gabriela
  • Pinko Zbigniew
  • Pudlik Jan
  • Rattka Marian
  • Rosa Teresa
  • Szypowski Marcin
  • Śliwka Aleksandra
  • Taraszkiewicz Ewa
  • Woźniakowska Agnieszka
  • Winiowska Anna
  • Wilczek Anna
  • Zielińska Hanna
  • Zielińska Maria
  • Żebrowski Zbigniew
  • Żurek Olga
  • Żywioł Małgorzata

Klasa IVb

  • Babiński Marek
  • Coghen Marek
  • Chmielewska Jadwiga
  • Dec Andrzej
  • Dudek Jerzy
  • Gaiński Julian
  • Hoenl Ryszard
  • Jakubiec Roman
  • Jezierska Ewa
  • Kica Grzegorz
  • Kieszniewska Janina
  • Kokot Werner
  • Konarska Danuta
  • Kostelecka Krystyna
  • Król Bożena
  • Łata Krzysztof
  • Maciaszek Marek
  • Makarewicz Lidia
  • Nowak Grażyna
  • Pol Tomasz
  • Rajpert Jerzy
  • Reciak Małgorzata
  • Sapińska Elwira
  • Sidło Ewa
  • Sikorska Bożena
  • Skóra Eugeniusz
  • Skrobidurska Ewa
  • Sobocik Werner
  • Szubert Gabriela
  • Walasek Jolanta
  • Wędrychowicz Irena
  • Wiech Radosław
  • Więcław Teresa
  • Zachara Jerzy
  • Złotoś Sylwia
  • Żukowska Romualda

Klasa IVc

  • Andrzejczyk Barbara
  • Bar Mariola
  • Blady Bożena
  • Brom Florian
  • Borysowska Brygida
  • Chwiłoc Grzegorz
  • Ciupka Krystyna
  • Daniec Jolanta
  • Gębisz Małgorzata
  • Geringer Dorota
  • Grygierczyk Aleksandra
  • Herman Sławomir
  • Jankowski Wojciech
  • Kaczmarczyk Małgorzata
  • Kajda Grażyna
  • Kałaska Jan
  • Kędzior Barbara
  • Kochaj Jerzy
  • Lewandowski Krzysztof
  • Łukwińska Joanna
  • Matlok Czesława
  • Matyja Ewa
  • Otczyk Mirosław
  • Petrulewicz Iwona
  • Piekarczyk Jerzy
  • Pietrusińska Halina
  • Pietras Zdzisław
  • Ratajczak Zofia
  • Rudolf Gizela
  • Salamon Włodzimierz
  • Skiba Krzysztof
  • Skierka Mirella
  • Staszewski Adam
  • Szewczenko Małgorzata
  • Sznir Rinaldo
  • Szawarga Ewa
  • Tabacznik Iwona
  • Wilk Grażyna
  • Zawadzki Kazimierz

Klasa IVd

  • Bednorz Gabriela
  • Chechelski Lesław
  • Chruściel Romuald
  • Chwieduk Andrzej
  • Czerkawska Janina
  • Dydacki Marek
  • Figiel Halina
  • Goral Iwona
  • Grzybek Witold
  • Janos Anna
  • Karpa Grażyna
  • Kazieród Jolanta
  • Konieczna Anna
  • Kowalska Wiesława
  • Krawczyk Blandyna
  • Łabędź Danuta
  • Małysz Józef
  • Masławska Barbara
  • Mazurek Helena
  • Miga Kazimierz
  • Miłkowska Ewa
  • Molenda Alicja
  • Mysiak Adam
  • Nowak Danuta
  • Okpisz Krystyna
  • Październa Gabriela
  • Prochnij Emilia
  • Przytocki Andrzej
  • Rudzińska Ewa
  • Skowrońska Joanna
  • Springer Ditmar
  • Sybilski Piotr
  • Tomaszewska Czesława

Klasa IVe

  • Bulik Krzysztof
  • Bitzich Jan
  • Buger Jerzy
  • Chudek Paweł
  • Chudek Piotr
  • Donnerstag Gabriela
  • Ful Teresa
  • Guła Ryszard
  • Juszczak Wojciech
  • Kaczmarczyk Marek
  • Kasprzycki Włodzimierz
  • Karchut Eugeniusz
  • Kołoczek Ryszard
  • Kosar Adam
  • Kubiak Władysława
  • Kulig Wiesław
  • Kusiek Krzysztof
  • Lis Edward
  • Lubojańska Iwona
  • Łukianowicz Teresa
  • Majka Józefa
  • Majta Bogumiła
  • Markiewka Róża
  • Miłkowski Andrzej
  • Morawiec Walerian
  • Podolak Bożena
  • Skrzydło Joanna
  • Werner Kazimierz

Klasa IVf

  • Cech Stefan
  • Dobiała Bożena
  • Dubik Maria
  • Falińska Jolanta
  • Garus Grażyna
  • Golfryd Henryk
  • Hoffman Marek
  • Holewa Maria
  • Komander Eryka
  • Kurowski Marian
  • Kryczewska Lilana
  • Ładoś Anita
  • Michalski Wojciech
  • Mikłaszewski Tomasz
  • Mossoczy Aleksandra
  • Pawlik Kazimiera
  • Putowski Krzysztof
  • Schmidt Andrzej
  • Słomka Izabella
  • Stadnik Danuta
  • Starzyczny Brygida
  • Szik Krystyna
  • Świenty Sylwia
  • Tomaś Piotr
  • Wencel Elżbieta
  • Winter Aleksander
  • Zagała Ewaryst
  • Zub Jerzy

Rok szkolny 1976/77

Klasa IVa

  • Aksamit Ewa Teresa
  • Bonczar Iwona Maria
  • Budna Mariola Teresa
  • Celewicz Justyna Zuzanna
  • Chodunów Władysław
  • Dębiec Barbara Kazimiere
  • Dominik Joanna Alicja
  • Franczyk Aleksandra
  • Hannak Ewa Maria
  • Ignacy Brygida
  • Jania Grażyna Teresa
  • Jankowiez Adam Jerzy
  • Janosz Adam Jerzy
  • Józków Irmina Antonina
  • Kubica Hanna
  • Kubica Krzysztof Stanisław
  • Krzystanek Bogusław Marian
  • Kuchna Janusz Tomasz
  • Maciorowski Janusz
  • Maśnica Ewa Helena
  • Nosal Krzysztof Stefan
  • Olszewski Adam
  • Popper Danuta Maria
  • Porębska Iwona Janina
  • Priebe Małgorzata Bogumiła
  • Rudy Ryszard
  • Sajder Gabriela Maria
  • Sarna Iwona
  • Sąsiadek Zbigniew
  • Szmidt Barbara Maria
  • Sztenc Teresa Ewa
  • Szubert Mariusz
  • Szwarga Joanna
  • Wąsik Gabriela Barbara
  • Will Hanna
  • Wnuk Jolanta Maria
  • Zawiślak Anna Maria

Klasa IVb

  • Borkowy Joanna Franciszka
  • Demarczyk Krystyna
  • Demczyszyn Justyna
  • Fulczyk Rafał
  • Goraus Barbara Jadwiga
  • Górecki Łukasz
  • Gromadzka Dorota Maria
  • Konarski Zbigniew Kazimierz
  • Kosińska Barbara Stefania
  • Kozioł Danuta Grażyna
  • Kozłowska Halina Barbara
  • Kubaty Maria Marta
  • Kulczycki Andrzej Artur
  • Kwiatkowska Jolanta Anna
  • Laszecka Aleksandra Maria
  • Mielnik Iwona Barbara
  • Mikulska Grażyna Bożena
  • Miłkowski Mariusz Ireneusz
  • Molenda Grażyna Janina
  • Nasiek Marek Janusz
  • Mariusz Józef
  • Olender Czesław
  • Oleksy Mariusz
  • Orłowska Barbara Maria
  • Pasierb Jolanta Ludmiła
  • Pędzich Halina Hanna
  • Pietruszewski Krzysztof
  • Probe Małgorzata Stanisława
  • Przybytek Karina Gertruda
  • Pysik Zofia Maria
  • Rybak Elżbieta Grażyna
  • Schlieter Andrzej Robert
  • Schlieter Mariusz Rudolf
  • Szczepan Jacek Wojciech
  • Struzik Danuta Halina
  • Zając Beata Gabriela
  • Żebrowska Bożena Bogusława

Klasa IVc

  • Baran Jolanta Elżbieta
  • Biadacz Gerlinda Maria
  • Bosakowski Krzysztof Jan
  • Brzoza Krystyna Sigrid
  • Chrobak Bożena
  • Dyrbusz Ingrida Maria
  • Gil Stanisława
  • Imioło Iwona Elżbieta
  • Janiszewska Krystyna
  • Jarzyna Walburga
  • Jeziorska Grażyna Krystyna
  • Kałuża Renata Maria
  • Klimowicz Barbara Anna
  • Kołczyńska Barbara Eugenia
  • Kożuszek Bernard Jan
  • Labus Maria Łucja
  • Liszkiewicz Jolanta Renata
  • Łukowski Janusz Paweł
  • Malisz Elżbieta Teresa
  • Małek Iwona Krystyna
  • Nagel Helga Maria
  • Orzechowska Krystyna
  • Solecki Roman Piotr
  • Stocka Aldona Maria
  • Szpala Henryk Czesław
  • Wollny Mariusz Alojzy
  • Rydzek Grażyna Elżbieta
  • Wołkowicz Ryszard Jan

Klasa IVd

  • Balcarek Danuta Marta
  • Bilnik Krzysztof Robert
  • Brodnicki Edward
  • Chorąży Tomasz
  • Dębkowska Małgorzata
  • Fedyszak Andrzej
  • Frasunkiewicz Jolanta
  • Gara Tomasz Andrzej
  • Głomb Brygida Gabriela
  • Gracz Halina Bogumiła
  • Gruber Małgorzata
  • Holik Ingrid Doris
  • Kawka Danuta Barbara
  • Kordecki Przemysław
  • Kozubowski Piotr Jan
  • Kożuszek Krzysztof
  • Krauze Magdalena Jolanta
  • Kuchlewska Dorota Janina
  • Kuczka Marcin Józef
  • Kwiatkowska Barbara Wanda
  • Lewińska Aldona
  • Linek Gabriela Anna
  • Majewska Magdalena Maria
  • Mazurkiewicz Irena Maria
  • Nahorniak Janusz Eugeniusz
  • Pacek Elżbieta Maria
  • Panek Artur
  • Pisarek Barbara Maria
  • Reich Ewa Maria
  • Rogalska Ewa Maria
  • Rolek Barbara Jolanta
  • Sokołowska Dorota Anna
  • Sopotnicki Marek Michał
  • Tkacz Ewaryst Janusz
  • Wojnowska Aleksandra Anna

Klasa IVe

  • Adamczyk Jolanta Agnieszka
  • Gliszczyński Tomasz
  • Hetman Bogumił
  • Kopata Marek Krzysztof
  • Krochmal Dorota Teresa
  • Kubit Janusz Paweł
  • Kula Roman Andrzej
  • Lutak Leszek Edward
  • Nawroth Sylwia Joanna
  • Niezgoda Jacek Czesław
  • Oziomek Jolanta Grażyna
  • Pisula Irena Natalia
  • Pituch Ewa Justyna
  • Radziuk Marzena Ewa
  • Rusz Małgorzata Maria
  • Sowierszenko Alicja Barbara
  • Stenczek Adelajda Renata
  • Szczęsny Leszek Stanisław
  • Szczurkiewicz Iwona Zofia
  • Szczurkiewicz Mariola
  • Szupińska Józefa Joanna
  • Szydłak Beata Grażyna
  • Wodziński Andrzej Michał
  • Wrońska Małgorzata Barbara
  • Zajączkowska Elżbieta Maria
  • Żelazko Witold Krzysztof
  • Żołnierczyk Zbigniew Jan

Rok szkolny 1977/78

Klasa IVa

  • Anioł Zbigniew Bogusław
  • Bołkotowicz Bożena Elżbieta
  • Budryk Maciej Marek
  • Bumbul Jadwiga Władysława
  • Czelny Beata Agata
  • Delawska Barbara Zofia
  • Duda Urszula Agnieszka
  • Hofman Małgorzata Joanna
  • Kaperczak Jacek
  • Kościesz-Kuszłeyko Romana
  • Maciąg Ewa Krystyna
  • Michalska Bogna Maria
  • Nowakowska Danuta Krystyna
  • Pinko Krystyna Anna
  • Piotrowska Gabriela Monika
  • Płotnicka Barbara Helena
  • Przybylski Andrzej Wiesław
  • Rożek Małgorzata Maria
  • Rybka Romana Maria
  • Siedlecka Małgorzata Maria
  • Stupera Małgorzata Elżbieta
  • Szczerbiński Zdzisław
  • Szwej Andrzej Jan
  • Urbańczyk Hanna Dalia
  • Waligóra Anna Maria
  • Wartalska Marzena Iwona
  • Węgierska Krystyna
  • Wiankowska Elżbieta Maria
  • Wiśniewska Elżbieta Grażyna
  • Zawada Ewa
  • Żurawik Aleksandra

Klasa IVb

  • Bek Zygmunt August
  • Bróż Barbara
  • Cebula Ewa Anna
  • Czech Marek Aleksander
  • Demczuk Ewa Dorota
  • Duda Danuta Teresa
  • Fulczyk Tadeusz Tytus
  • Gawlik Krzysztof Jan
  • Górka Maria Zofia
  • Handziuk Barbara
  • Kania Hanna
  • Kęsoń Anna Bożena
  • Kirszniok Jutta Urszula
  • Kruszka Barbara Maria
  • Lewicka Bożena Danuta
  • Maksymowicz Artur Piotr
  • Kowiński Jacek Andrzej
  • Malek Maria Jadwiga
  • Mazur Andrzej Jan
  • Mędrek Grażyna Maria
  • Opyrchał Elżbieta
  • Palusińska Wiesława Dorota
  • Parobek Bogumiła Anna
  • Pawliszyn Małgorzata Elżbieta
  • Probe Janusz Józef
  • Pronobis Karina Ewa
  • Ronczkowski Stanisław
  • Rysiewicz Aleksandra Maria
  • Płoniska Barbara Aleksandra
  • Rysztak Ewa Maria
  • Stępnik Marzena Beata
  • Stojowska Bożena Lucyna
  • Tęsny Aleksandra Anna
  • Trzcińska Grażyna
  • Trzemżalska Dariusz
  • Wanke Tomasz Michał
  • Wróblewska Mirosława
  • Zając Ewa Teresa
  • Tobała Małgorzata Jadwiga

Klasa IVc

  • Biernat Mariusz Adam
  • Błaszczyk Małgorzata Grażyna
  • Borusowski Andrzej Bronisław
  • Boruszka Barbara Leokadia
  • Bossowska Barbara Stanisława
  • Chudaś Magdalena Grażyna
  • Chwolka Gabriela Beata
  • Czuba Jan Stanisław
  • Domańska Joanna Maria
  • Dudek Wojciech Grzegorz
  • Gajewska Monika Wanda
  • Hładczuk Barbara Gertruda
  • Hoenl Elżbieta Maria
  • Kantor Andrzej Marian
  • Kawa Małgorzata Jolanta
  • Klimczyk Anna Bogusława
  • Kostyło Grażyna Ada
  • Krzywicka Danuta Maria
  • Leszczyński Adam Piotr
  • Lawrynowicz Lesław Marek
  • Markiewicz Wiesław Ryszard
  • Mucha Ryszard Antoni
  • Oleksyn Iwona Maria
  • Otczyk Anna Jadwiga
  • Parczyk Erna Irena
  • Pszczółkowska Iwona Jolanta
  • Sęk Małgorzata Aleksandra
  • Słodowy Wojciech Marian
  • Strzemińska Iwona Bogusława
  • Szczęsny Anna Jolanta
  • Szczyra Ewa Maria
  • Szwugier Benedykt Antoni
  • Śmietanka Waldemar Jarosław
  • Wróbel Elżbieta Maria
  • Harlender Danuta Zdzisława
  • Tomala Andrzej Antoni
  • Zaleśna Justyna Jolanta

Klasa IVd

  • Bęska Barbara
  • Böhm Judyta Maria
  • Brom Zuzanna Maria
  • Bulak Marta
  • Czerniecka Małgorzata Danuta
  • Firlejczyk Barbara Maria
  • Frankowski Marek
  • Golańska Maria Emillia
  • Górka Wolfgang Michał
  • Hewak Iwona Urszula
  • Hildebrandt Marek Konrad
  • Kamińska Maria Teresa
  • Kanclerz Beata Iwona
  • Kolański Stefan Roman
  • Kołoczek Andrzej
  • Korniecki Krystian Oswald
  • Korpak Andrzej Antoni
  • Kosińska Anna Danuta
  • Kucharska Lesław Józef
  • Kwasecka Barbara Alicja
  • Lewandowski Marek Witold
  • Majka Zdzisław Jerzy
  • Maksymowicz Michał
  • Osicka Grażyna
  • Paszula Kornelia Łucja
  • Polak Andrzej Władysław
  • Porada Ilona Maria
  • Pozowski Jacek Adam
  • Rusinowska Zdzisława Maria
  • Stachowicz Barbara Maria
  • Steidl Tomasz Władysław
  • Trojanowicz Zdzisław Janusz
  • Wydra Małgorzata Jolanta
  • Zajączkowska Bożena Maria
  • Zamojski Jerzy Bogusław
  • Zębala Ewa Wiktoria

Klasa IVe

  • Barteczko Genowefa Aniela
  • Białek Waldemar Mieczysław
  • Bilewski Mariusz Andrzej
  • Biskup Halina Teresa
  • Bochenek Rita Józefa
  • Bożek Elżbieta Maria
  • Buczyński Józef
  • Gniado Mariola Anna
  • Gogulla Sonia
  • Grabias Barbara Agnieszka
  • Halama Andrzej Jacek
  • Jurtan Krystian Franciszek
  • Józefczak Lidia Gabriela
  • Kaszek Bernadeta
  • Kołodziej Leszek Jerzy
  • Korsieko Maciej Andrzej
  • Kostyra Barbara Elżbieta
  • Michalska Małgorzata Ewa
  • Mocarny Marek Janusz
  • Oslislok Lucyna Gabriela
  • Ostrowska Iwona
  • Owsianka Halina Maria
  • Pałczyńska Maria Cecylia
  • Ramach Ewa
  • Różycka Barbara Maria
  • Rydzek Urszula Teresa
  • Steć Tomasz Andrzej
  • Stępowski Janusz Jerzy
  • Szymańska Krystyna
  • Tyszkowska Jolanta Alina
  • Wilczek Wojciech Jerzy
  • Witkowska Anna Danuta
  • Zawadzka Urszula Izabela
  • Złochowska Mariola

Rok szkolny 1978/79

Klasa IVa

  • Borowska Danuta
  • Bozowska Dominika Jolanta
  • Borusiewicz Krystyna Ewa
  • Broen Małgorzata
  • Ciesielski Zbigniew Bogusław
  • Dyla Teresa
  • Dziurżyńska Joanna Bożena
  • Fisz Ewa Barbara
  • Frelak Witold Czesław
  • Gilner Kornelia Maria
  • Hickiewicz Małgorzata
  • Hoderny Alicja Mariola
  • Iskra Ryszard Janusz
  • Jędo Dariusz Andrzej
  • Karasin Katarzyna Anna
  • Kotlosz Ewa Maria
  • Kubice Jolanta Katarzyna
  • Kutermankiewicz Renata
  • Luścińska Hanna Zofia
  • Nega Bernadeta Katarzyna
  • Niebrój Ewa Lidia
  • Pankow Zofia Teresa
  • Pasternak Katarzyna Joanna
  • Popiel Krystyna Jadwiga
  • Rabiej Maria Barbara
  • Soja Elżbieta Krystyna
  • Stopa Beata Joanna
  • Szkoda Andrzej
  • Szweda Danuta Małgorzata
  • Wierzyńska Beata Katarzyna
  • Wykowska Anna Ewa
  • Zabrzecki Michał Józef

Klasa IVb

  • Białach Leszek Julian
  • Blaschczyk Arnold Jerzy
  • Błaut Ewa Jadwiga
  • Ciołczyk Ewa Izabela
  • Dubrawska Joanna
  • Figura Urszula
  • Hanzel Aleksandra Ewa
  • Jasiewicz Urszula Kazimiera
  • Kędzior Grażyna
  • Kiersznicka Ewa Barbara
  • Kosobucka Mariola Helena
  • Kowiński Marek Andrzej
  • Małysz Anna Elżbieta
  • Mika Andrzej Henryk
  • Młocek Piotr Kazimierz
  • Młynarczyk Elżbieta
  • Nowotny Jarosław Marek
  • Oczko Włodzimierz Karol
  • Paziwok Ewa Barbara
  • Pisula Ilona
  • Pyka Henryk
  • Rudy Małgorzata Ewa
  • Schmidt Jadwiga Mariola
  • Sobieraj Bogusława Zofia
  • Strzelczyk Piotr Tadeusz
  • Szleper Zbigniew Przemysław
  • Szpruch Joanna Alicja
  • Szubert Bożena
  • Trojankowska Małgorzata Ewa
  • Wardawa Elżbieta Jadwiga
  • Wiejowska Anna
  • Włodarczyk Ewa Zofia
  • Wszołek Aneta Renata
  • Kusiak Andrzej Zbigniew

Klasa IVc

  • Biały Krzysztof Tomasz
  • Anklewicz Danuta Elżbieta
  • Dziedzic Jadwiga Cecylia
  • Ginter Wiesława Barbara
  • Grab Jolanta Maria
  • Grala Magdalena Maria
  • Grzembka Jan
  • Grzybacz Barbara
  • Grzybowska Halina
  • Kopeć Danuta Alicja
  • Kozera Ryszard Witold
  • Kurzawa Elżbieta Teresa
  • Lorek Jolanta Mria
  • Marcinów Małgorzata
  • Pałac Zofia Jolanta
  • Piotrowska Małgorzata
  • Richter Grażyna
  • Rybak Marta Alina
  • Wachowska Barbara Lucyna
  • Tobala Małgorzata Jadwiga
  • Zorychta Dorota

Klasa IVd

  • Sowiński Roman
  • Fedyszak Marek Jerzy
  • Holik Halina
  • Jaworski Mieczysław Henryk
  • Kmiotczyk Jadwiga Janina
  • Karanter Mariusz Krzysztof
  • Koniczek Marek Krzysztof
  • Korek Danuta Maria
  • Kotowicz Elżbieta Teresa
  • Kwaśnicki Reneusz Jarosław
  • Bekus Marek Franciszek
  • Bierwagen Jolanta Maria
  • Botor Lidia Maria
  • Cabała Małgorzata Maria
  • Dawiec Janusz Marek
  • Dziwor Gabriela Sylwia
  • Gądek Grażyna
  • Gondek Jerzy Zbigniew
  • Grudnik Grzegorz Mariusz
  • Barszcz Jerzy Stefan
  • Zegartowski Eugeniusz Antoni
  • Pisarek Bolesław Jerzy
  • Plichta Dariusz
  • Podstawka Leszek Jędrzej
  • Polak Barbara Maria
  • Prytys Anna Stanisława
  • Rawluk Marek Włodzimierz
  • Sozańska Ewa Barbara
  • Stasiuk Jolanta Jadwiga
  • Włódzik Krzysztof Andrzej
  • Zajączkowska Grażyna Teresa

Klasa IVe

  • Antonowicz Arkadiusz
  • Bem Renata Barbara
  • Bogdańska Aleksandra
  • Bonęcki Marek
  • Budny Krzysztof Grzegorz
  • Czepelak Anna Teresa
  • Dzido Andrzej Tomasz
  • Foerster Krzysztof Andrzej
  • Gorgoń Bernadeta Maria
  • Grzesikiewicz Małgorzata
  • Hassa Piotr Grzegorz
  • Hordyniak Krzysztof Zbigniew
  • Jankowski Paweł Mirosław
  • Komoda Jolanta Mirosława
  • Kościan Halina
  • Kowalik Tadeusz Krzysztof
  • Kozubek Mieczysława Ewa
  • Krzyżanowski Jan Bogusław
  • Kurdziel Gabriela Alina
  • Lipiec Małgorzata Krystyna
  • Łakomska Anna
  • Łęska Wiesława Janina
  • Łodziana Magdalena Kinga
  • Małoszewska Jolanta Barbara
  • Mrozek Krystyna
  • Naworska Jolanta Bożena
  • Orłowska Teresa Ewa
  • Podsiadło Ryszard Piotr
  • Połednik Piotr Paweł
  • Rogoń Gizela
  • Skoczowski Werner Franciszek
  • Sokół Danuta Maria
  • Stadniczeńko Barbara Hanna
  • Steuer Urszula Edyta
  • Szwestka Kornelia Joanna
  • Śliwczyński Bogdan
  • Wiercioch Sylwia Maria
  • Wolik Liliana Antonina
  • Woźniak Andrzej Krzysztof

Rok szkolny 1979/80

Klasa IVa

  • Adamek Romuald Joachim
  • Adamczyk Danuta Marta
  • Biskup Lucyna Teresa
  • Bujalska Małgorzata Genowefa
  • Chmielewska Barbara
  • Chomicki Dariusz Juliusz
  • Czarnecka Marzena Anna
  • Dąbrowska Iwona Maria
  • Delebiński Andrzej Ryszard
  • Dobrzelecka Ewa
  • Domagała Beata Jadwiga
  • Dziubiński Tomasz Jakub
  • Gopaniuk Beata Iwona
  • Haponiuk Bogumił Janusz
  • Hus Joanna
  • Ilów Edward Józef
  • Karowiec Joanna Małgorzata
  • Kubik Joanna Maria
  • Lottko Beata Anna
  • Madeja Gizela Gabriela
  • Olbert Jolanta Irena
  • Olszowska Małgorzata Ewa
  • Orłowska Dobrosława Joanna
  • Pawlikowska Marzena
  • Piecyk Jolanta Eleonora
  • Piegza Gabriela Urszula
  • Podrzucki Wawrzyniec
  • Rybotycki Piotr
  • Stadnik Aleksandra Danuta
  • Szakan Elżbieta Maria
  • Tyliszczak Krzysztof Bogusław
  • Uwsiewicz Ewa Małgorzata
  • Wizor Robert
  • Zajączkiewicz Ewa Magdalena
  • Zintel Iwona Stanisława
  • Żywioł Bożena Aleksandra

Klasa IVb

  • Bajda Jarosław Mariusz
  • Bański Andrzej Kazimierz
  • Baron Mariola Ewa
  • Batko Barbara
  • Cenkalik Alina Bożena
  • Czech Bogusława Ewa
  • Durst Małgorzata Izabela
  • Grzybowska Mariola Aniela
  • Horski Marek Norbert
  • Kopeć Maria Józefa
  • Kowalczyk Krystyna
  • Koźlicka Aleksandra Iwona
  • Kucharczyk Barbara Beata
  • Kurpeta Lech Radosław
  • Lubomirska Ewa Małgorzata
  • Mach Marzena Jadwiga
  • Machoczek Katarzyna Halina
  • Marek Gabriela Maria
  • Matula Jolanta Maria
  • Modrzyk Lucjan Krzysztof
  • Morawiec Stefan
  • Paprocka Danuta
  • Proszowska Lucyna Maria
  • Reich Halina
  • Rogalski Marek Wacław
  • Sołtys Krzysztof
  • Szaton Lidia Maria
  • Szczucki Jacek
  • Szczygielski Andrzej
  • Szrajer Joanna Maria
  • Szymańska Kamila Maria
  • Szymela Dorota Agnieszka
  • Świenty Grażyna Mariola
  • Tęsny Ludmiła Emilia
  • Tkaczuk Krzysztof

Klasa IVc

  • Bartczak Grażyna Dorota
  • Bilnik Urszula Ewa
  • Błaszczyk Krystyna Irena
  • Budny Zygmunt Waldemar
  • Duda Renata Maria
  • Gałka Cezary Bogusław
  • Graboń Bożena Anna
  • Gwizdała Justyna Zdzisława
  • Ihnatowicz Iwona Ewa
  • Jaworska Małgorzata Liliana
  • Jadźwa Joanna Teresa
  • Karweta Sergiusz Jerzy
  • Kawka Barbara Alicja
  • Klimczak Zofia Maria
  • Kołodziej Leokadia Maria
  • Lubojańska Beata Jolanta
  • Miksiewicz Mariola Wanda
  • Mitas Stefan Grzegorz
  • Morgalla Karina Agnieszka
  • Mroncz Gabriela Krystyna
  • Sadowski Andrzej
  • Sobolewska Nina Anna
  • Sokołowski Grzegorz Leon
  • Starzecka Jolanta
  • Suchańska Anna Maria
  • Szymanek Zbigniew Marian
  • Toporek Bartłomiej Ludwik
  • Urban Lesław Władysław
  • Waligóra Iwona Jadwiga
  • Wełnicka Izabela Katarzyna
  • Wojtynek Regina Maria
  • Wolentarska Jolanta Ewa
  • Wójcik Maria Grażyna
  • Zachwieja Jolanta Katarzyna
  • Zębala Joanna Henryka

Klasa IVd

  • Aleksandrowicz Sławomira
  • Biadacz Waldemar Józef
  • Cader Jolanta Lucyna
  • Cegielski Krzysztof Wacław
  • Cyrankiewicz Jarosław
  • Dąbrowska Danuta Joanna
  • Dybała Sławomir Mirosław
  • Dziekońska Dorota Elżbieta
  • Gruszka Grzegorz Karol
  • Iwaniec Wiesław Stanisław
  • Jach Zbigniew Antoni
  • Kamińska Zofia Danuta
  • Kotarski Grzegorz Mariusz
  • Krosny Elżbieta Agata
  • Kuszke Krystyna Adelajda
  • Kwieciński Zbigniew Ludwik
  • Laitl Piotr Janusz
  • Loska Jacek Ireneusz
  • Misztal Jarosław Janusz
  • Ogłoza Beata Teresa
  • Pieczarka Zbigniew Adam
  • Piskorz Ewa Maria
  • Ousz Andrzej Otomar
  • Przybyła Roman Paweł
  • Pyka Roman Stefan
  • Rutkowska Mariola Anna
  • Serwatka Jadwiga
  • Skirło Janusz Karol
  • Szczepaniak Lesław Wojciech
  • Śmietanka Jacek Antoni
  • Tokarski Andrzej Janusz
  • Topolski Wojciech Jakub
  • Trzemżalska Gabriela Jaśmina
  • Wajs Małgorzata Anna
  • Werner Irena
  • Wianecka Ewa Magdalena
Nawigacja
Strona Główna Artykuły archiwalne Aktualności liceum Aktualności gimnazjum
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Rekrutacja
Gimnazjum 2014/2015 Liceum 2014/2015
Uczeń
Międzyszkolne Koło Matematyczne Gimnazjalistów Wyjazdy edukacyjne Plastyka/Technika Innowacje Platforma moodle Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Konkursy językowe Projekty uczniów Wieczór Talentów
Linki
CKE OKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolny/Doradca zawodowyWszystko o rodzinie
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Falochron

O projekcie Strona główna projektu
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Harmonogram zajęć - rozkład sal
STRUGaVka
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło




638,943 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.