Strona Główna · Plan lekcji · Zastępstwa · moodle · Biblioteka · STRUGaVka · Obozy szkolne · Sport Lipiec 24 2014 21:24:31
Lista absolwentów 1995-2001

Rok szkolny 1994/95

Klasa IVa

  • Adamek Joanna
  • Bolczyk Maja
  • Buchta Anna
  • Cypcar Marta
  • Dobrzański Mieszko
  • Falecka Katarzyna
  • Gieras Jolanta
  • Haładus Agnieszka
  • Hawranek Jakub
  • Herszkiewicz Anna
  • Inglot Rafał
  • Jabłońska Małgorzata
  • Kołdras Joanna
  • Kempa Katarzyna
  • Kos Magdalena
  • Latos Patrycja
  • Malec Anna
  • Mładejowska Joanna
  • Nicpan Joanna
  • Nowacka Ewa
  • Pichocka Anna
  • Paczoska Małgorzata
  • Przerwa Monika
  • Ptak Magdalena
  • Ptak Tomasz
  • Rutkowska Ewa
  • Sapińska Maria
  • Sokołowska Agnieszka
  • Stachurski Maciej
  • Tanistra Agnieszka
  • Trzaska Agnieszka
  • Tyczyńska Magdalena
  • Wójcik Magdalena
  • Żak Piotr
  • Żuk Monika
  • Żukowska Agnieszka

Klasa IVb

  • Bałdyga Ilona
  • Bilik Jarosław
  • Bindek Ewa
  • Chajdzicka Justyna
  • Chojcan Lidia
  • Dybizbańska Iwona
  • Dytko Agnieszka
  • Garus Michalina
  • Gawol Katarzyna
  • Giza Katarzyna
  • Hrynkiewicz Krzysztof
  • Jarosz Paweł
  • Kłusek Paweł
  • Kabza Agnieszka
  • Kacprzak Katarzyna
  • Krochmal Agnieszka
  • Ligenza Katarzyna
  • Paluch Magdalena
  • Podsiadło Marzena
  • Rękas Agata
  • Rogozik Dorota
  • Roman Iwona
  • Sarleja Izabela
  • Schwedler Jakub
  • Skubela Małgorzata
  • Sopotnicka Małgorzata
  • Sosna Iwona
  • Sowa Iwona
  • Szczepanek Aleksandra
  • Tuliński Marcin
  • Turek Anna
  • Węgrzyn Iwona
  • Wrona Paweł
  • Wuwer Agata
  • Wyleżych Iwona
  • Zarudzki Łukasz

Klasa IVc

  • Broja Bożena
  • Bohuniewicz Barbara
  • Dąbrowska Anna
  • Gilner Magdalena
  • Graniczny Barbara
  • Jackowska Magdalena
  • Jakubek Aleksander
  • Konopka Magdalena
  • Król Anna
  • Łyda Barbara
  • Napierała Łukasz
  • Nowak Przemysław
  • Owsiński Marian
  • Pender Aleksandra
  • Pogódź Ewa
  • Strukowski Grzegorz
  • Waniek Grzegorz
  • Wilimowska Joanna
  • Wyszyński Marek

Klasa IVd

  • Bator Jakub
  • Bednarska Małgorzata
  • Bigaj Wojciech
  • Brodala Janusz
  • Grala Aleksandra
  • Gruszka Aleksandra
  • Hottowy Paweł
  • Kłapyta Andrzej
  • Kampka Aleksander
  • Kościukiewicz Dorota
  • Krasowski Dariusz
  • Kuśmierz Krzysztof
  • Malitowski Grzegorz
  • Mańka Tomasz
  • Mieczyński Arkadiusz
  • Rosłon Michał
  • Springer Agata
  • Suczyk Marek
  • Świętek Krzysztof
  • Wachowska Aleksandra
  • Zmyślony Piotr

Klasa IVe

  • Böhm Sebastian
  • Bronikowska Katarzyna
  • Gaweł Iwona
  • Janys Małgorzata
  • Kłosińska Anna
  • Kaczmarczyk Katarzyna
  • Kozień Agata
  • Krajewska Marzena
  • Kroczek Aleksandra
  • Łapińska Anna
  • Matula Anna
  • Michalczyk Agata
  • Mikołajuk Olga
  • Noga Barbara
  • Oleksyn Katarzyna
  • Peciak Magdalena
  • Piotrowska Agnieszka
  • Podwika Robert
  • Radwański Sławomir
  • Richter Kasandra
  • Robosz Joanna
  • Schmidt Małgorzata
  • Smolis Agnieszka
  • Smolis Anna
  • Stachowska Aleksandra
  • Streker Ewa
  • Szelągowska Oktawia
  • Ścigała Agnieszka
  • Wiła Marzena
  • Wieniewska Małgorzata
  • Zawisza Małgorzata
  • Zirnsok Anna
  • Związek Małgorzata
  • Żukowska Joanna

Klasa IVf

  • Deląg Anna
  • Dudzińska Agnieszka
  • Hliniak Krzysztof
  • Jaworska Agnieszka
  • Kałamańska Iwona
  • Kaczyńska Małgorzata
  • Klimek Izabela
  • Krumpolc Małgorzata
  • Kurdziel Patrycja
  • Lisek Michał
  • Łazowa Sylwia
  • Matiaszek Małgorzata
  • Mos Marek
  • Musialska Aleksandra
  • Muzyczak Patrycja
  • Nosowicz Bartłomiej
  • Pasiecznik Rafał
  • Pawluk Alicja
  • Pietrzak Katarzyna
  • Plechowiec Anna
  • Prochalski Jarosław
  • Salwa Katarzyna
  • Steć Anna
  • Stebel Joanna
  • Szczęsna Magda
  • Szczęsna Magdalena
  • Szewczyk Grzegorz
  • Terlecka Jolanta
  • Warchulski Tomasz
  • Wielgos Barbara
  • Wołosz Magdalena
  • Wołoszyn Agata
  • Wyszyńska Olga
  • Żelezik Iwona

Rok 1995/1996

Klasa IVa

  • Jarzyńska Magdalena
  • Kaczyńska Iwona
  • Kulesza Anna
  • Kura Katarzyna
  • Kuśmierczyk Agnieszka
  • Latos Małgorzata
  • Łukasiuk Aleksandra
  • Maceluch Katarzyna
  • Malinowska Magdalena
  • Matysiak Marta
  • Miąsko Katarzyna
  • Mierzejewska Ilona
  • Nałęcka Anna
  • Niedziela Anna
  • Niwińska Ewa
  • Olbryt Magdalena
  • Pineles Olga
  • Salwa Joanna
  • Szandała Małgorzata
  • Tyńska Magdalena
  • Wanke Kornelia
  • Werner Aneta
  • Zgóra Katarzyna
  • Żabicka Aleksandra
  • Cisek Bartosz
  • Frycz Maciej
  • Pawlik Piotr
  • Polak Jan
  • Ryś Bartłomiej
  • Szlaźko Szymon
  • Szyma Wojciech
  • Wołczyk Łukasz

Klasa IVb

  • Cichowska Justyna
  • Demianowska Dominika
  • Inglot Katarzyna
  • Knurowska Agnieszka
  • Kozłowska Ewa
  • Lupa Agnieszka
  • Łukasik Sylwia
  • Mazurek Agnieszka
  • Mrozowska Małgorzata
  • Rzempołuch Anna
  • Skiba Aneta
  • Stoińska Anna
  • Szyrajew Izabela
  • Topolska Magdalena
  • Węgielewska Justyna
  • Wojsznis Bożena
  • Zadorożna Katarzyna
  • Zawisza Grażyna
  • Czechura Beata
  • Pizar Ewa
  • Bornus Oktawiusz
  • Dądela Marcin
  • Doniec Jacek
  • Drzażdżyński Wojciech
  • Kałamarski Jakub
  • Kwiatkowski Tomasz
  • Motnyk Marcin
  • Ostrowski Łukasz
  • Słoniec Michał
  • Tomaszewski Wojciech
  • Wiedermann Krzysztof
  • Bakalarz Agata

Klasa IVc

  • Cojg Aleksandra
  • Gałka Anna
  • Górna Magdalena
  • Jasińska Sylwia
  • Kaczkowska Monika
  • Mazgaj Katarzyna
  • Michalczyk Joanna
  • Mizerny Katarzyna
  • Moskal Agata
  • Rachańska Ewelina
  • Sanocha Edyta
  • Sikora Tatiana Ewa
  • Szuba Alina
  • Gogulla Maciej
  • Kaczkowski Mariusz
  • Kamuda Łukasz
  • Kęsicki Rafał
  • Kordecki Marcin
  • Kotajny Marek
  • Ławrynowicz Tomasz
  • Machura Grzegorz
  • Polus Tomasz
  • Rokita Grzegorz
  • Ściegienny Marcin
  • Zaczyński Radosław

Klasa IVd

  • Jaśko Karina
  • Magiera Joanna
  • Podkańska Monika
  • Pyka Joanna
  • Szołtysek Hanna
  • Hawranek Maciej
  • Hołody Piotr
  • Kida Bartłomiej
  • Litwin Grzegorz
  • Matła Marcin
  • Rosicki Michał
  • Siwczyk Krzysztof
  • Sujkowski Radowsław
  • Szczerba Radosław
  • Trzebieniak Krzysztof
  • Unold Radosław
  • Waniczek Krzysztof
  • Wiśniewski Przemysław
  • Wolnowski Sebastian
  • Wrzask Grzegorz
  • Zamojski Łukasz

Klasa IVe

  • Dynda Anna
  • Kozioł Agnieszka
  • Muszyńska Anna
  • Omasta Iwona
  • Oziębłowska Joanna
  • Pichen Celina
  • Sawicka Iwona
  • Sember Bożena
  • Skóra Aneta
  • Stecka Aleksandra
  • Strońska Małgorzata
  • Szczęśniak Małgorzata
  • Szczurowska Anna
  • Wilczek Katarzyna
  • Włodarczyk Joanna
  • Woźniak Alicja
  • Żak Marta
  • Brandygier Małgorzata
  • Dolecka Agnieszka
  • Keller Beata
  • Kornas Ewa
  • Kozioł Ewa
  • Marcyniuk Magdalena
  • Nowacka Magdalena
  • Ostalecka Katarzyna
  • Pawliszyn Małgorzata
  • Pietruszewska Dorota
  • Staszewska Joanna
  • Szombierska Agnieszka
  • Wowra Wioletta

Klasa IVf

  • Adamczyk Agata
  • Babiarz Justyna
  • Długosz Wioletta
  • Gałczyńska Katarzyna
  • Gryzak Ewa
  • Janicka Aneta
  • Kijowska Katarzyna
  • Knor Anna
  • Korczyńska Elwira
  • Mazurkiewicz Anna
  • Początek Ewa
  • Prątnicka Agnieszka
  • Psuja Joanna
  • Roj Barbara
  • Skałuba Sybilla
  • Skowronek Joanna
  • Sutkowska Zuzanna
  • Szelejewska Celina
  • Trzepałka Anieszka
  • Wicherska Ewa
  • Żelichowska Barbara
  • Cieślik Arkadiusz
  • Cudecki Grzegorz
  • Golis Tomasz
  • Jurkiewicz Barłomiej
  • Korczyński Marcin
  • Nocoń Witold
  • Pasich Damian
  • Penkała Jacek
  • Sendek Bartłomiej

Rok 1996/1997

Klasa IVa

  • Budzisz Magdalena
  • Dobrzyńska Aleksandra
  • Gałażewska Agnieszka
  • Gargas Magdalena
  • Grodecka Justyna
  • Karkoszka Łukasz
  • Kucharczyk Paweł
  • Sulik Aleksandra
  • Witkowski Jerzy
  • Kowalski Michał
  • Antonik Klaudia
  • Maleta Maciej
  • Polus Iwona
  • Rycaj Marcin
  • Balcewicz Radosław
  • Biłous Barłomiej
  • Chróściewicz Aldona
  • Garczyński Maciej
  • Gatys Wojciech
  • Korga Łukasz
  • Makarska Ewa
  • Mikulski Maciej
  • Natkaniec Jacek
  • Palewicz Anna
  • Rakowski Marcin
  • Sokolnicka Anna
  • Szulik Mariola
  • Włodarz Mateusz

Klasa IVb

  • Baraniecka Katarzyna
  • Biały Sabina
  • Biernat Małgorzata
  • Czarnik Dorota
  • Garbacz Anna
  • Giza Bogna
  • Guzik Sylwia
  • Kanik Dagmara
  • Karbownik Agnieszka
  • Kędzierska Aleksandra
  • Klimek Bogumiła
  • Potyka Anna
  • Sowa Aleksandra
  • Tybor Magdalena
  • Wiaderna Justyna
  • Bula Małgorzata
  • Kukiełka Anna
  • Mroz Magdalena
  • Myczkowska Anna
  • Pietraszuk Anna
  • Rydarowska Dorota
  • Szajkowska Monika
  • Tokarek Joanna
  • Wielgos Aldona
  • Wiesner Anna
  • Ciszewski Krzysztof
  • Kupczyk Przemysław
  • Magiera Jacek
  • Nowakowski Wojciech

Klasa IVc

  • Biskup Agnieszka
  • Burger Beata
  • Chodynicka Magdalena
  • Chojecka Agnieszka
  • Fatyga Katarzyna
  • Gatner Agnieszka
  • Gzik Bożena
  • Kacprzak Magdalena
  • Kandziora Tatiana
  • Kot Olimpia
  • Maciejewska Magdalena
  • Rutkowska Justyna
  • Spyra Justyna
  • Tumidajska Małgorzata
  • Władacz Alicja
  • Zarodkiewicz Barbara
  • Żukowska Aleksandra
  • Baran Łukasz
  • Czepelak Marcin
  • Pieszka Wojciech

Klasa IVd

  • Gaj Agnieszka
  • Pych Magdalena
  • Pyć Iwona
  • Raczkowska Ewa
  • Bobecki Wojciech
  • Deja Tomasz
  • Doligalski Adam
  • Foit Aleksander
  • Hnatków Tomasz
  • Kalnik Łukasz
  • Kalnik Rafał
  • Kiełtyka Tomasz
  • Kołodziej Sebastian
  • Ławiński Paweł
  • Łysio Jarosław
  • Rusinowski Tomasz
  • Salwa Aleksander
  • Szczepaniuk Rafał
  • Tyczewski Robert
  • Zastawny Paweł
  • Zmysłowski Paweł

Klasa IVe

  • Cach Izabela
  • Ciupińska Anna
  • Czech Katarzyna
  • Dąga Monika
  • Dubrowska Agnieszka
  • Garcorz Weronika
  • Hrynkiewicz Bożena
  • Jabłońska Joanna
  • Kochmańska Anna
  • Król Magdalena
  • Machała Agnieszka
  • Maciejowska Aldona
  • Majnusz Marta
  • Mękwińska Ewa
  • Piekar Aleksandra
  • Porańska Maria
  • Prynda Anna
  • Słonczyńska Aleksandra
  • Stachurska Anna
  • Kałużny Michał
  • Korostyński Michał
  • Łyda Krzysztof
  • Majewski Wojciech
  • Morawiec Mirosław
  • Mrózek Tomasz
  • Pluciński Igor
  • Rauch Krzysztof
  • Rosłon Rafał
  • Telega Grzegorz
  • Uszaruk Marcin

Klasa IVf

  • Ciba Aleksandra
  • Gruca Justyna
  • Jasińska Agnieszka
  • Kowal Wioletta
  • Molenda Aleksandra
  • Olszewska Maria
  • Opałka Anna
  • Pietrzak Sylwia
  • Psiuk Paulina
  • Strzyżewska Agata
  • Szerszeniewska Anna
  • Szubert Małgorzata
  • Wasik Sabina
  • Wilczek Dorota
  • Wilk Anna
  • Bucoń Monika
  • Gaj Katarzyna
  • Grzbiela Katarzyna
  • Hernik Ludmiła
  • Jabłońska Anna
  • Kaczmarzyk Ludmiła
  • Łazowa Patrycja
  • Makarowicz Ktarzyna
  • Moskal Beata
  • Ornowska Katarzyna
  • Otrębska Joanna
  • Eksner Wojciech
  • Kamrowski Łukasz
  • Kasprzyk Łukasz
  • Słuszkiewicz Mateusz
  • Terlecki Marek
  • Tomaszewski Tomasz

Klasa IVg

  • Błaszczyk Magdalena
  • Bońkowska Jolanta
  • Cąpała Daria
  • Krupińska Anna
  • Lamla Barbara
  • Malinowska Joanna
  • Marek Aleksandra
  • Mielczarska Anna
  • Ochałek Aldona
  • Orłowska Agnieszka
  • Orłowska Alicja
  • Paluch Agata
  • Rabikowska Justyna
  • Sokołowska Joanna
  • Uramowska Renata
  • Urgoł Danuta
  • Ząbczyk Alicja
  • Balcer Marek
  • Chłap Tomasz
  • Czapla Wojciech
  • Duda Dariusz
  • Gruszczyński Przemysław
  • Grzybek Tomasz
  • Jendrysik Jakub
  • Jendrysik Wojciech
  • Kowalczyk Łukasz
  • Kubieniec Łukasz
  • Kula Teodor
  • Lewicki Tomasz
  • Nowakowski Marek
  • Rosłon Roman
  • Świerc Tomasz
  • Wawrzykowski Marcin
  • Grucza Agnieszka

Rok 1997/1998 h4(#s_259). Klasa IVa

  • Bania Magdalena
  • Inglot Małgorzata
  • Lipczyńska Anna
  • Łukasiuk Anna
  • Małachowska Agnieszka
  • Natkaniec Alicja
  • Szmyd Hanna
  • Szyja Małgorzata
  • Świderska Anna
  • Tubielewicz Alicja
  • Walichnowska Marta
  • Wasilewicz Magdalena
  • Waszkiewicz Marta
  • Wojtuszek Natalia
  • Zdziech Ewa
  • Żemaitis Agnieszka
  • Czarnecki Marek
  • Dielehner Michał
  • Eberhardt Tomasz
  • Eichler Rafał
  • Fydrych Tomasz
  • Grzesiczek Adam
  • Panek Wojciech
  • Przerwa Sławomir
  • Przybyła Tomasz
  • Sadownik Tomasz
  • Sokół Radosław
  • Straszak Tomasz
  • Wizner Michał
  • Zarudzki Paweł
  • Zawistowski Jacek
  • Żołnierczyk Andrzej
  • Sławińska Ewa

Klasa IVb

  • Bąba Aleksandra
  • Bielińska Anna
  • Birkner Beata
  • Birkner Sabina
  • Chroszcz Agnieszka
  • Dubiel Katarzyna
  • Gajdzik Joanna
  • Hatossy Joanna
  • Hercuń Dagmara
  • Jeleniewska Karolina
  • Jóźwiak Joanna
  • Krzywicka Karolina
  • Kubica Magdalena
  • Kumorek Magdalena
  • Kuzyk Katarzyna
  • Łastowiecka Agata
  • Macalik Magdalena
  • Nowakowska Joanna
  • Nowicka Aleksandra
  • Orzechowska Anna
  • Pipała Magdalena
  • Poliszczuk Agnieszka
  • Sędek Anna
  • Swoboda Ewa
  • Szyrajew Zofia
  • Tarnawska Aleksandra
  • Tybur Katarzyna
  • Werner Bożena

Klasa IVc

  • Chrobak Anna
  • Cieślińska Bożena
  • Ciuła Agata
  • Dziuba Anna
  • Dziuban Katarzyna
  • Haśkiewicz Beata
  • Kaczkowska Ilona
  • Kołodziej Joanna
  • Kowolik Patrycja
  • Niedziela Joanna
  • Ogonek Agnieszka
  • Olejnik Kornelia
  • Pakul Magdalena
  • Paw Magdalena
  • Skubis Barbara
  • Walotek Agnieszka
  • Wolanin Olimpia
  • Wójcińska Magdalena
  • Zamojska Anna
  • Bac Dominik
  • Bartłomiejczyk Sebastian
  • Bonczar Bogodar
  • Chłopek Ryszard
  • Ignaciuk Przemysław
  • Miącz Michał
  • Nastała Tomasz
  • Rekliński Kazimierz

Klasa IVd

  • Kazanowska Aleksandra
  • Lewandowska Marta
  • Malec Edyta
  • Matuszewska Jolanta
  • Owsianka Renata
  • Rękowska Patrycja
  • Sapa Małgorzata
  • Suchanek Patrycja
  • Chmura Przemysław
  • Cygan Łukasz
  • Duszeńko Adam
  • Górniak Artur
  • Gruszczyński Mateusz
  • Hechner Tomasz
  • Kościelny Jacek
  • Krawczyk Bartosz
  • Kremzer Michał
  • Łukaszkiewicz Michał
  • Michalak Krzysztof
  • Murawski Jakub
  • Patyk Stefan
  • Piluś Marek
  • Sadownik Roman
  • Sielicki Grzegorz
  • Supruniuk Krzysztof
  • Szkółka Marcin
  • Szombierski Piotr
  • Tyczewski Jacek
  • Zając Marcin
  • Załubka Radosław

Klasa IVe

  • Buczyńska Aleksandra
  • Gaj Julita
  • Gołąbek Katarzyna
  • Jaśko Agnieszka
  • Jurewicz Agnieszka
  • Kaczorowska Beata
  • Kluszczyńska Marta
  • Kozieł Magdalena
  • Kurpińska Barbara
  • Kuś Ewa
  • Lasota Justyna
  • Łacny Agata
  • Majnusz Aleksandra
  • Malczewska Agnieszka
  • Milach Marta
  • Orzeł Katarzyna
  • Popiel Anna
  • Roszak Agnieszka
  • Ryszkowska Katarzyna
  • Sitko Aleksandra
  • Sobel Maria
  • Warwas Joanna
  • Wiedermann Aleksandra
  • Boksa Artur
  • Kaczmarzyk Bartosz
  • Lachawiec Arkadiusz
  • Mańka Adam
  • Mikuła Dominik
  • Steć Cyprian
  • Wiśniewski Michał

Klasa IVf

  • Augustyn Ewa
  • Cebulska Agnieszka
  • Heryszek Małgorzata
  • Janicka Beata
  • Kaczówka Monika
  • Madejczyk Joanna
  • Niedziela Małgorzata
  • Pawluk Magdalena
  • Riss Magdalena
  • Sojka Justyna
  • Stępień Marta
  • Tomczyk Justyna
  • Popławska Magdalena
  • Solorz Teresa
  • Witek Jolanta
  • Znyk Anna
  • Chałupka Łukasz
  • Dyhdalewicz Maciej
  • Knor Michał
  • Lesik Sebastian
  • Nowak Michał
  • Pulda Maciej
  • Samotyj Patryk
  • Śliboda Marek
  • Tokarek Rafał

Rok 1998/1999 h4(#s_266). Klasa IVa

  • Bigaj Ewa
  • Ćwiertnia Magdalena
  • Falecka Marta
  • Filipczyk Magdalena
  • Harazim Karolina
  • Kacprowicz Magdalena
  • Kawula Teresa
  • Ketlińska Anna
  • Kopera Anna
  • Lenga Aleksandra
  • Matulka Marta
  • Sanecka Małgorzata
  • Śnitek Katarzyna
  • Tychan Marta
  • Wesołowska Emilia
  • Wlazło Daria
  • Wojtyczka Katarzyna
  • Aparta Krystian
  • Bobrowski Krzysztof
  • Kwietniewski Wojciech
  • Łyda Andrzej
  • Madejczyk Tomasz
  • Malitowski Jakub
  • Nitka Maciej
  • Palewicz Wojciech
  • Płonka Paweł
  • Reszkiewicz Marcin
  • Sytnik Przemysław
  • Szemelowski Łukasz
  • Świetlicki Piotr
  • Trzepałka Jędrzej

Klasa IVb

  • Bagińska Joanna
  • Balcewicz Bogumiła
  • Ballarin Maria
  • Bodnar Małgorzata
  • Furman Daria
  • Gadaczik Gajane
  • Godyla Anna
  • Kokot Katarzyna
  • Kupisz Magdalena
  • Kosonocka Katarzyna
  • Michalska Anna
  • Mortko Katarzyna
  • Mrozowska Anna-Maria
  • Otczyk Joanna
  • Pakleza Alicja
  • Pieruszek Barbara
  • Polska Anna
  • Szerszeniewska Katarzyna
  • Szewczyk Aleksandra
  • Szlązak Magdalena
  • Więcław Anna
  • Zaremba Ewa
  • Zawrzel Beata
  • Żórawska Katarzyna
  • Buchnat Paweł
  • Gryz Przemysław
  • Mazurek Michał
  • Wiśniowski Sebastian

Klasa IVc

  • Bułka Magdalena
  • Dzienniak Anna
  • Furman Katarzyna
  • Gawenda Jolanta
  • Góra Aleksandra
  • Krupska Barbara
  • Kuś Anna
  • Kwarcińska Krystyna
  • Kucharska Joanna
  • Leśniak Agata
  • Muszyńska Marzena
  • Ogonek Justyna
  • Siłowiecka Agnieszka
  • Wilk Anna
  • Wilkos Aleksandra
  • Zachariasz Justyna
  • Gocek Wojciech
  • Kłoda Witold
  • Maciuła Bolesław
  • Michalczyk Maciej
  • Stańczak Piotr
  • Strojek Emanuel
  • Warwas Radosław

Klasa IVd

  • Bargieł Anna
  • Doniek Marzena
  • Dudkiewicz Diana
  • Jendrzejczyk Agnieszka
  • Kandela Katarzyna
  • Krumpolc Aleksandra
  • Lewanderska Ewa
  • Stępor Aleksandra
  • Szymkowiak Ewa
  • Wendeker Magdalena
  • Wiktorowska Agnieszka
  • Błachnio Artur
  • Chlipalski Piotr
  • Chrapka Marcin
  • Galicki Przemysław
  • Gładysz Krzysztof
  • Grzesiczek Michał
  • Kasprzyk Mateusz
  • Karmazyn Marcin
  • Knopf Wojciech
  • Konopacki Krzysztof
  • Latawiec Marcin
  • Łysiuk Paweł
  • Mikuła Adam
  • Nowosad Mirosław
  • Styka Maciej
  • Szołtysek Adam
  • Szczecina Tomasz
  • Smolan Tomasz
  • Zaręba Jacek

Klasa IVe

  • Bachta Lucyna
  • Dutko Agnieszka
  • Dzierba Anita
  • Gajek Magdalena
  • Kisiel Monika
  • Kocur Monika
  • Koenigshaus Anna
  • Kowalska Aleksandra
  • Kwiecień Anna
  • Mazurek Izabela
  • Mielcarek Anna
  • Morawska Agnieszka
  • Okońska Ewa
  • Olejnik Joanna
  • Olszewska Teresa
  • Podgórska Katarzyna
  • Sobolewska Monika
  • Turczyn Joanna
  • Wieczorek Marta
  • Włoch Katarzyna
  • Żuk Daria
  • Mętel Robert
  • Mokrzycki Wojciech
  • Oleksak Łukasz
  • Sobel Bartosz
  • Walburg Grzegorz

Klasa IVf

  • Arciuch Ewelina
  • Bereza Joanna
  • Dymerska Anna
  • Garsztecka Anna
  • Gowik Katarzyna
  • Haber Katarzyna
  • Kaczmarek Anna
  • Kiepek Agnieszka
  • Kmak Joanna
  • Kret Anna
  • Krosny Agnieszka
  • Kuciel Aleksandra
  • Łaniewska Magdalena
  • Prośba Katarzyna
  • Raczyńska Monika
  • Rewiuk Anna
  • Smyczyńska Aneta
  • Stolarska Aleksandra
  • Walczuk Elżbieta
  • Waligóra Anna
  • Wąsiak Agnieszka
  • Zamojska Maja
  • Cieślak Bartosz
  • Gałka Bartosz
  • Matiaszek Wojciech
  • Piotrowski Jakub
  • Ruszel Bartosz
  • Staworko Bartłomiej
  • Wyrozumski Wojciech
  • Zapart Łukasz

Rok 1999/2000 h4(#s_273). Klasa IVa

1. Brzoza Anna 2. Duchowicz Marta
  • Jabłońska Małgorzata
  • Janik Maria
  • Koch Agata
  • Konieczna Monika
  • Lenczewska Maja
  • Lipczyńska Marta
  • Matulka Agata
  • Nowara Patrycja
  • Olbryt Agnieszka
  • Palewicz Barbara
  • Płonka Zofia
  • Wcisło Joanna
  • Wuwer Alina
  • Cichoński Wojciech
  • Dembski Adam
  • Demianowski Michał
  • Jarguz Wiesław
  • Kostempski Łukasz
  • Mikina Marcin
  • Mos Dominik
  • Muzyka Michał
  • Pałczyński Maciej
  • Szyrajew Aleksander
  • Waligóra Maciej
  • Zieliński Jakub
  • Złoty Marcin

    Klasa IVb

  • Goncerz Agnieszka
  • Hince Kamila
  • Jodach Katarzyna
  • Kafara Marta
  • Kleszcz Joanna
  • Kłodawska Barbara
  • Krupiarz Urszula
  • Kuźmicka Anna
  • Mika Justyna
  • Olejnik Elżbieta
  • Olejnik Jadwiga
  • Romaniak Alicja
  • Wilczek Anna
  • Zubielewicz Justyna
  • Prątnicki Krzysztof
  • Rybińska Aleksandra
  • Rybotycka Agata
  • Sternik Magdalena
  • Świercz Małgorzata
  • Zwolska Agata
  • Bijański Krzysztof
  • Buchta Witold
  • Franiel Marcin
  • Kosarewicz Tomasz
  • Kuźnik Krzysztof
  • Migus Tomasz
  • Mucha Bartosz
  • Stecyk Grzegorz
  • Terlecki Paweł
  • Zając Mateusz

    Klasa IVc

  • Antoszewska Dominika
  • Basara Anna
  • Bomba Michalina
  • Cader Beata
  • Caputa Olga
  • Deja Małgorzata
  • Gawęcka Anna
  • Kępa Magdalena
  • Kiełbasa Patrycja
  • Kmiotek Diana
  • Mrozek Joanna
  • Nawrocka Magdalena
  • Ożga Małgorzata
  • Podgórska Agnieszka
  • Psuja Eliza
  • Radoń Sylwia
  • Rotter Maria
  • Witała Joanna
  • Wolańska Anna
  • Tarasiuk Beata
  • Zglińska Izabella
  • Hechner Wojciech
  • Kowalczuk Piotr
  • Lipian Grzegorz
  • Osiński Tomasz
  • Ropski Jacek
  • Skalski Paweł
  • Wilczyński Jakub
  • Majkut Mariola

    Klasa IVd

  • Jakóbczyk Marta
  • Ochmańska Mariola
  • Pławecka Małgorzata
  • Przykuta Marcjanna
  • Szwoch Izabela
  • Siwczyk Magdalena
  • Sokół Monika
  • Zajonc Justyna
  • Bałabuch Bartosz
  • Cudek Bartosz
  • Dolecki Marcin
  • Fojt Łukasz
  • Foltyn Damian
  • Gładek Szymon
  • Gorawski Michał
  • Grzesik Grzegorz
  • Jakoktochce Bartosz
  • Jakubek Paweł
  • Koźlik Adam
  • Krzesiński Adam
  • Kubassa Waldemar
  • Kukurba Piotr
  • Mazurek Łukasz
  • Moskal Michał
  • Nicpan Michał
  • Niedbał Łukasz
  • Polak Marcin
  • Siódmok Andrzej
  • Stańczyk Marek
  • Stolarczyk Antoni
  • Wesołowski Łukasz
  • Wędzonka Andrzej
  • Zagłówek Bartosz
  • Zwolenik Patryk

    Klasa IVe

  • Adlof Magdalena
  • Ambicka Aleksandra
  • Brożek Anna
  • Chodzińska Justyna
  • Chwieduk Agata
  • Furman Karolina
  • Gilner Anna
  • Kałczuga Ewa
  • Kasińska Dorota
  • Kupis Joanna
  • Malinowska Elżbieta
  • Mazurek Iwona
  • Moga Beata
  • Musiałek Małgorzata
  • Otrębska Katarzyna
  • Piekarczyk Monika
  • Prygiel Anna
  • Szkamruk Małgorzata
  • Trzupek Agnieszka
  • Wysocka Aneta
  • Eichler Tomasz
  • Gorzelany Marcin
  • Kres Wojciech
  • Rosin Artur

    Klasa IVf

  • Grąbka Emilia
  • Grzelkowska Anna
  • Kaszuba Agata
  • Kocela Aleksandra
  • Kowalczyk Małgorzata
  • Lisowska Joanna
  • Migas Monika
  • Owczarska Alicja
  • Paszkowska Małgorzata
  • Popiołkiewicz Iwona
  • PRokopowicz Anna
  • Rogalska Anna
  • Sikora Agnieszka
  • Śmigiel Sylwia
  • Trojanowicz Barbara
  • Wasilewicz Anna
  • Wawszczyk Joanna
  • Zając Katarzyna
  • Kotra Jacek
  • Kurczych Rafał
  • Lewandowski Marcin
  • Oleksy Jakub
  • Oppelt Artur
  • Penkała Aleksander
  • Procek Łukasz
  • Pszczółkowski Adam
  • Runo Wojciech
  • Rybiński Adam
  • Tworek Wojciech

Rok 2000/2001 h4(#s_280). Klasa IVa

  • Bryzik Anna
  • Buchacz Małgorzata
  • Busse Aleksandra
  • Caputa Hanna
  • Ciba Alicja
  • Gądek Anna
  • Iwanowska Małgorzata
  • Jędryka Joanna
  • Kołodziejczyk Magdalena
  • Kortylewska Aleksandra
  • Lipczyńska Katarzyna
  • Lipka Magdalena
  • Pacek Justyna
  • Piwońska Katarzyna
  • Płonka Alicja
  • Smerkowska Aleksandra
  • Traczewska Magdalena
  • Wyszyńska Magdalena
  • Zadorożna Aleksandra
  • Engelmann Andrzej
  • Falski Michał
  • Huchla Marcin
  • Kubiak Grzegorz
  • Kuziak Piotr
  • Ogórek Maciej
  • Piwowar Michał
  • Skalik Jakub
  • Suder Maciej
  • Wielowiński Piotr
  • Żołyniak Tomasz

Klasa IVb

  • Adlof Małgorzata
  • Bachman Magdalena
  • Cioch Magdalena
  • Kania Marta
  • Kmita Wiesława
  • Kowalczyk Daria
  • Lejman Izabela
  • Majcher Dominika
  • Makowska Elżbieta
  • Matacz Jolanta
  • Mróz Aleksandra
  • Salonek Joanna
  • Stasiak Anna
  • Gojny Małgorzata
  • Lazarowicz Marta
  • Moszyńska Katarzyna
  • Pakura Dorota
  • Stabik Dorota
  • Wilczak Aleksandra
  • Gamracy Tomasz
  • Gładki Jacek
  • Grzybek Kacper
  • Kaczmarczyk Adam
  • Korczyński Kamil
  • Kowalski Bartłomiej
  • Kozok Błażej
  • Krzyżnowski Marcin
  • Księżopolski Adam
  • Łuszkiewicz Paweł
  • Strzałka Sebastian
  • Węgierek Marcin

    Klasa IVc

  • Chrzępka Katarzyna
  • Grzelak Magdalena
  • Grześka Dagmara
  • Kłysik Katarzyna
  • Kotłowska Joanna
  • Kowol Joanna
  • Kozioł Katarzyna
  • Kukla Beata
  • Kus Agnieszka
  • Myszor Danuta
  • Pilszek Anna
  • Sobota Marta
  • Tekla Anna
  • Utratny Ewa
  • Górnicki Paweł
  • Kropornicki Wojciech
  • Kucharek Paweł
  • Lachowicz Tomasz
  • Rusek Tadeusz
  • Unold Michał
  • Żukrowski Szymon
  • Lichwa Grzegorz

    Klasa IVd

  • Biaduń Magdalena
  • Drapała Anna
  • Kopacz Anna
  • Piotrowska Anna
  • Przeorek Marta
  • Sawicka Małgorzata
  • Sokół Maria
  • Żyłka Aleksandra
  • Bednarczyk Adam
  • Chaj Marcin
  • Garbarczyk Piotr
  • Goławski Arkadiusz
  • Jantos Piotr
  • Kohut Piotr
  • Kołodziej Łukasz
  • Kosieniak Szymon
  • Litera Piotr
  • Olejnik Wojciech
  • Paszek Mariusz
  • Barton Jarosław
  • Dubrawski Mateusz
  • Dukata Marcin
  • Grzesik Adam
  • Gubrynowicz Paweł
  • Jakubina Rafał
  • Klimczak Krzysztof
  • Machnik Damian
  • Madejczyk Jakub
  • Matusiak Grzegorz
  • Pfeiffer Dominik
  • Pietraszek Przemysław
  • Sowa Bartłomiej
  • Stryjewski Tomasz
  • Szczęsny Marek
  • Szymkowiak Adam
  • Wołoszyn Maciej
  • Zagłówek Tomasz

    Klasa IVe

  • Czubanowska Izabela
  • Denys Aleksandra
  • Kocjan Aneta
  • Łozicka Katarzyna
  • Maciągowska Karina
  • Miącz Beata
  • Mikos Dorota
  • Musioł Ewa
  • Nieckarz Jagoda
  • Olszewska Halina
  • Petelicka Joanna
  • Piechocka Joanna
  • Tomczyk Kamila
  • Wójs Agnieszka
  • Maryniak Mariola
  • Jendrzejaczyk Maria
  • Jędrzejczyk Ewa
  • Kubarska Barbara
  • Kumon Barbara
  • Kupisz Bogumiła
  • Majchrzyk Agnieszka
  • Płatos Roksana
  • Szewczenko Joanna
  • Wadiak Katarzyna
  • Wagner Dorota
  • Gizicki Daniel
  • Matlak Łukasz
  • Pasich Adam
  • Pietrakowski Jacek

    Klasa IVf

  • Ambrożewicz Agnieszka
  • Dyjas Katarzyna
  • Galicka Małgorzata
  • Gradecka Patrycja
  • Imbor Beata
  • Janowicz Ewa
  • Migas Ewelina
  • Mocek Krystyna
  • Mystek Magdalena
  • Paruzel Magdalena
  • Pasek Anna
  • Raczyńska Joanna
  • Radziejewska Krystyna
  • Strzytewska Zofia
  • Sznura Agata
  • Tarka Anna
  • Ulańczyk Sylwia
  • Żelezik Karolina
  • Żukowska Justyna
  • Woroch Grażyna
  • Grad Michał
  • Koper Krzysztof
  • Kowal Grzegorz
  • Marczak Paweł
  • Majka Tomasz
  • Niezgódka Łukasz
  • Probe Szymon
  • Ślipko Szymon
Nawigacja
Strona Główna Artykuły archiwalne Aktualności liceum Aktualności gimnazjum
O szkole
Historia szkoły Kadra kierownicza Nasi olimpijczycy w gimnazjum Nasi olimpijczycy w liceum Grono pedagogiczne Dokumenty szkolne Statut szkoły Wolontariat
Rekrutacja
Gimnazjum 2014/2015 Liceum 2014/2015
Uczeń
Wyjazdy edukacyjne new Innowacje Platforma moodle Plan lekcji Rozkład sal Dzwonki Zastępstwa Zajęcia dodatkowe Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne Obozy szkolne Egzamin gimnazjalny Egzamin maturalny Stypendia Lista podręczników Konkursy językowe Projekty uczniów Wieczór Talentów
Linki
CKE OKE JaworznoŚląskie KOWOM GOMMEN
Rodzice
Rada Rodziców Kalendarium roku szkolnego Pedagog szkolnyWszystko o rodzinie
Eduscience

O projekcie Strona główna projektu
Falochron

O projekcie Strona główna projektu
Matematyka bez tajemnic


Strona główna projektu
Harmonogram zajęć - rozkład sal
STRUGaVka
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło




532,933 Unikalnych wizyt

Powered by PHP-Fusion copyright © 2003-2006 by Nick Jones.
Released as free software under the terms of the GNU/GPL license.